Ricoh

Ricoh w dziale RTV

Projektory Inne

Ricoh w dziale komputery

Drukarki / Skanery Aplikacje

Ricoh w dziale FOTO

Aparaty cyfrowe
Ricoh prezentuje serię SP 277

Ricoh prezentuje serię SP 277

2017-02-13 13:33:00

Ricoh rozszerza ofertę laserowych, monochromatycznych urządzeń drukujących A4. Nowa seria SP 277 to odpowiednik urządzeń serii SP 220 z wysokowydajnym tonerem startowym. Urządzenia oferują wysoką wydajność przy niskim całkowitym koszcie posiadania i zostały zaprojektowane tak, aby sprostać wszystkim wymaganiom małego biura. Pakiet zaawansowanych opcji, kompaktowe wymiary, cicha i energooszczędna praca nowych modeli sprawia, że urządzenia z serii SP 277 bez problemu można postawić na każdym biurku.

czytaj więcej
LEDowa premiera - Ricoh SP C352DN

LEDowa premiera - Ricoh SP C352DN

2017-01-19 07:39:00

Nowość w ofercie Ricoh, drukarka A4 SP C352DN, to efektywne rozwiązanie stworzone z myślą o różnorodnych środowiskach biurowych i grupach roboczych pracujących w szybkim tempie, które potrzebują doskonałej jakości wydruków oraz sprzętu nieskomplikowanego w obsłudze. Dzięki zastosowaniu technologii LED premierowy model zyskał kompaktową budowę. Dodatkowo, charakteryzuje się niskim całkowitym kosztem posiadania, obsługuje papier w różnych formatach i posiada opcję łączności Wi-Fi Direct.

czytaj więcej
Ricoh wprowadza nowe zestawy rozwiązań w  oprogramowaniu Ricoh TotalFlow oraz uruchamia  aplikację TotalFlow Supervisor

Ricoh wprowadza nowe zestawy rozwiązań w oprogramowaniu Ricoh TotalFlow oraz uruchamia aplikację TotalFlow Supervisor

2016-12-01 17:38:02

Oprogramowanie Ricoh TotalFlow łączące obszerne portfolio elastycznych i kompleksowych zestawów z zakresu zarządzania wydajnością zyskało nowe elementy. Starannie dobrany zbiór wspiera kluczowe obszary produkcyjne. Jednym z nowych rozwiązań jest TotalFlow Marketing, które wspomaga zarządzanie marką i marketingiem automatycznym. Przydatny w komunikacji z klientem jest z kolei zestaw TotalFlow CCM, natomiast TotalFlow Publishing umożliwia zautomatyzowanie przyjmowania zamówień oraz zarządzanie nimi z większą łatwością. Ostatnia nowość to zestaw TotalFlow CRD, czyli wyjątkowe rozwiązania dla drukarni, pozwalające zoptymalizować przygotowane zadania, zapewniając jednocześnie dostęp do pełnej gamy możliwości urządzeń produkcyjnych.

czytaj więcej
Ricoh rozszerza gamę biurowych urządzeń  monochromatycznych A4

Ricoh rozszerza gamę biurowych urządzeń monochromatycznych A4

2016-08-16 13:20:33

Ricoh wprowadziło na polski rynek nowy model monochromatycznych drukarek A4 - SP 5310DN. Premierowe urządzenie, następca modelu SP 5210DN, zapewnia produktywność przy zachowaniu wysokiej jakości wydruków. Kompaktowa budowa, intuicyjna obsługa, niski koszt eksploatacji, mniejsze zużycie energii oraz szeroki wachlarz ulepszonych opcji sprawiają, że Ricoh SP 5310DN godnie zastąpi swoich poprzedników.

czytaj więcej
Ricoh prezentuje SP C340DN i SP C342DN

Ricoh prezentuje SP C340DN i SP C342DN

2016-07-27 13:18:00

Ricoh rozszerza ofertę kolorowych drukarek laserowych A4. Nowe modele SP C340DN oraz SP C342DN to urządzenia, które idealnie sprawdzą się w środowisku biurowym. Pierwsza z nich skierowana jest do Klientów, którym zależy na niskim koszcie zakupu samego urządzenia. Kolejna, pozwala na oszczędność długoterminową, związaną z eksploatacją. Urządzenia drukują z prędkością 25 stron na minutę na papierach o gramaturze od 60 do 220 g/m². Obsługują szeroki zakres obsługiwanych nośników, w tym druk banerów.

czytaj więcej
Nowe urządzenie szerokoformatowe Ricoh MP CW2201SP

Nowe urządzenie szerokoformatowe Ricoh MP CW2201SP

2016-07-20 12:24:39

Zaprezentowane przez Ricoh na początku maja urządzenie szerokoformatowe MP CW2201SP jest już dostępne w całej Europie. Nowy model został zaprojektowany specjalnie z myślą o branży CAD i GIS oraz reklamowej. Wysoka wydajność i szeroki wachlarz funkcji sprawiają, że to szerokoformatowe urządzenie wielofunkcyjne wyróżnia się jakością wydruków kolorowych i monochromatycznych, spełniającą dzisiejsze potrzeby rynku.

czytaj więcej
Ricoh wprowadza do sprzedaży nową serię wielofunkcyjnych kolorowych urządzeń A3

Ricoh wprowadza do sprzedaży nową serię wielofunkcyjnych kolorowych urządzeń A3

2016-06-01 13:51:59

Ricoh wzbogaca swoją ofertę o kolorowe urządzenia A3 z technologią Workstyle Innovations, które otwierają nowe możliwości dla firm w dziedzinie przechwytywania i udostępniania dokumentów oraz ich drukowania w najwyżej jakości.

czytaj więcej
Technologie multimedialne Ricoh na Milan Design Week

Technologie multimedialne Ricoh na Milan Design Week

2016-04-08 09:41:07

Ricoh zostało partnerem eksperymentalnej ekspozycji organizowanej przez redakcję prestiżowego magazynu Frame. Prezentująca najlepszych twórców z dziedziny wzornictwa przemysłowego wystawa “What’s the Matter?” odbędzie się w ramach tegorocznego Milan Design Week.

czytaj więcej
FESPA: nowe ekologiczne atramenty lateksowe AR od Ricoh

FESPA: nowe ekologiczne atramenty lateksowe AR od Ricoh

2016-01-27 11:13:07

Podczas targów FESPA Ricoh zaprezentuje nowe, autorskie atramenty lateksowe AR stworzone dla ploterów z serii Pro™ L4100. Innowacyjne i ekologiczne atramenty pozwolą na uzyskanie jeszcze wyższej jakości druku oraz podniesienie efektywności produkcji. Decyduje o tym możliwości uzyskania ostrzejszej, bogatszej i szerszej palety barw, pracy na większej liczbie podłoży oraz szybszy czas schnięcia. Stoisko firmy podczas FESPA - S132 będzie można odwiedzić w hali 7.

czytaj więcej
Nowe wielofunkcyjne urządzenia  wielkoformatowe Ricoh

Nowe wielofunkcyjne urządzenia wielkoformatowe Ricoh

2016-01-13 11:13:00

Ricoh wprowadziło do sprzedaży dwa nowe monochromatyczne wielofunkcyjne urządzenia wielkoformatowe - MP W7100SP i MP W8140SP. Premierowe modele charakteryzuje duża szybkość druku - odpowiednio 10 i 14 arkuszy A1 na minutę oraz wydajność. Do urządzeń można podłączyć pracującą online składarkę - Estefold 4211.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P