Gembird

Gembird w dziale GSM

Akcesoria GSM

Gembird w dziale informacje

Wiadomości

O firmie Gembird

Firma Gembird jest jednym z największych dostawców akcesoriów komputerowych na świecie. Gembird dostarcza innowacyjne produkty, takie jak: urządzenia peryferyjne (klawiatury, myszy, głośniki, kamery), kable, przełączniki oraz urządzenia sieciowe. Gembird jest firmą holenderską o zasięgu globalnym.

Popisz się swoim rysikiem

Popisz się swoim rysikiem

2013-10-24 13:16:00

Firma Gembird poszerzyła swoją ofertę o rysiki dla urządzeń z dotykowymi ekranami. Modele Gembird TA-SP-001 i TA-SP-003 wyposażone są w miękkie, gumowe końcówki, które umożliwiają sprawne pisanie bez ryzyka porysowania i zabrudzenia ekranu.

czytaj więcej
Zestaw Bluetooth marki Gembird

Zestaw Bluetooth marki Gembird

2011-05-25 11:36:00

Car Kit Bluetooth to urządzenie, które doceni każdy kierowca korzystający z telefonu podczas jazdy samochodem. Do 6 godzin rozmów bez ładownia i sterowanie głosem to tylko niektóre atuty nowego urządzenia marki Gembird, które w maju pojawiło się na polskim rynku. Firma Impakt dystrybutor marki Gembird w Polsce, wprowadził do sprzedaży zestaw głośnomówiący Car Kit Bluetooth. Urządzenie o gabarytach telefonu komórkowego ułatwia prowadzenie rozmów telefonicznych podczas kierowania pojazdem. Wewnątrz zamontowano akumulator, który może być ładowany z gniazda zapalniczki i wystarcza na blisko 6 godz. rozmów.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P