Goclever

Goclever w dziale AGD

Odkurzacze Sokowirówki Inne

Goclever w dziale komputery

Tablety Akcesoria Laptopy / Netbooki

Goclever w dziale GSM

Smartfony Akcesoria GSM Telefony

Goclever w dziale informacje

Wiadomości Testy
GOCLEVER DRIVE YANOSIK - urządzenie 4w1 dla nowoczesnych i praktycznych kierowców

GOCLEVER DRIVE YANOSIK - urządzenie 4w1 dla nowoczesnych i praktycznych kierowców

2015-06-18 14:45:00

Nawigacja GPS, wideorejestrator samochodowy, antyradar Yanosik i urządzenie mobilne z Androidem w jednym? GOCLEVER wyprzedza konkurencję oferując innowacyjne i praktyczne narzędzie dostosowane do potrzeb nowoczesnych kierowców.

czytaj więcej
DVR MINI oraz EXTREME SILVER - nowe rejestratory od GOCLEVER

DVR MINI oraz EXTREME SILVER - nowe rejestratory od GOCLEVER

2013-12-03 15:14:00

Polscy kierowcy coraz chętniej sięgają po samochodowe rejestratory wideo - niewielkie, montowane w aucie kamery, które przydają się np. podczas kolizji (do rozstrzygnięcia, kto jest jej winny) lub przejazdu szczególnie atrakcyjną trasą. Firma GOCLEVER wprowadza właśnie do oferty dwa nowe urządzenia tego typu: kompaktowy model DVR MINI oraz nieco większy sportowy model DVR EXTREME SILVER.

czytaj więcej
Oszczędzaj czas i nerwy z GOCLEVER NAVIO 505TMC

Oszczędzaj czas i nerwy z GOCLEVER NAVIO 505TMC

2012-11-21 10:03:00

Wygląda na to, że era tkwienia w korkach spowodowanych wypadkami, robotami drogowymi i innymi utrudnieniami ruchu niebawem dobiegnie końca. Wszystko za sprawą inteligentnej nawigacji GOCLEVER NAVIO 505TMC, która w czasie rzeczywistym informuje o tworzących się zatorach oraz umożliwia ich omijanie.

czytaj więcej
Nawigacja GoClever Navio 405

Nawigacja GoClever Navio 405

2012-08-01 17:05:00

Goclever rozszerza swoją ofertę nawigacji GPS o najnowszy model GOCLEVER NAVIO 405, będący następcą popularnej nawigacji GOCLEVER 400 z ekranem 4.3”. Navio 405 to niezwykle łatwe w obsłudze, szybko działające urządzenie nawigacyjne, wyposażone w intuicyjne oprogramowanie, które w połączeniu z najwyższej jakości ergonomią, pozwala korzystać z niego od razu po wyjęciu z pudełka. Atrakcyjny design i najwyższej jakości materiały sprawiają, że NAVIO 405 ozdobi wnętrze każdego pojazdu.

czytaj więcej
GoClever Navio 520 DVR - nawigacja i kamera w jednym

GoClever Navio 520 DVR - nawigacja i kamera w jednym

2012-07-26 17:18:00

Goclever prezentuje kolejną nawigację GPS - NAVIO 520 DVR. Urządzenie łączy w sobie dwie funkcjonalności: nawigacji samochodowej oraz kamery DVR. Obie funkcje są niezależne, co oznacza, że podczas rejestrowania obrazu jednocześnie można korzystać z nawigacji. Navio 520 DVR to niezwykle łatwe w obsłudze, szybko działające urządzenie nawigacyjne, wyposażone w intuicyjne oprogramowanie, które w połączeniu z najwyższej jakości ergonomią oraz atrakcyjnym designem, pozwala korzystać z niego od razu po wyjęciu z pudełka.

czytaj więcej
Nowa nawigacja samochodowa GoClever Navio 505

Nowa nawigacja samochodowa GoClever Navio 505

2012-07-12 21:40:00

Goclever rozszerza swoją ofertę nawigacji GPS o najnowszy model GOCLEVER NAVIO 505. Navio 505 to niezwykle łatwe w obsłudze, szybko działające urządzenie nawigacyjne, wyposażone w intuicyjne oprogramowanie, które w połączeniu z najwyższej jakości ergonomią pozwala korzystać z niego od razu po wyjęciu z pudełka. Atrakcyjny design i najwyższej jakości materiały sprawiają, że NAVIO 505 zdobi wnętrze każdego pojazdu.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P