Pioneer

Pioneer w dziale RTV

Inne Projektory GPS

Pioneer w dziale GSM

Aplikacje
SIM2 Fuoriserie po raz pierwszy w Polsce

SIM2 Fuoriserie po raz pierwszy w Polsce

2015-05-08 12:23:00

Projektor SIM2 Fuoriserie to najdoskonalszy projektor z oferty włoskiego producenta. Po raz pierwszy będzie prezentowany w Polsce w ramach Dni Otwartych SIM2. Włoski termin Fuoriserie odnosi się do limitowanych, specjalnych edycji produktów wykorzystujących najnowocześniejsze trendy projektowe i technologiczne. Pierwotnie oznaczał personalizowany, najlepszy, ekskluzywny i - nie ma co ukrywać - drogi samochód podkreślający status właściciela i pozwalający się mu wyróżnić. Projektor SIM2 Fuoriserie w pełni oddaję tę filozofię i określany jest jako najdoskonalszy produkt włoskiej fabryki.

czytaj więcej
Baza 1,3 miliona firm w twoim telefonie

Baza 1,3 miliona firm w twoim telefonie

2014-01-08 10:33:00

Serwis Firmy.net, jeden z liderów rynku wyszukiwarek firm, produktów i usług, wypuścił na rynek swoją aplikację na urządzenia mobilne działające w systemie iOS oraz Android. Dzięki temu ich właściciele będą mieli prosty dostęp do bazy około 1,3 miliona firm. Do tej pory z aplikacji korzystać mogli jedynie użytkownicy Windows 8.

czytaj więcej
Pioneer  XDJ-AERO (wideo)...

Pioneer XDJ-AERO (wideo)...

2012-08-09 14:18:00

...co tu dużo pisać. Zachęcamy do obejrzenia wideo. Pioneer XDJ-AERO to aktywny kontroler Wi-Fi dla Dj'ów z możliwością podłączenia czterech urządzeń w tym samym momencie. XDJ-AERO jest przystosowany do pracy z aplikacją Pioneera rekordbox, ale może być również używany jako kontroler MIDI dla innych popularnych programów. Za urządzenie trzeba zapłacić około 1400$.

czytaj więcej
Pioneer: Nowe propozycje jednostek NavGate

Pioneer: Nowe propozycje jednostek NavGate

2011-02-28 09:45:00

3 nowe systemy nawigacje satelitarne NavGate, oferują bardziej szczegółowe mapy z precyzyjnym przewodnictwem 2D i 3D oraz możliwość odbioru aktualnych informacji na temat ruchu drogowego w celu zapewnienia, bezpieczeństwa i wygody w każdej podróży.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P