Goclever

Goclever w dziale AGD

Odkurzacze Sokowirówki Inne

Goclever w dziale komputery

Tablety Akcesoria Laptopy / Netbooki

Goclever w dziale GSM

Smartfony Akcesoria GSM Telefony

Goclever w dziale informacje

Wiadomości Testy
Podróżuj bezpiecznie z wygodnym wideorejestratorem

Podróżuj bezpiecznie z wygodnym wideorejestratorem

2017-11-29 10:09:56

Kamery w lusterku wstecznym wciąż zyskują na popularności, gdyż nie wymagają montażu na przedniej szybie, więc nie ograniczają widoczności, a znacznie poprawiają komfort i bezpieczeństwo jazdy. W ofercie firmy Goclever pojawiło się urządzenie, łączące w sobie 3 funkcje: wideorejestratora, lusterka wstecznego i kamery cofania.

czytaj więcej
Miniaturowa kamera samochodowa Full HD od GOCLEVER

Miniaturowa kamera samochodowa Full HD od GOCLEVER

2016-10-25 07:13:16

Coraz więcej kierowców korzysta z rejestratorów wideo podczas jazdy. Urządzenie to nagrywa wszystkie niebezpieczne sytuacje na drodze, a także pozwala na zgromadzenie dowodów w przypadku stłuczki lub wypadku. Popularne są niewielkie urządzenia, które nie absorbują kierującego, ale umożliwiają nagranie materiału wysokiej jakości. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest kamera samochodowa GOCLEVER DVR FHD MINI 2 - urządzenie wyróżnia się niewielkimi gabarytami, możliwością rejestrowania obrazu o znakomitej jakości oraz systemem Auto Start/Stop, dzięki któremu kamera po zamontowaniu w samochodzie staje się praktycznie bezobsługowa. Zaletą kamery jest jej cena, która wynosi jedynie 79 zł!

czytaj więcej
Goclever Extreme Pro 4K - kamera sportowa dla wymagających

Goclever Extreme Pro 4K - kamera sportowa dla wymagających

2016-08-23 11:08:00

Firma Goclever rozszerzyła swoją ofertę kamer sportowych - prezentując nowy model Extreme Pro 4K. Urządzenie rejestruje obraz w maksymalnej rozdzielczości 4K (3840x2160 punktów), wyposażone jest w duży, czytelny wyświetlacz oraz zestaw akcesoriów, wśród których znalazły się rozliczne mocowania oraz wodoodporne etui.

czytaj więcej
Extreme 360 - Goclever prezentuje  kamerę 360

Extreme 360 - Goclever prezentuje kamerę 360

2016-07-27 09:43:00

W ofercie polskiej firmy Goclever pojawiła się kamera 360 - model Extreme 360. Urządzenie pozwala na rejestrowanie obrazu w zakresie 360 stopni, tworząc tym pełen obraz otoczenia użytkownika, bez żadnych martwych stref. Extreme 360 nagrywa obraz w rozdzielczości Full HD (30 klatek/s) i sprzedawana jest w komplecie z zestawem akcesoriów (nowatorski giętki statyw, uchwyt do kasku lub roweru), co czyni ją idealnym rozwiązaniem dla fanów sportu, podróżników oraz wszystkich innych, chcących kręcić wideo 360 stopni.

czytaj więcej
Dom i jego mieszkańcy pod czujnym okiem kamer GOCLEVER

Dom i jego mieszkańcy pod czujnym okiem kamer GOCLEVER

2015-12-09 12:09:00

Wychodząc z domu chcemy mieć pewność, że nie dzieje się w nim nic złego, a dzieci pozostawione pod opieką niani są bezpieczne. Dlatego też firma GOCLEVER rozszerzyła ofertę kamer do półprofesjonalnego monitoringu. Dotychczasowa gama produktów Smart Dom obejmowała jedną kamerę. Z początkiem grudnia do dyspozycji klientów oddano 5 nowych kamer: EYE 2, NANNY EYE, TAU EYE, DELTA EYE przeznaczone do wnętrz oraz OMEGA EYE do monitoringu zewnętrznego.

czytaj więcej
Recenzja kamery IP Goclever Eye [wideo]

Recenzja kamery IP Goclever Eye [wideo]

2015-07-24 12:04:00

Do redakcyjnych testów trafiła kamera IP Goclever Eye. Wcześniej o kamerze można było przeczytać w informacji prasowej: http://agdrtv24.pl/nowosc,15987,goclever-eye-miej-bliskich-na-oku. Zapraszamy do zapoznania się z produktem.

czytaj więcej
GOCLEVER EYE - miej bliskich na oku

GOCLEVER EYE - miej bliskich na oku

2015-05-18 16:16:00

Do rodziny produktów Goclever dołącza pierwszy produkt w kategorii SMART DOM - kamera IP Goclever Eye przeznaczona do monitorowania wnętrz na żywo. Eye wyposażona jest w matrycę zapewniającą obraz w jakości HD, a także mikrofon, głośnik, filtr podczerwieni i obrotowy obiektyw umożliwiający zdalną obserwację i sterowanie w każdych niemal warunkach z poziomu komputera, smartfona czy tabletu - niezależnie od tego, gdzie znajduje się użytkownik.

czytaj więcej
Nowe kamery DVR SPORT GOLD i SILVER od GOCLEVER (wideo)

Nowe kamery DVR SPORT GOLD i SILVER od GOCLEVER (wideo)

2013-03-27 13:18:00

Pół roku po premierze pierwszej kamery „do zadań ekstremalnych” marki GOCLEVER, polski producent wprowadza dwa kolejne modele w tej kategorii: DVR SPORT SILVER oraz GOLD. Nowe kamery powinny zainteresować wszystkich, którzy chcieliby udokumentować swoje wymagające tricki na snowboardzie czy nartach - ale sprzęt przyda się również kierowcom, gdyż z powodzeniem może służyć jako rejestrator zdarzeń na drodze. Oprócz tego, urządzenia doskonale spełnią swoją rolę w życiu codziennym, chociażby podczas rodzinnych wypadów z dziećmi na sanki czy do parku.

czytaj więcej
Goclever DVR Sport - wyczynowa kamera dla aktywnych

Goclever DVR Sport - wyczynowa kamera dla aktywnych

2012-10-19 13:39:00

Jeśli kiedykolwiek miałeś ochotę uwiecznić własne sportowe wyczyny na wideo w rozdzielczości HD, najnowszy produkt firmy GOCLEVER to propozycja stworzona dla Ciebie. Kamera DVR Sport to „wszystkoodporne” urządzenie, które, dzięki wodoodpornemu etui bez problemu zniesie zamoczenie, wstrząsy i uderzenia. Przyda się również kierowcom - może bowiem pełnić funkcję samochodowego wideorejestratora.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P