Ricoh

Ricoh w dziale RTV

Projektory Inne

Ricoh w dziale komputery

Drukarki / Skanery Aplikacje

Ricoh w dziale FOTO

Aparaty cyfrowe
Fotolia Instant - aplikacja, która pozwala zarabiać na fotografii mobilnej

Fotolia Instant - aplikacja, która pozwala zarabiać na fotografii mobilnej

2014-06-26 15:23:34

Aplikacja Fotolia Instant jest obecnie jedyną aplikacją na smartfony, która odniosła sukces umożliwiając fotografom sprzedaż swoich zdjęć. Jest to jedyna tego typu oferta od wiodącej, międzynarodowej agencji stockowej. Aplikacja została zaprojektowana specjalnie z myślą o masowej sprzedaży, a nie incydentalnym zarabianiu na prywatnych, niekomercyjnych zdjęciach - co próbowały wprowadzić niektóre sieci społeczne. Fotolia Instant dystansuje też inne społeczności fotograficzne, które ogłaszały plany sprzedaży obrazów. Nie mają one jednak ani profesjonalnego doświadczenia sprzedażowego, ani - co ważne na rynku - możliwości dotarcia do milionów nabywców zdjęć.

czytaj więcej
Ricoh Europe wprowadza nowe rozwiązanie biurowe Print&Share

Ricoh Europe wprowadza nowe rozwiązanie biurowe Print&Share

2011-11-17 08:24:00

Print&Share to rozwiązanie biurowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Automatyzuje personalizację i dystrybucję dokumentów, zapewnia oszczędności kosztów, jest bardzo intuicyjne i może zredukować czas przeznaczany na czynności administracyjne aż o 87%*.

czytaj więcej
Ricoh: polska wersja aplikacji Ricoh Solution House

Ricoh: polska wersja aplikacji Ricoh Solution House

2011-08-04 09:13:00

Dom Rozwiązań Ricoh to unikalne, interaktywne narzędzie, które wizualizuje wzorcową przestrzeń biurową, poczynając od rozmieszczenia mebli, poprzez kompleksowe rozwiązania dokumentowe na wystroju ścian skończywszy. Znalazły się tam m.in.: rozwiązania MDS (Managed Document Services), usługi IT, bezpieczeństwo zarządzania informacją, outsourcing dokumentowy, druk produkcyjny i wiele innych. Niespotykane jest podzielenie tych wszystkich narzędzi ze względu na ich wykorzystanie w poszczególnych działach firmy.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P