CM Storm

CM Storm w dziale RTV

Słuchawki

CM Storm w dziale informacje

Wiadomości
CM Storm: klawiatura z wbudowanym procesorem już w sprzedaży

CM Storm: klawiatura z wbudowanym procesorem już w sprzedaży

2015-03-27 16:34:00

Dzięki dystrybutorowi Impakt, na polskim rynku pojawiła się klawiatura skierowana dla graczy o nazwie Suppressor, znanej wszystkim marki CM Storm. Urządzenie posiada wbudowany procesor, własną pamięć i oferuje zaawansowaną konfigurację nawet do 75 makr.

czytaj więcej
CM Storm Resonar  - słuchawki douszne z technologią Bass FX

CM Storm Resonar - słuchawki douszne z technologią Bass FX

2014-07-01 17:11:00

Cooler Master zaprezentował nowe, dokanałowe słuchawki - CM Storm Resonar. Model ten, dzięki autorskiej technologii Bass FX, wyróżnia się głębokim i potężnym basem, który zadowoli zarówno wymagających graczy jak i melomanów.

czytaj więcej
Dwie nowe myszy gamingowe z serii CM Storm - Alcor i Mizar

Dwie nowe myszy gamingowe z serii CM Storm - Alcor i Mizar

2014-02-25 12:24:00

Najnowsze myszy CM Storm to produkty w pełni zoptymalizowane dla graczy, przy konstrukcji których wykorzystano wieloletnią wiedzę i doświadczenie Cooler Master. Modele Alcor i Mizar oferują graczom wysoki komfort użytkowania połączony z najnowszymi technologiami. Pierwsza z myszy - Alcor - wykorzystuje układ optyczny Avago 3090. Natomiast użytkownicy wybierający model Mizar otrzymają do dyspozycji cieszący się zasłużoną renomą sensor laserowy Avago 9800.

czytaj więcej
CM Storm Trigger-Z - klawiatura mechaniczna dla graczy

CM Storm Trigger-Z - klawiatura mechaniczna dla graczy

2014-01-28 15:34:00

Najnowsza propozycja CM Strom dedykowana dla graczy oferuje szerokie opcje personalizacji i konfiguracji. Do dyspozycji użytkownika oddanych jest 128 kilobajtów pamięci, które umożliwiają zapisanie do 5 profili oraz 75 makr (po 15 na każdy profil). Kolejnym atutem Trigger-Z jest wbudowany procesor ARM, który gwarantuje bardzo szybkie przełączanie się pomiędzy profilami oraz sprawne zarządzanie dostępnymi opcjami.

czytaj więcej
Klawiatura CM Storm Quick Fire TK Stealth

Klawiatura CM Storm Quick Fire TK Stealth

2013-11-21 07:03:00

Klawiatura mechaniczna Quick Fire TK Stealth, to pod wieloma względami wyjątkowa konstrukcja. Jednak to, co przyciągnie wzrok przy pierwszym kontakcie z najnowszym produktem CM Storm to fakt, że przy widoku z góry nie zauważymy typowych opisów klawiszy. Ten zaskakujący efekt to pochodna przeniesienia oznaczeń z frontu na boczną krawędź klawiszy. Rozwiązanie takie doskonale się sprawdza w pozycji „roboczej”, umożliwiając bezproblemowe odczytanie symboli na poszczególnych przyciskach.

czytaj więcej
CM Storm Ceres-300 & Ceres-500

CM Storm Ceres-300 & Ceres-500

2013-11-06 12:59:00

Słuchawki Ceres-300 to idealnie dopracowana konstrukcja, która gwarantuje wysoki komfort w trakcie wielogodzinnych sesji przed komputerem. Regulowany w szerokim zakresie pałąk oraz duże nauszniki umożliwiają wygodne ułożenie słuchawek na głowie. Ponadto na kablu Ceres-300 znajdziemy pilota pozwalającego na sterowanie poziomem głośności oraz wyciszenie mikrofonu. Całości dopełnia wielokierunkowy mikrofon, który po zakończonej rozgrywce można po prostu odłączyć.

czytaj więcej
CM Storm Reaper - precyzyjne narzędzie w dłoni gracza

CM Storm Reaper - precyzyjne narzędzie w dłoni gracza

2013-08-29 11:31:00

Cooler Master poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży nowej myszy dla graczy - CM Storm Reaper. Model ten wyróżnia się zastosowaniem wysokiej klasy czujnika laserowego Avago 9800 oraz, podobnie jak klawiatura MECH i słuchawki Pulse-R, aluminiowymi elementami obudowy nadającymi wyjątkowy i niepowtarzalny design.

czytaj więcej
Nowa mysz dla graczy - CM Storm Havoc

Nowa mysz dla graczy - CM Storm Havoc

2013-06-18 19:59:00

Mysz CM Storm Havoc, podobnie jak flagowy model Sentinel Advance II, wyposażona jest w zaawansowany sensor laserowy Avago 9800, który umożliwia pracę z maksymalną rozdzielczością wynoszącą 8200 DPI. Dodatkowym plusem jest bardzo czuły przełącznik zmiany rozdzielczości pozwalający na swobodną zmianę trybu pracy, co jest szczególnie przydatne w grach FPS.

czytaj więcej
CM Storm Ceres-400 White

CM Storm Ceres-400 White

2013-05-17 16:19:00

Ceres-400 White zaprojektowano na bazie popularnego modelu Ceres-400. Najmocniejszym punktem słuchawek są duże 40 mm przetworniki, wyposażone w ergonomiczne i oddychające nauszniki o średnicy 90 mm, które dzięki miękkim wygodnym gąbkom zapewniają wysoki komfort nawet podczas wielogodzinnych sesji komputerowych. Słuchawki Ceres-400 w białej odsłonie w niczym nie ustępują pierwowotnej wersji, oferując dodatkowo świeży i oryginalny design. Ceres-400 White dzięki krystalicznie czystemu dźwiękowi pozwalają zagłębić się w świat gier, filmów, muzyki a nawet połączeń VoIP. 

czytaj więcej
CM Storm prezentuje podkładkę Power-RX

CM Storm prezentuje podkładkę Power-RX

2012-11-29 13:36:00

Podkładka CM Storm Power-RX została zaprojektowana by przełamać kolejne bariery ograniczające graczy. Specjalny materiał, wykorzystany do pokrycia zewnętrznej powierzchni, zapewnia ograniczenie oporów do minimum oraz oferuje najwyższą precyzję działania sensorów myszy. Ponadto zastosowane tworzywo to także wydłużona żywotność oraz odporność na zalanie i ułatwione czyszczenie podkładki. Dodatkowym plusem Power-RX jest duża powierzchnia pracy pozwalająca na swobodne wykonywanie skomplikowanych i dokładnych ruchów. Graczy usatysfakcjonuje również silikonowa warstwa antypoślizgowa umieszczona w spodniej części podkładki. Dzięki niej mamy gwarancję stabilności nawet w trakcie najbardziej dynamicznej rozgrywki.

czytaj więcej
< 1 2 3 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P