Sony

O firmie Sony

Sony jest jednym z czołowych producentów innowacyjnego sprzętu audio, wideo, telekomunikacyjnego i informatycznego przeznaczonego na rynek masowy i dla odbiorców profesjonalnych. Sony słynie ze swoich urządzeń audiowizualnych, takich jak telewizory LCD High Definition BRAVIA™, cyfrowe aparaty Cyber-shot™, kamery Handycam®, lustrzanki cyfrowe „α” (czyt. alfa) i odtwarzacze MP3 Walkman®, jak również z komputerów osobistych VAIO™ i profesjonalnego sprzętu studyjnego o wysokiej rozdzielczości (HD), w tym systemów XDCAM™ HD. Poprzez długoterminowe umowy z organizacjami piłkarskimi – firma jest oficjalnym sponsorem Ligi Mistrzów UEFA do roku 2012, oficjalnym partnerem FIFA do roku 2014 i globalnym sponsorem rozgrywek FIFA World Cup™ w latach 2010 i 2014 – Sony rozbudza emocje wśród milionów fanów futbolu z całego świata.

Nowe głośniki komputerowe Sony: więcej stylu i lepszy dźwięk

Nowe głośniki komputerowe Sony: więcej stylu i lepszy dźwięk

2011-03-10 09:57:00

Konstruktorzy Sony od dawna wiedzą, że użytkownicy komputerów nie mają jednakowych oczekiwań związanych z reprodukcją dźwięku przez głośniki. Dlatego też, zamiast wprowadzać jeden model przeznaczony dla wszystkich, stworzyli szeroki wachlarz głośników komputerowych na różne okazje. Wprowadzenie trzech nowych modeli oznacza jeszcze większą uniwersalność i dodatkowe możliwości. W uniwersalnej, miniaturowej serii SRS A pojawi się model SRS-A3. Zoptymalizowana pod kątem gier i filmów seria SRS D powiększy się o dwa produkty: SRS-D4 i SRS-D5.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P