Zanussi
Zmywarki do zabudowy Zanussi

Zmywarki do zabudowy Zanussi

2012-11-02 08:42:00

Zmywarki do zabudowy Zanussi zostały zaprojektowane z myślą o osobach, które nie chcą poświęcać zbyt wiele czasu na mycie naczyń. Mają funkcje ułatwiające obsługę i skracające czas zmywania np. Multitab. Technologia Multitab dostosowuje czas trwania cyklu oraz temperaturę wody do rodzaju detergentu, dzięki czemu zapewnia bardziej ekonomiczną i skuteczną pracę zmywarki. Dodatkowo pozwala zapomnieć o potrzebie uzupełniania soli i płynu nabłyszczającego.

czytaj więcej
Nowe modele zmywarek do zabudowy marki Zanussi

Nowe modele zmywarek do zabudowy marki Zanussi

2012-02-23 12:59:00

Zmywarka przestaje być produktem luksusowym, na który mogą sobie pozwolić tylko nieliczni. Coraz częściej urządzenie to jest nieodzownym wyposażeniem kuchni, dzięki któremu mamy więcej wolnego czasu. Funkcja opóźnionego startu w zmywarkach Zanussi pozwala indywidualnie zaplanować moment rozpoczęcia i zakończenia zmywania. Czas trwania programu nie stanowi już ograniczenia w naszych planach. Program krótki, 30-minutowy sprawdzi się w sytuacji, gdy szybko potrzebujemy czystych naczyń. Program intensywny, w którym temperatura zmywania wynosi 65°-70°, pozwoli dokładnie umyć nawet bardzo zabrudzone talerze i garnki.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P