Liebherr

Liebherr w dziale AGD

Lodówki

Liebherr w dziale informacje

Nagrody Wiadomości Wydarzenia Ekologia
Świeżość i smak dzięki wyjątkowym technologiom marki Liebherr

Świeżość i smak dzięki wyjątkowym technologiom marki Liebherr

2016-08-18 10:53:00

Wszyscy wiemy jak istotny jest wybór odpowiedniego urządzenia chłodzącego, które zadba o jakość i świeżość produktów spożywczych. Ale jaka chłodziarko-zamrażarka będzie najlepsza dla pełnej rodziny, a jaka dla młodego małżeństwa? Które technologie i unikalne funkcje będą najlepszym rozwiązaniem dla nas? Jak wybrać urządzenie, które obniży rachunki, pozwoli zaoszczędzić czas i zadbać o środowisko naturalne?

czytaj więcej
Liebherr prezentuje linię zamrażarek

Liebherr prezentuje linię zamrażarek

2016-06-20 13:46:00

Każdy z nas uwielbia letni czas, kiedy możemy pozwolić sobie na więcej swobody. Upajamy się wspaniałą pogodą, pięknem otaczającej nas przyrody oraz rozkoszujemy bogactwem dostępnych owoców i warzyw. Mamy ochotę zatrzymać ten letni czas jak najdłużej. Chcemy też zachować wspaniałe letnie smaki, aby w długie zimowe wieczory delektować się aromatami, które urzekły nas latem. Marka Liebherr prezentuje linię zamrażarek, które w nowym wymiarze świeżości pozwolą na zatrzymanie letnich smaków na dłużej.

czytaj więcej
BluPerformance - nowy wymiar świeżości w urządzeniach marki Liebherr

BluPerformance - nowy wymiar świeżości w urządzeniach marki Liebherr

2016-03-24 14:39:00

Marka Liebherr wprowadza w marcu 2016 roku na polski rynek nową linię urządzeń BluPerformance. To nowa generacja chłodziarko-zamrażarek, w której zastosowano całą serię innowacyjnych rozwiązań i technologii. Urządzenia z linii BluPerformance to nawet o 20% niższe zużycie energii w odniesieniu do najwyższej dotychczas klasy energetycznej A+++, cichsza praca, więcej miejsca i świeżość na dłużej. Liebherr BluPerformance to precyzyjne dotykowe sterowanie, perfekcyjne wykonanie nawet najdrobniejszych elementów oraz łatwość użytkowania. Nowe rozwiązania dostępne będą zarówno w modelach z linii Premium, jak i Comfort.

czytaj więcej
Wyjątkowe chłodziarki do wina Liebherr - idealny klimat dla każdego wina

Wyjątkowe chłodziarki do wina Liebherr - idealny klimat dla każdego wina

2015-10-07 13:27:00

W Polsce popularność wina rośnie z roku na rok. Latem sięgamy po białe i różowe, jesienią i zimą po kieliszek czerwonego. Z bąbelkami czy bez, lampka tego trunku często towarzyszy nam do obiadu bądź kolacji. Aby jednak w pełni cieszyć się smakiem i aromatem win, trzeba przestrzegać kilku zasad. Do najważniejszych należy właściwa temperatura przechowywania i podawania. Jednak w naszych warunkach klimatycznych utrzymanie tej zalecanej temperatury wcale nie jest łatwe. Z pomocą przychodzi tutaj marka Liebherr, specjalizująca się w projektowaniu chłodniczych urządzeń, w ofercie której znalazły się dwa innowacyjne modele winiarek - WKb 1812 oraz dla tych bardziej wymagających WTb 4212.

czytaj więcej
Nowa, innowacyjna linia zamrażarek Liebherr

Nowa, innowacyjna linia zamrażarek Liebherr

2015-06-11 13:45:03

Polacy rozkochali się w gotowaniu i zdrowym jedzeniu. To trend, który od kilku lat staje się coraz bardziej widoczny. Chcemy jeść zdrowo i kolorowo. Ale na drodze do realizacji tych założeń często staje pośpiech dnia codziennego i… sezonowość wielu produktów. Z pomocą wszystkim fanom zdrowego stylu życia przychodzi marka Liebherr z innowacyjną linią zamrażarek. Te urządzenia to doskonałe rozwiązanie na wszystkie sytuacje, gdy nie ma czasu na długie gotowanie lub gdy zaskoczą niespodziewani goście. To również sposób na zatrzymanie w kuchni pełnych witamin smaków słonecznego lata i złotej jesieni.

czytaj więcej
Zatrzymaj świąteczny klimat na dłużej z marką Liebherr

Zatrzymaj świąteczny klimat na dłużej z marką Liebherr

2014-11-17 15:51:55

Święta tuż tuż, a wraz z nimi - coroczne przygotowania wigilijne, dzięki którym świąteczny czas spotkań z bliskimi pozostaje na długo w pamięci. Jeśli również dla Państwa Święta co roku trwają zdecydowanie za krótko, to właśnie dla Was są innowacyjne technologie marki Liebherr z linii produktów Premium, które pozwalają zachować smak Świąt na dłużej.

czytaj więcej
Liebherr na IFA 2014 (wideo)

Liebherr na IFA 2014 (wideo)

2014-09-05 10:41:00

No to teraz przejdzmy do producentów gospodarstwa domowego. Sporym zainteresowaniem zwiedzających cieszyło się stoisko Liebherr, szczególnie małe designerskie lodówki zobacz wideo poniżej.

czytaj więcej
Liebherr - przygotuj się na lato z nową linią zamrażarek

Liebherr - przygotuj się na lato z nową linią zamrażarek

2014-05-19 20:45:00

Przy pomocy innowacyjnego systemu SuperFrost powietrze błyskawicznie schłodzi się do temperatury -32°C. Zamrożone w ten sposób warzywa i owoce zachowają wyjątkowy smak na dłużej, nie tracąc przy tym swych drogocennych witamin. Funkcja NoFrost pozwoli zamrozić żywność poprzez obiegowe, pozbawione wilgoci powietrze tak, aby nie tworzyć zbędnego lodu. Problem nadmiernego oszraniania wnętrza zamrażarki rozwiąże natomiast funkcja SmartFrost. Dzięki niej zamrożone produkty będzie łatwo zlokalizować we wnętrzu urządzenia, gdyż będzie ono pozbawione szronu - a zatem łatwiejsze również do utrzymania w czystości.

czytaj więcej
Skuteczne przechowywanie wielkanocnych potraw dzięki marce Liebherr

Skuteczne przechowywanie wielkanocnych potraw dzięki marce Liebherr

2014-04-17 11:13:00

Z badań przeprowadzonych na zlecenie Komisji Europejskiej w 2010 roku http://ec.europa.eu/environment/eussd/pdf/bio_foodwaste_report.pdf, wynika, że rocznie w Europie do kosza trafia 89 milionów ton dobrej do spożycia żywności. Domowe produkty spożywcze stanowią aż 61% marnowanej żywności przez europejskich konsumentów, z czego 12% stanowią niezjedzone resztki. Wyrzucane produkty spożywcze to marnotrawstwo nie tyko kosztów poniesionych na zakup oraz przygotowanie posiłków, ale także energii i wody potrzebnej do wytworzenia, transportu i dystrybucji żywności.

czytaj więcej
Liebherr wprowadza nowy, ekskluzywny design BlackSteel

Liebherr wprowadza nowy, ekskluzywny design BlackSteel

2014-03-05 14:58:00

BlackSteel to unikalne połączenie nowoczesnego designu z ponadczasową elegancją. Firma Liebherr zastosowała w swoich urządzeniach czarną stal szlachetną z powłoką SmartSteel, która znacząco redukuje ślady palców, czyniąc powierzchnię łatwą w czyszczeniu oraz bardziej odporną na zadrapania.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P