Focal

Focal w dziale AGD

Inne

Focal w dziale informacje

Wiadomości
Robomow kosi nagrody

Robomow kosi nagrody

2015-07-03 10:40:00

Robot koszący Robomow to dzieło twórców firmy Friendly Robotics, którzy posiadają 20 letnie doświadczenie w konstruowaniu tego typu urządzeń. Innowacyjne izraelskie rozwiązania zrewolucjonizowały świat, dzięki nim pielęgnacja trawnika nigdy nie była tak prosta. Technologia Robomow jest ceniona na całym świecie.

czytaj więcej
Horn Distribution rozpoczyna dystrybucję produktów car audio marki FOCAL w Polsce

Horn Distribution rozpoczyna dystrybucję produktów car audio marki FOCAL w Polsce

2011-02-24 14:14:00

Horn Distribution S.A. informuje z wielką przyjemnością, iż z dniem ogłoszenia wprowadza do swojej oferty doskonałe produkty francuskiej marki FOCAL w zakresie gamy głośników i akcesoriów działu car audio. Tym samym firma staje się jedynym, autoryzowanym partnerem FOCAL na terenie Polski. Cieszy nas fakt, iż nasze dotychczasowe osiągnięcia dystrybucyjne w zakresie zaawansowanego sprzętu nagłaśniającego do zastosowań w samochodach zostały zauważone i docenione, czego dowodem jest pozyskanie do portfolio produktowego jednej z najważniejszych marek w branży car audio. Oferta składać się będzie z najnowszych produktów marki i będzie systematycznie powiększana, uzupełniając ofertę Horna zgodnie z oczekiwaniem rynku i Partnerów handlowych - brzmi oświadczenie.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P