Gembird

Gembird w dziale GSM

Akcesoria GSM

Gembird w dziale informacje

Wiadomości

O firmie Gembird

Firma Gembird jest jednym z największych dostawców akcesoriów komputerowych na świecie. Gembird dostarcza innowacyjne produkty, takie jak: urządzenia peryferyjne (klawiatury, myszy, głośniki, kamery), kable, przełączniki oraz urządzenia sieciowe. Gembird jest firmą holenderską o zasięgu globalnym.

Praca w nocy? To nie problem!

Praca w nocy? To nie problem!

2016-02-05 14:38:00

Osoby, które choć raz zarwały noc by dokończyć ważny projekt w terminie z pewnością wiedzą, że jest to nie tylko męczące dla nich, ale także dla ich współlokatorów, którym przeszkadza ostre, rażące światło. By uniknąć nieprzyjemnych sytuacji i zadowolić wszystkie strony warto zastąpić górne oświetlenie lampką LED.

czytaj więcej
Odbiornik Bluetooth od Gembirda

Odbiornik Bluetooth od Gembirda

2012-08-29 13:35:00

Odbiornik Gembird Bluetooth BTR-01 jest mobilnym urządzeniem, które w połączeniu ze wzmacniaczem (radioodtwarzacz, zestaw stereo, kino domowe) i głośnikami oraz dowolnym źródłem muzyki jak player mp3, telefon pozwala cieszyć się muzyką bez łączenia dodatkowymi kablami. Jak to działa? Dowolny wzmacniacz z głośnikami łączymy z odbiornikiem Bluetooth za pomocą standardowego jacka 3,5’’. Dalej pozostaje nam już tylko bezprzewodowe zsynchronizowanie źródła muzyki z odbiornikiem i można cieszyć się muzyką płynącą z naszego zestawu.

czytaj więcej
Podróże z kamerą w samochodzie

Podróże z kamerą w samochodzie

2012-02-08 09:44:00

W lutym na polskim rynku pojawił się nowy produkt marki Gembird dedykowany kierowcom - video amatorom. Nowym urządzeniem jest kamera Dash cam DCAM-001, która przystosowana jest do rejestracji obrazu podczas jazdy samochodem. Kamera doskonale sprawdza się podczas samochodowych wojaży. Na przykład kiedy jedziemy na wakacje i znajdziemy się w ciekawej scenerii wówczas z łatwością możemy zarejestrować nasze „samochodowe przygody” oraz wszystko to co widzimy przed pojazdem. W innej sytuacji kiedy na drodze dochodzi do wypadku mamy niezbity dowód w postaci nagranego video.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P