Brother

Brother w dziale komputery

Drukarki / Skanery Inne

Brother w dziale informacje

Wiadomości Nagrody Promocje Finanse Ekologia

O firmie Brother

Firma Brother należy do grupy wiodących na świecie producentów wyspecjalizowanych w dziedzinie urządzeń drukujących i technologii komunikacyjnych, posiadająca od dłuższego czasu pozycję światowego lidera w segmencie monochromatycznych wielofunkcyjnych urządzeń laserowych. Swoją działalność rozpoczęła w 1908 r. w Japonii, a w 2008 r. obchodziła 50-lecie działalności w Europie. Brother zatrudnia na całym świecie 25 000 pracowników. Firma Brother zbudowała swój sukces w Europie w oparciu o wysoką jakość, wyjątkowo korzystny wskaźnik cena/wartość, marketing, lokalną sieć dystrybucji i serwisu, wysoki poziom zaangażowania na rzecz ochrony środowiska oraz dostępność dla klienta. Brother oferuje zastrzeżone technologie, opracowywane, wytwarzane i dystrybuowane w stu procentach we własnym zakresie. Firma Brother posiada certyfikat ISO140001 i otrzymała prestiżowe międzynarodowe certyfikaty „Energy Star”, „der Blaue Engel” i „Eco Mark”. Brother Polska jest częścią Brother International Ltd.

Atrament w formacie A3: Brother prezentuje nową linię urządzeń dla biur

Atrament w formacie A3: Brother prezentuje nową linię urządzeń dla biur

2017-02-16 13:00:00

Brother wprowadził do oferty trzy nowe atramentowe urządzenia wielofunkcyjne z grupy InkBenefit Professional. Seria obejmuje dwa modele z opcją druku i skanu w formacie A3 - MFC-J3530DW i MFC-J3930DW - oraz jeden drukujący w formacie A3, a wyposażony w skaner A4: MFC-J2330DW. Producent kieruje nowe urządzenia do użytkowników w małych i średnich biurach. 

czytaj więcej
Wygodne drukowanie etykiet: nowa mobilna drukarka od Brother

Wygodne drukowanie etykiet: nowa mobilna drukarka od Brother

2016-12-08 13:40:13

Firma Brother wprowadziła do oferty nową mobilną drukarkę etykiet z serii P-touch - PT-H110. To kompaktowe i proste w obsłudze urządzenie umożliwia szybki i wygodny wydruk wytrzymałych etykiet, które ułatwią organizację pracy w biurach, urzędach, szkołach, sklepach i w gospodarstwach domowych.

czytaj więcej
Akcja cash back na urządzenia Brother InkBenefit Plus przedłużona do końca  grudnia 2016 r.

Akcja cash back na urządzenia Brother InkBenefit Plus przedłużona do końca grudnia 2016 r.

2016-12-01 17:36:03

Brother Polska ogłosił przedłużenie akcji cash- back, w ramach której nabywcy mogą odebrać część kwot wydanych na zakup atramentowych urządzeń wielofunkcyjnych z serii InkBenefit Plus. Akcja potrwa do końca grudnia 2016 roku.

czytaj więcej
Cash-back i dłuższa gwarancja na urządzenia laserowe Brother

Cash-back i dłuższa gwarancja na urządzenia laserowe Brother

2016-11-08 13:48:46

Brother Polska organizuje jesienną edycję akcji cash-back, w ramach której nabywcy będą mogli odebrać część kwot wydanych na zakup wybranych monochromatycznych urządzeń laserowych. Producent oferuje przy tym możliwość wydłużenia gwarancji do okresu 5 lat na modele objęte promocją cash-back oraz na wybrane urządzenia kolorowe.

czytaj więcej
Brother: kup drukarkę z serii InkBenefit Plus i odbierz 10 procent ceny zakupu

Brother: kup drukarkę z serii InkBenefit Plus i odbierz 10 procent ceny zakupu

2016-10-10 11:49:59

Brother Polska organizuje jesienną edycję akcji cash-back, w ramach której nabywcy będą mogli odebrać część kwot wydanych na zakup atramentowych urządzeń wielofunkcyjnych z serii InkBenefit Plus.

czytaj więcej
Drukarka etykiet Borther PT-E100VP dostępna w promocyjnej cenie na targach Energetab

Drukarka etykiet Borther PT-E100VP dostępna w promocyjnej cenie na targach Energetab

2016-09-06 12:32:00

Brother P-touch E100VP to łatwa w użyciu przemysłowa drukarka etykiet, skierowana do pracowników zajmujących się utrzymaniem infrastruktury technicznej, w tym do elektryków i instalatorów. Urządzenie będzie dostępne na stoisku Brother na targach Energetab, odbywających się w Bielsku-Białej w dniach 13 - 15 września 2016 r., w promocyjnej cenie 99 zł.

czytaj więcej
Brother: nowe, szybkie modele z serii P-touch

Brother: nowe, szybkie modele z serii P-touch

2016-08-30 13:01:18

Brother P-touch P900W i P950NW to niezawodne i intuicyjne w obsłudze nabiurkowe drukarki etykiet, zaprojektowane z myślą o użytkownikach wymagających zaawansowanych rozwiązań znakowania w biurze. Urządzenia kierowane są m.in. do sektora handlu detalicznego, służby zdrowia oraz firm gastronomicznych. Modele oferują najwyższą prędkość druku w swojej klasie wynoszącą do 60 mm na sekundę w wysokiej rozdzielczości oraz umożliwiają druk na etykietach o szerokości od 3.5 do 36 mm, gdzie maksymalna wysokość zadruku wynosi 32 mm.

czytaj więcej
Skanery dokumentowe Brother z certyfikatami Kofax

Skanery dokumentowe Brother z certyfikatami Kofax

2016-08-10 11:55:00

Stacjonarne skanery dokumentowe Brother ADS-2400N, ADS-2800W, ADS-3000N i    ADS-3600W, kierowane do małych i średnich firm oraz szybkie skanery dokumentowe        PDS-5000F i PDS-6000F, zaprojektowane dla dużych przedsiębiorstw, zyskały kompatybilność z oprogramowaniem Kofax VirtualReScan® (VRS), Elite 5.1 i Kofax Express 3.1. Obsługa oprogramowania zapewnia lepszą optyczną dokładność rozpoznawania znaków (OCR), skraca proces skanowania poprzez ograniczenie pracy manualnej do minimum i skutkuje poprawą jakości obrazu. Przyznanie certyfikatów poprzedzone zostało serią rygorystycznych testów wydajności skanerów.

czytaj więcej
Klasyczne wzornictwo wczoraj, dziś i jutro: Brother w konkursie wzorniczym iF

Klasyczne wzornictwo wczoraj, dziś i jutro: Brother w konkursie wzorniczym iF

2016-06-22 14:00:00

Urządzenia firmy Brother zostały po raz kolejny docenione na Międzynarodowym Forum (iF) Design Awards. Do tej pory modele producenta zdobyły łącznie 55 nagród. Międzynarodowe Forum iF to wyróżnienia przyznawane w uznaniu za wzornictwo przemysłowe i produktowe. Każdego roku w konkursie zgłaszanych jest ponad 20 tysięcy produktów z ponad 50 krajów w różnych kategoriach od wózków dziecięcych po drukarki. Wśród laureatów znaleźć można produkty zaprojektowane przez takie sławy wzornictwa jak Dieter Rams czy Charles Eames. 

czytaj więcej
Brother: nowa akcja cash-back promująca zakup urządzeń laserowych

Brother: nowa akcja cash-back promująca zakup urządzeń laserowych

2016-05-24 13:37:15

Osoby, które w okresie od 15 maja do 30 czerwca 2016 r. zakupią na fakturę modele objęte akcją, będą mogły odebrać część wydanych na nie kwot. W tym celu będą musiały zarejestrować się na specjalnej witrynie internetowej: www.brother-zyskaj.pl, a następnie dołączyć skan faktury jako dowód zakupu. Po weryfikacji przez organizatora akcji będą mogły odebrać część kwoty wydanej na zakup.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P