CM Storm

CM Storm w dziale RTV

Słuchawki

CM Storm w dziale informacje

Wiadomości
CM Storm Resonar  - słuchawki douszne z technologią Bass FX

CM Storm Resonar - słuchawki douszne z technologią Bass FX

2014-07-01 17:11:00

Cooler Master zaprezentował nowe, dokanałowe słuchawki - CM Storm Resonar. Model ten, dzięki autorskiej technologii Bass FX, wyróżnia się głębokim i potężnym basem, który zadowoli zarówno wymagających graczy jak i melomanów.

czytaj więcej
Nowość - słuchawki CM Storm Ceres-400

Nowość - słuchawki CM Storm Ceres-400

2012-09-05 16:30:00

Słuchawki zostały wyposażone w ergonomiczne i oddychające nauszniki o średnicy 90 mm, które dzięki miękkim i wygodnym gąbkom zapewniają wysoki komfort, nawet w trakcie wielogodzinnych sesji przed komputerem. Dodatkowo, regulowany pałąk pozwala na ich indywidualne i wygodne dostosowanie do kształtu głowy.

czytaj więcej
CM Storm Sirus S - wielokanałowy zestaw słuchawkowy dla graczy

CM Storm Sirus S - wielokanałowy zestaw słuchawkowy dla graczy

2012-05-25 15:10:00

CM Storm należący do grupy Cooler Master,  zaprezentował najnowszą edycję zaawansowanego systemu słuchawkowego dla graczy - CM Storm Sirus S 5.1 Surround Sound. Ergonomiczna obudowa, idealnie dopasowująca się do kształtu głowy, 8 autonomicznych przetworników dźwięku (po 4 z każdej strony) oraz funkcjonalny pilot to największe atuty tego modelu, które z pewnością docenią nie tylko gracze ale również i audiofile.

czytaj więcej
CM Storm Sirus - rewolucyjne słuchawki dla graczy

CM Storm Sirus - rewolucyjne słuchawki dla graczy

2011-07-28 08:45:00

Cooler Master, jeden z czołowych producentów obudów, systemów chłodzenia, urządzeń peryferyjnych oraz akcesoriów do komputerów PC, ma przyjemność zaprezentować rewolucyjne słuchawki dla graczy CM Storm Sirus 5.1 Surround Sound. Model ten wyposażony jest w 8 autonomicznych głośniczków (po 4 po każdej stronie), które znakomicie sprawdzają się przy odtwarzaniu dźwięku przestrzennego nagranego w systemie 5.1. Słuchawki CM Storm Sirus, dzięki wykorzystaniu wysokiej klasy komponentów oraz materiałów zapewniają rewelacyjny komfort pracy oraz oferują najwyższą jakość dźwięku, co z całą pewnością docenią zarówno gracze jak i audiofile.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P