Bose

Bose w dziale komputery

Głośniki Słuchawki / mikrofony Akcesoria

Bose w dziale GSM

Akcesoria GSM

Bose w dziale informacje

Wiadomości
Nowe systemy muzyczne Bose SoundTouch Wi-Fi zintegrowane z Deezer i Spotify

Nowe systemy muzyczne Bose SoundTouch Wi-Fi zintegrowane z Deezer i Spotify

2014-10-03 11:02:00

Firma Bose rozwija swoją wizję systemu SoundTouch™ Wi-Fi®, który sprawia, że wszystkie utwory dostępne są w jednym miejscu, gotowe do wygodnego, bezprzewodowego odtwarzania w całym domu. W przeciwieństwie do innych systemów Wi-Fi, modele z serii SoundTouch™ są wygodne i intuicyjne w obsłudze, pozwalając na odsłuchiwanie muzyki w najprostszy możliwy sposób — za dotknięciem jednego przycisku.

czytaj więcej
Bose wprowadza do oferty system muzyczny SoundTouch Wi-Fi

Bose wprowadza do oferty system muzyczny SoundTouch Wi-Fi

2013-10-11 09:16:00

Dla każdego pomieszczenia istnieje optymalny system SoundTouch™. Wszystkie rozwiązania korzystają z komunikacji bezprzewodowej i łączą się bezpośrednio z Internetem za pośrednictwem domowej sieci Wi-Fi. Sieć Wi-Fi i komputer — to wszystko, co jest potrzebne do odbierania muzyki przesyłanej strumieniowo, zapisanej na dysku twardym, z internetowych stacji radiowych lub serwisów muzycznych. Każdy system SoundTouch™ zaprojektowano tak, aby automatycznie pobierał aktualizacje oprogramowania, które rozszerzają jego funkcjonalność i dostępne treści. Systemy SoundTouch™ będą stopniowo oferować kolejne popularne serwisy muzyczne, takie jak Deezer, iHeartRadio i inne.

czytaj więcej
Bose - nowe wersje dwóch systemów muzycznych

Bose - nowe wersje dwóch systemów muzycznych

2012-05-14 14:28:00

Firma Bose zmodernizowała dwa flagowe produkty - Bose Wave radio i system muzyczny Bose Wave. Urządzenia te stały się jeszcze bardziej wszechstronne, oferują jeszcze więcej funkcji i lepszą jakość dźwięku. Radio Wave III i system muzyczny Wave III obsługują teraz zintegrowane sygnały radiowe DAB, DAB+ i T-DMB, a udoskonalony tuner FM/AM zapewnia czystszy odbiór w zatłoczonej przestrzeni radiowej. Dostarczane przez nadawców tytuły piosenek i nazwy wykonawców są wyświetlane na ekranie a z myślą o wygodzie użytkownika, wprowadzono także nowe funkcje, takie jak sterowanie dotykowe na górnej powierzchni urządzenia, umożliwiające jego włączanie i wyłączanie oraz budzik z opcją drzemki, w którym można ustawić dwa alarmy na różne godziny, z różnych źródeł i z różnym natężeniem dźwięku.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P