Optoma

Optoma w dziale RTV

Inne Projektory
Nowości Optoma - laserowy projektor w AB

Nowości Optoma - laserowy projektor w AB

2016-04-22 14:27:00

Do oferty AB S.A., największego dystrybutora IT i elektroniki użytkowej w Europie Środkowo-Wschodniej, trafił najnowszy model projektora marki Optoma: projektor laserowy ultra-wide short throw ZH300W. Jest to drugi obok modelu ZU6500 (6000ANSI) projektor w technologii bezlampowego laserowo-fosforowego źródła światła. Technologia ta zyskuje coraz większą popularność, ponieważ dzięki braku lampy są minimalne wymagania utrzymania. Dodatkowo jasność jest bardziej jednolita niż w projektorach lampowych, co wynika z braku zmian związanych ze stopniowym wypalaniem się lampy i jej wymiany.

czytaj więcej
Optoma EH504 - nowy na rynku projektor z popularnej serii ProScene

Optoma EH504 - nowy na rynku projektor z popularnej serii ProScene

2016-02-19 08:57:00

Veracomp włączył do oferty nowy, semi instalacyjny projektor marki Optoma, wyświetlający obraz w jakości Full HD (1920x1080) i o wysokiej jasności 5000 ANSI lumenów. EH504 jest idealnym rozwiązaniem w przypadku ekonomicznych instalacji AV, od których wymaga się łatwego montażu i wysokiej jakości obrazu - urządzenie posiada wiele opcji gwarantujących wyraźny i czysty obraz bez zniekształceń niezależnie od pomieszczenia, w jakim pracuje.

czytaj więcej
Nowy projektor Optoma HD6720

Nowy projektor Optoma HD6720

2012-12-18 20:00:00

Optoma HD6720 wyróżnia się parametrami gwarantującymi bardzo dobry obraz każdemu użytkownikowi, który we własnym domu chce wyświetlać treści multimedialne w wysokiej jakości HD Ready 720p. Urządzenie obsługuje sygnał High Definition z 24 klatkami na sekundę, czyli z prędkością, z jaką kręcona jest większość filmów, zachowując tym samym wierność i płynność oryginalnego obrazu. Posiadając dużą jasność na poziomie 2700 ANSI lumenów oraz kontrast 4000 ANSI projektor zadowoli wszystkich, którzy chcą oglądać filmy i grać w gry na konsolach czy PC nie gasząc światła. Te parametry pozwolą też osiągnąć nawet 5-metrowej wielkości obraz, aby jeszcze lepiej poczuć realizm akcji.

czytaj więcej
Veracomp: cztery nowe mobilne projektory Optoma

Veracomp: cztery nowe mobilne projektory Optoma

2012-12-05 12:37:00

Veracomp włączył do oferty nowe projektory mobilne Optoma dedykowane przede wszystkim do pracy w salach konferencyjnych, a także placówkach edukacyjnych. Urządzenia wyróżniają się bardzo dobrymi parametrami jasności i kontrastu, gwarantującymi m.in. bezproblemową projekcję przy normalnym świetle, a także niskimi kosztami eksploatacji dzięki licznym funkcjom oszczędzania energii.

czytaj więcej
Veracomp: nowe projektory Optoma ultra short throw

Veracomp: nowe projektory Optoma ultra short throw

2011-11-17 14:30:00

Veracomp włączył do oferty cztery nowe projektory Optoma typu ultra short throw do zastosowań w środowiskach edukacyjnych i biznesowych. Można je instalować nawet w małych pomieszczeniach - 60-calowy obraz o bardzo dobrych parametrach uzyskuje się z odległości zaledwie 39 centymetrów od projektora. Urządzenia znakomicie współpracują z tablicami interaktywnymi.

czytaj więcej
Pierwszy na świecie adapter 3D do projektora już dostępny

Pierwszy na świecie adapter 3D do projektora już dostępny

2011-02-23 12:42:00

Veracomp wprowadza do oferty Optoma 3D-XL - pierwszy na świecie adapter przeznaczony do pracy z projektorami DLP 3D. Urządzenie umożliwia wyświetlanie - za pomocą projektora i aktywnych okularów - trójwymiarowego obrazu pochodzącego z różnych źródeł 3D, jak Blu-ray, Playstation 3, a także telewizja 3D.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P