Zanussi
Nowe urządzenia chłodnicze od Zanussi

Nowe urządzenia chłodnicze od Zanussi

2013-05-07 15:18:00

Nowa kategoria chłodnictwa wolnostojącego Zanussi Easy z linii Avanti to wyjątkowe urządzenia o niebanalnym wzornictwie. Są energooszczędne, proste w obsłudze, trwałe i funkcjonalne. Zastosowano w nich wiele rozwiązań, które ułatwiają przechowywanie żywności i pozwalają dłużej zachować jej świeżość.

czytaj więcej
Nowe, wolnostojące chłodziarki i zamrażarki Zanussi Easy

Nowe, wolnostojące chłodziarki i zamrażarki Zanussi Easy

2013-04-30 13:09:00

Marka Zanussi wykorzystuje włoskie tradycje, stawiając na atrakcyjne wzornictwo. Zaokrąglone drzwi pełnej wysokości z oryginalnymi uchwytami, wytłoczony na polerowanym aluminium logotyp, ekspresyjna grafika na szufladach i półkach oraz uchwyty szuflad dopasowane do kształtu drzwi to elementy wyróżniające nowe urządzenia chłodnicze Zanussi. Dzięki nim, chłodziarki i zamrażarki prezentują się stylowo i nowocześnie. Dodatkowym elementem charakterystycznym nowej linii jest elektroniczny panel sterowania z podświetleniem LED umieszczony na zewnętrznej stronie drzwi, który umożliwia precyzyjny wybór temperatury oraz wygodne włączanie funkcji szybkiego chłodzenia.

czytaj więcej
Nowe zamrażarki Zanussi

Nowe zamrażarki Zanussi

2012-06-20 13:50:00

Nowe zamrażarki Zanussi, to urządzenia łatwe w obsłudze, które mrożą szybko i są przy tym wydajne energetycznie. Stale udoskonalane oraz wzbogacane o nowe funkcje zapewniają wysoką satysfakcję użytkowania. Zamrażarki Zanussi z funkcją Spazio+ mają wyraźnie powiększone wnętrze, mimo standardowych wymiarów zewnętrznych. W ofercie Zanussi znajdują się zarówno zamrażarki szafkowe, jak i skrzyniowe.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P