Gembird

Gembird w dziale GSM

Akcesoria GSM

Gembird w dziale informacje

Wiadomości

O firmie Gembird

Firma Gembird jest jednym z największych dostawców akcesoriów komputerowych na świecie. Gembird dostarcza innowacyjne produkty, takie jak: urządzenia peryferyjne (klawiatury, myszy, głośniki, kamery), kable, przełączniki oraz urządzenia sieciowe. Gembird jest firmą holenderską o zasięgu globalnym.

Gembird: jak zapewnić sobie skuteczny monitoring?

Gembird: jak zapewnić sobie skuteczny monitoring?

2017-04-24 18:53:00

Kamera od Gembirda operuje w zakresie 350o w poziomie i 90o w pionie, nagrywając obraz w jakości HD 720p. Poza tym urządzenie posiada wbudowany mikrofon i głośnik, a także detektor ruchu i dźwięku. Dzięki wspomnianym cechom produkt ten powinien sprawdzać się przy monitoringu biura, magazynu czy domu.

czytaj więcej
Samochodowa kamera z technologią WDR

Samochodowa kamera z technologią WDR

2015-02-12 14:05:00

Nagrany materiał z kamery samochodowej to niezbity dowód przy różnego rodzaju kolizjach, wypadkach lub kiedy ubiegamy się u ubezpieczyciela o odszkodowanie za zniszczone auto. Dlatego warto zaopatrzyć się w takie urządzenie aby skuteczniej dochodzić swoich praw w sądzie czy ubezpieczalni. Widząc rosnące zapotrzebowanie na tego rodzaju produkty firma Gembird wprowadziła na rynek kamerę DCAM 007. Urządzenie rejestruje dźwięk oraz wideo o rozdzielczości 1080p, które może być wykorzystane jako dowód w sprawie. Wyposażona w technologię WDR umożliwia rejestrację obiektów o bardzo dużym kontraście. Dzięki temu użytkownik otrzymuje lepszej jakości obraz bez nadmiernie prześwietlonych obszarów na filmie.

czytaj więcej
Kamera samochodowa z GPS-em

Kamera samochodowa z GPS-em

2014-12-23 15:32:33

Kamera Gembird DCAM-GPS-01 to idealne wyposażenie każdego kierowcy. Urządzenie rejestruje materiał o rozdzielczości 1080p (bez interpolacji). Takie rozwiązanie może dostarczyć niezbity dowód w postaci nagranego wideo podczas krytycznej sytuacji na drodze. Dzięki wbudowanemu GPS-owi, nagrany materiał wideo jest wzbogacony o dodatkowe dane w postaci lokalizacji na popularnej mapie Google maps. Nagrane wideo lub informacje o statusie pracy kamery są wyświetlane na 2-calowym wyświetlaczu LCD. Wyposażona w obiektyw o kącie widzenia 120 stopni, umożliwia nagranie szerokiej perspektywy widzianej oczami kierowcy.

czytaj więcej
Nagraj swoje drogowe przygody kamerami firmy Gembird

Nagraj swoje drogowe przygody kamerami firmy Gembird

2013-07-18 17:47:39

Rejestratory są użyteczne zarówno dla osób jeżdżących po mieście, gdzie ryzyko kolizji jest bardzo wysokie, jak i wybierających się w dłuższe trasy np. w trakcie wakacji. Również firmy dysponujące flotą samochodową, powinny rozważyć zainstalowanie w swoich pojazdach takich urządzeń. Kamery wyposażone są w czujnik G-sensor (czujnik wstrząsów i przeciążenia), dzięki któremu automatycznie zapisują film w razie wypadku. Posiadanie takiego materiału może okazać się bardzo przydatne w dochodzeniu swoich roszczeń lub ustalaniu przebiegu zdarzenia, zwłaszcza w Polsce, gdzie w 2012 roku do jednostek Policji zgłoszono 339 581 kolizji drogowych.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P