De Dietrich

De Dietrich w dziale informacje

Promocje
Moda na czerń - linia Dark Pearl marki De Dietrich

Moda na czerń - linia Dark Pearl marki De Dietrich

2013-09-23 12:08:00

Linię Dark Pearl o barwie głębokiej czerni z połyskiem, tworzą produkty o minimalistycznej stylistyce, ale z bogactwem innowacyjnych funkcji do gotowania i pieczenia m.in. płyta indukcyjna DTI1043XE, piekarnik DOP1140B oraz kuchenka mikrofalowa DME1135B. Płyta DTI1043XE wyposażona jest w obszerne pole Continuum, o wymiarach 40x23 cm, pozwalające na dużą swobodę podczas gotowania i stosowanie nawet większych naczyń. 16 poziomów mocy z opcją Booster umożliwia idealne dostosowanie temperatury do przygotowywanego dania.

czytaj więcej
Piekarniki kompaktowe z linii Platinium marki De Dietrich

Piekarniki kompaktowe z linii Platinium marki De Dietrich

2013-05-22 12:23:00

Gotowanie to sztuka improwizacji - nietypowego łączenia smaków i technik kulinarnych czy oryginalnego komponowania przypraw i dodatków. Kolekcja piekarników kompaktowych z linii Platinium marki De Dietrich, przeznaczonych do tradycyjnego pieczenia, gotowania na parze lub z wykorzystaniem mikrofal, pobudza kulinarną wyobraźnię i zachęca do podejmowania nowych kuchennych wyzwań.

czytaj więcej
Nowość - linia Dark Pearl marki De Dietrich

Nowość - linia Dark Pearl marki De Dietrich

2013-04-26 10:42:00

Czarne perły są na całym świecie symbolem elegancji i wyrafinowanego smaku. Ich unikalność i szlachetność zainspirowały markę De Dietrich do stworzenia stylowej linii urządzeń AGD - Dark Pearl. W nowoczesnych kuchniach, gdzie każdy element jest precyzyjnie dopasowany, piekarnik, okap i płyta w odcieniu głębokiej czerni, nadadzą wnętrzu niepowtarzalny charakter. 

czytaj więcej
De Dietrich - Dwa bieguny komfortu

De Dietrich - Dwa bieguny komfortu

2010-09-23 00:04:00

Kuchnia jest miejscem niezwykłym - to tu materializują się nasze kulinarne fantazje na wyszukane specjały, okazjonalne przekąski i tradycyjne przysmaki. Niezależnie od tego, czy gotowanie jest twórczą pasją, czy tylko jedną z codziennie wykonywanych czynności, miejsce przygotowywania potraw powinno być dopasowane do naszych potrzeb. Kolekcja piekarników kompaktowych marki De Dietrich spełnia najwyższe wymagania, nie tylko pod względem bogactwa oferowanych funkcji, ale również oryginalnego designu.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P