Gembird

Gembird w dziale GSM

Akcesoria GSM

Gembird w dziale informacje

Wiadomości

O firmie Gembird

Firma Gembird jest jednym z największych dostawców akcesoriów komputerowych na świecie. Gembird dostarcza innowacyjne produkty, takie jak: urządzenia peryferyjne (klawiatury, myszy, głośniki, kamery), kable, przełączniki oraz urządzenia sieciowe. Gembird jest firmą holenderską o zasięgu globalnym.

Jedne słuchawki, dwa rozmiary - Gembird prezentuje składane słuchawki muzyczne

Jedne słuchawki, dwa rozmiary - Gembird prezentuje składane słuchawki muzyczne

2013-09-24 11:11:00

Gembird, dostawca akcesoriów komputerowych, wprowadził do oferty kompaktowe słuchawki do słuchania muzyki. Cechą charakterystyczną modelu Gembird MHP-FCO-GW jest konstrukcja, która umożliwia składanie go do rozmiaru dłoni.

czytaj więcej
Słuchawki Dj MHP 401

Słuchawki Dj MHP 401

2012-12-18 20:06:00

Model MHP-401 to słuchawki w stylu Dj, które oferują czysty i dynamiczny dźwięk. Dzięki specjalnej konstrukcji pałąka, nauszniki można szybko złożyć (do środka) i korzystać z odsłuchu na jedno lub dwoje uszu. Funkcja ta świetnie sprawdza się również podczas transportu. Słuchawki wyposażono w dobrej jakości neodymowe przetworniki z pasmem przenoszenia w zakresie 20 Hz - 20 kHz. Dobrze przylegające nauszniki oraz regulowany pałąk obleczony obfitą warstwą ekologicznej skóry sprawia, że nawet kilkugodzinne słuchanie muzyki nie powoduje dyskomfortu.

czytaj więcej
Lekki zestaw słuchawkowy Bluetooth od Gembirda

Lekki zestaw słuchawkowy Bluetooth od Gembirda

2012-11-19 12:27:00

Gembird wprowadził na polski rynek zestaw słuchawkowy stereo oparty na technologii Bluetooth. Dzięki bardzo niskiej wadze urządzenia - 68 g, użytkownik nie odczuje dyskomfortu korzystania z nich nawet podczas długich godziny pracy. Gembird BHP-003S to niewielkich rozmiarów słuchawki, które można połączyć z komputerem, telefonem lub innym źródłem za pomocą technologii Bluetooth. Mimo małych rozmiarów, przetworniki oferują czysty i naturalny dźwięk z mocnym basem. Model BHP-003S zaopatrzono w procesor sygnałowy DSP, który jest odpowiedzialny za jakość audio zarówno podczas słuchania muzyki jak i prowadzenia rozmów.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P