Netgear

Netgear w dziale RTV

Inne Kamery

Netgear w dziale GSM

Aplikacje

Netgear w dziale informacje

Wiadomości Promocje Nagrody Finanse

O firmie Netgear

NETGEAR (Nasdaq:NTGR) dostarcza innowacyjnych produktów klientom końcowym, biznesowym oraz dostawcom usług internetowych. NETGEAR tworzy zaawansowane technologicznie, wysoko wydajne produkty sieciowe. Klienci biznesowi znajdą w ofercie firmy rozwiązania z dziedziny networking, security czy też storage bez nadmiernego kosztu czy też złożoności. Firma NETGEAR obsługuje również największych dostawców internetowych dostarczając im urządzenia zapewniające dostęp do sieci Internet. Produkty NETGEAR projektowane są z wykorzystaniem najróżniejszych rozwiązań obejmujących sieci przewodowe oraz bezprzewodowe, czy też technologię przesyłania danych z wykorzystaniem sieci energetycznej. Jako odpowiedzialny producent, NETGEAR angażuje się w rozwój technologii przyjaznych środowisku naturalnemu. W ten sposób chce przyczynić się do rozwoju inteligentnych rozwiązań, które zużywają mało energii, a ich użytkownicy uzyskują znaczne oszczędności.

Polska premiera bezprzewodowego NETGEAR Arlo Pro

Polska premiera bezprzewodowego NETGEAR Arlo Pro

2017-01-19 07:35:00

Większość dostępnych na rynku kamer do monitoringu wymaga doprowadzenia zasilania, co zazwyczaj komplikuje ich montaż i bieżące użytkowanie. Arlo Pro nie wymaga przeciągania kabli, gdyż obraz jest przesyłany poprzez sieć WiFi. W odróżnieniu od swojego poprzednika - modelu Arlo - została wyposażona w wymienny akumulator. Kamera posiada niezwykle stylową, kompaktową obudowę, która nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Co ważne, może być ona dyskretnie umieszczona niemal w każdym miejscu - zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu - albowiem urządzenie jest wodoodporne i znosi nawet bardzo niskie temperatury.

czytaj więcej
NETGEAR debiutuje najszybszym routerem na  świecie - Nighthawk X10 802.11AC + AD

NETGEAR debiutuje najszybszym routerem na świecie - Nighthawk X10 802.11AC + AD

2016-10-20 13:26:55

Router Nighthawk Smart WiFi X10 (R9000) łączy w sobie mocny procesor 1.7GHz Quad Core - najszybszy procesor w domowym routerze - z najnowocześniejszą architekturą WiFi Quad Stream Wave 2. Ponadto obsługuje następną generację wysokiej prędkości WiFi - standard 802.11ad, dzięki czemu dostarcza oszałamiająco prędkość WiFi do 7.2 Gbps. Najnowsza technologia MU-MIMO wspiera symultaniczny streaming, podczas gdy pasmo 160MHz podwaja prędkość WiFi dla urządzeń mobilnych. Cztery zewnętrzne aktywne anteny, które oczekują na uzyskanie patentu, wzmacniają sygnał WiFi dla maksymalnego zasięgu i przepustowości.

czytaj więcej
Szybkie modemy 4G LTE od NETGEAR

Szybkie modemy 4G LTE od NETGEAR

2016-10-05 12:18:00

Modemy 4G LTE NETGEAR LB1111 i LB1110 to proste rozwiązanie umożliwiające wykorzystanie LTE dla podłączenia urzadzeń w sieci LAN do sieci Internet. Technologia Power-over-Ethernet zaimplementowana w LB1111 sprawia, że urządzenie możemy użyć w miejscach w których nie mamy konwencjonalnego zasilania. Wystarczy podłączyć modem LTE bezpośrednio do przełącznika z obsługą PoE, aby zapewnić sobie szerokopasmowe połączenie 4G LTE.

czytaj więcej
Orbi WiFi Sytem od NETGEAR - jedyny na rynku system z trójpasmowym WiFi

Orbi WiFi Sytem od NETGEAR - jedyny na rynku system z trójpasmowym WiFi

2016-09-19 10:25:00

Orbi WiFi System od NETGEAR to innowacyjna technologia trójpasmowa dostarczająca szybkie WiFi do każdego zakątka domu, pierwsza tego typu na rynku. Składa się z dwóch identycznie wyglądających urządzeń - routera i satelity, który pełni funkcję punktu dostępowego. Po rozmieszczeniu mogą one dostarczyć zasięg WiFi do 1 200 m2, stąd też system Orbi przeznaczony jest do bardzo dużych domów.

czytaj więcej
DM200 nowy bardzo szybki modem DSL od NETGEAR

DM200 nowy bardzo szybki modem DSL od NETGEAR

2016-08-30 11:38:37

Nowy modem wprowadzony przez NETGEAR na polski rynek to szerokopasmowy, wyjątkowo szybki DM200 z uniwersalnym wspraciem połączeń DSL. Oferuje dostęp do szerokopasmowe połączenia VDSL/ADSL wraz automatyczną detekcją łącza. Prosta instalacja z programem Smart Wizard nie potrzebuje płyty CD.

czytaj więcej
NETGEAR z nową kamerę Arlo Q Plus dla biznesu - z PoE, Full HD, noktowizją i chmur

NETGEAR z nową kamerę Arlo Q Plus dla biznesu - z PoE, Full HD, noktowizją i chmur

2016-07-11 13:00:00

Wyposażona w technologię Power over Ethernet (PoE) kamera ArloQ Plus to kolejna generacja kamer w rodzinie NETGEAR Arlo. Zapewnia lokalny backup nagrań, wideo w jakości 1080p HD, bezpłatny 7-dniowy zapis plików z nagraniami w chmurze oraz posiada 2-kierunkowe audio, noktowizję i gniazdo na MicroSD.

czytaj więcej
Nighthawk R7100LG od NETGEAR - uniwersalny modem-router z 4G LTE

Nighthawk R7100LG od NETGEAR - uniwersalny modem-router z 4G LTE

2016-06-14 14:15:56

NETGEAR Nighthawk AC1900 WiFi LTE to modem-router, który umożliwia szerokopasmowy dostęp w 4G LTE, gdy przewodowe połączenie jest niedostępne, niewygodne lub za wolne. Dwupasmowe WiFi AC1900 dostarcza szybkość do 600+1300 Mbps. Dwurdzeniowy procesor 1GHz zwiększa wydajność bezprzewodową, przewodową i WAN-to-LAN. 4G LTE zapewnia utrzymanie łączności online, gdy połączenie przewodowe zawiedzie. Gigabit Ethernet WAN zapewnia uniwersalną kompatybilność z dowolnym połączeniem internetowym, niezależnie od dostawcy internetu.

czytaj więcej
NETGEAR wprowadza pierwszy mobilny router w 11 kategorii LTE - AirCard 810

NETGEAR wprowadza pierwszy mobilny router w 11 kategorii LTE - AirCard 810

2016-03-31 13:06:58

AirCard 810 to przenośny router od NETGEAR i pierwsze urządzenie w swoim segmencie, które reprezentuje najszybszą obecnie 11 kategorię LTE. Ekstremalna przepustowość tego modelu wynika z zastosowania rewolucyjnego mechanizmu 3-pasmowej agregacji łączy. Rozwiązanie to umożliwia uzyskanie wysokiej prędkości pobierania danych - nawet do 600 Mb/s i właśnie podbija polski rynek. Urządzenie jest dostępne w Polsce, m.in. u jednego z operatorów telefonii komórkowej.

czytaj więcej
NETGEAR przedstawia nowy, trzypasmowy router Nighthawk X8 R8500

NETGEAR przedstawia nowy, trzypasmowy router Nighthawk X8 R8500

2016-03-15 07:24:19

NETGEAR zaprezentował Nighthawka X8 AC5300 (R8500) o zapierającej dech w piersiach prędkości przesyłania danych - aż  5.3Gbps - dzięki połączeniu trzech pasm WiFi. Jego cztery strumienie wraz z potrójnym pasmem oferują przepustowość pozwalającą na obsługę wszystkich urządzeń w domu - nawet przy jednoczesnym streamingu obrazu w jakości 4K, pobieraniu plików i graniu online. Model został nagrodzony na tegorocznych targach CES 2016 wyróżnieniem Innovation Award Honoree.

czytaj więcej
Kamera Arlo Q NETGEAR - synonim domowego bezpieczeństwa w jakości HD z dwukierunkowym audio

Kamera Arlo Q NETGEAR - synonim domowego bezpieczeństwa w jakości HD z dwukierunkowym audio

2016-02-24 11:31:57

NETGEAR wprowadził do swojej oferty zaawansowaną kamerę Arlo Q, nagrywającą i streamujacą obraz w jakości 1080p HD. Urządzenie, oprócz transmisji wysokiej jakości wideo, cechuje się dwukierunkowym systemem dźwięku, nocnym obrazem, a także darmowym, siedmiodniowym zapisem danych w chmurze.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P