Gembird

Gembird w dziale GSM

Akcesoria GSM

Gembird w dziale informacje

Wiadomości

O firmie Gembird

Firma Gembird jest jednym z największych dostawców akcesoriów komputerowych na świecie. Gembird dostarcza innowacyjne produkty, takie jak: urządzenia peryferyjne (klawiatury, myszy, głośniki, kamery), kable, przełączniki oraz urządzenia sieciowe. Gembird jest firmą holenderską o zasięgu globalnym.

Budżetowa mysz dla graczy

Budżetowa mysz dla graczy

2015-03-27 12:02:00

Gembird, dostawca akcesoriów komputerowych wprowadził do oferty mysz dla graczy. Model MUSG-02 został wyposażony m. in. w precyzyjny sensor o rozdzielczości 3600 DPI, 7 programowalnych przycisków oraz podświetlenie LED.

czytaj więcej
Gembird: Niedroga klawiatura dla graczy

Gembird: Niedroga klawiatura dla graczy

2015-03-19 14:37:00

Gembird wprowadził na rynek nową klawiaturę skierowaną dla graczy. Urządzenie wyposażono w podświetlane klawisze oraz programowalne przyciski, dzięki czemu konfiguracja makr jest łatwa i szybka. Laserowy grawer liter i symboli na klawiszach gwarantuje trwałość przez wiele godzin intensywnego użytkowania.

czytaj więcej
Gembird prezentuje ultra cienkie klawiatury

Gembird prezentuje ultra cienkie klawiatury

2014-05-08 12:08:00

Gembird, dostawca akcesoriów komputerowych, poszerzyła swoją ofertę o nowe bezprzewodowe klawiatury z serii Phoenix. Modele Gembird KBS-P7 i Gembird KB-P8 to klawiatury typu slim, które charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością. Ponadto są kompatybilne z urządzeniami mobilnymi lub telewizorami.

czytaj więcej
Nowe kolorowe myszki firmy Gembird

Nowe kolorowe myszki firmy Gembird

2014-02-19 10:27:00

Firma Gembird poszerzyła swoją ofertę o nową serię optycznych myszy komputerowych. Użytkownicy mają do wyboru dostępny w czterech kolorach model Gembird MUS-101 oraz jego czarną, bezprzewodową wersję Gembird MUSW-101.

czytaj więcej
Gembird prezentuje designerskie myszki

Gembird prezentuje designerskie myszki

2014-01-22 10:44:00

Firma Gembird, dostawca akcesoriów komputerowych poszerzyła swoją ofertę o nowe myszki optyczne. Model Gembird MUS-U-004-G i MUS-U-004-O to stylowe i komfortowe w użytkowaniu urządzenia wskazujące, cechujące się wysoką jakością wykonania. Myszka jest jednym z podstawowych akcesoriów komputerowych. Użytkownicy korzystają z niej zarówno w domu jak i w pracy. Właśnie dlatego, tak ważne jest, aby produkty z tej grupy były ergonomiczne. Ponadto powinny dobrze działać na różnych powierzchniach, gdyż użytkownicy coraz częściej odchodzą od biurek i korzystają z laptopa np. na kanapie.

czytaj więcej
Gembird: ultra płaska mysz z panelem dotykowym

Gembird: ultra płaska mysz z panelem dotykowym

2013-06-27 13:02:00

W czerwcu na rynek trafiła bezprzewodowa mysz marki Gembird z serii Phoenix, o stylowym wyglądzie, która idealnie komponuje się z ultra płaskimi laptopami i klawiaturami. Nowoczesny design oraz niski profil myszy to jednak nie wszystko.

czytaj więcej
Gembird - wodoodporna klawiatura Bluetooth

Gembird - wodoodporna klawiatura Bluetooth

2013-01-29 13:28:00

Nowy model klawiatury Gembird KB-BTF3 to elastyczna, silikonowa konstrukcja odporna na kurz, wodę, kwasy i zasady wobec których standardowa klawiatura poległaby przy pierwszym kontakcie. Technologia Bluetooth pozwala na korzystanie z urządzenia bez konieczności użycia kabli w odległości do 10 m od iPada czy smartfona. Układ klawiszy nawiązuje do urządzeń spod znaku nadgryzionego jabłka i jest w pełni kompatybilna ze wszystkimi jego produktami.

czytaj więcej
Drewniana klawiatura od Gembird

Drewniana klawiatura od Gembird

2011-03-15 07:21:00

W marcu na polski rynek trafi dość oryginalny zestaw klawiatura i mysz USB marki Gembird. Oba urządzenia zostały zaprojektowane z myślą o ochronie naszego środowiska. Zarówno klawiatura jak i mysz są wykonane z biodegradowalnego bambusa.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P