Sony

O firmie Sony

Sony jest jednym z czołowych producentów innowacyjnego sprzętu audio, wideo, telekomunikacyjnego i informatycznego przeznaczonego na rynek masowy i dla odbiorców profesjonalnych. Sony słynie ze swoich urządzeń audiowizualnych, takich jak telewizory LCD High Definition BRAVIA™, cyfrowe aparaty Cyber-shot™, kamery Handycam®, lustrzanki cyfrowe „α” (czyt. alfa) i odtwarzacze MP3 Walkman®, jak również z komputerów osobistych VAIO™ i profesjonalnego sprzętu studyjnego o wysokiej rozdzielczości (HD), w tym systemów XDCAM™ HD. Poprzez długoterminowe umowy z organizacjami piłkarskimi – firma jest oficjalnym sponsorem Ligi Mistrzów UEFA do roku 2012, oficjalnym partnerem FIFA do roku 2014 i globalnym sponsorem rozgrywek FIFA World Cup™ w latach 2010 i 2014 – Sony rozbudza emocje wśród milionów fanów futbolu z całego świata.

Sony - odtwarzacz Blu-ray 4K Ultra HD dla wykonawców rozwiązań AV projektowanych na zamówienie

Sony - odtwarzacz Blu-ray 4K Ultra HD dla wykonawców rozwiązań AV projektowanych na zamówienie

2017-07-18 11:40:45

Sony Professional Solutions Europe wprowadza do oferty nowy, referencyjny odtwarzacz Blu-ray 4K Ultra HD, który zrewolucjonizuje wyświetlanie obrazu w szeregu zastosowań profesjonalnych. Model UBP-X1000ES należy do serii ES i jest w pełni przystosowany do użytku w instalacjach na zamówienie (ang. Custom Installation — CI). Dzięki zastosowanym rozwiązaniom i technologiom zajmie on centralne miejsce w najbardziej zaawansowanych systemach audiowizualnych do kina domowego. Rozpoczęcie dostaw urządzenia planowane jest na obecne lato.

czytaj więcej
Szybki i sprawny: nowy odtwarzacz Blu-ray Disc™ Sony BDP-S6500 z systemem interpolacji do formatu 4K i technologią super Wi-Fi

Szybki i sprawny: nowy odtwarzacz Blu-ray Disc™ Sony BDP-S6500 z systemem interpolacji do formatu 4K i technologią super Wi-Fi

2015-06-26 10:23:00

Sony wprowadza nowy odtwarzacz Blu-ray Disc™ BDP-S6500, który poprawia jakość każdego oglądanego materiału, od filmów z domowej kolekcji po rozrywkę z Internetu.

czytaj więcej
Sony PMW-PZ1: nowy odtwarzacz 4K na karty pamięci

Sony PMW-PZ1: nowy odtwarzacz 4K na karty pamięci

2015-03-11 17:31:59

Firma Sony poinformowała o wprowadzeniu do oferty nowego odtwarzacza 4K na karty pamięci SxS. Model PMW-PZ1 jest przeznaczony do użytku przy nagrywaniu materiału 4K i w postprodukcji. Urządzenie łączy wysoką jakość z umiarkowaną ceną. Umożliwia odtwarzanie materiałów wideo w rozdzielczości 4K (od 24p do 60p) i HD. Obsługuje pełny wachlarz profesjonalnych formatów zapisu: XAVC Intra i Long, MPEG HD422 oraz MPEG HD.

czytaj więcej
CES 2013 - Odtwarzacze Blu-ray Disc Sony

CES 2013 - Odtwarzacze Blu-ray Disc Sony

2013-01-08 08:46:00

Sony wprowadza do oferty cztery nowe odtwarzacze Blu-ray Disc, łączące wspaniały wygląd ze znakomitymi możliwościami. Funkcjonalność to tylko jeden z atutów tegorocznych odtwarzaczy Blu-ray Disc: nowe modele natychmiast zwracają też uwagę swoim wyglądem, który nawiązuje do subtelnego wzornictwa „Sense of Quartz”, będącego znakiem rozpoznawczym najnowszej serii telewizorów BRAVIA.

czytaj więcej
Odtwarzacze Sony z Google TV od lipca w sprzedaży

Odtwarzacze Sony z Google TV od lipca w sprzedaży

2012-06-25 09:18:00

Sony Europe poinformowała o dostępności i cenach odtwarzaczy Internetowych NSZ-GS7 z Google TV. Produkt będzie dostępny od lipca w cenie £ 200 / € 200. Natomiast od października będzie można kupić także odtwarzacz Sony Blu-ray Disc NSZ-GP9 z Google TV w cenie £ 280 / € 300.

czytaj więcej
CES 2012: Sony -  nowe urządzenia oparte na platformie Google TV

CES 2012: Sony - nowe urządzenia oparte na platformie Google TV

2012-01-10 15:54:00

Sony poinformowało o wprowadzeniu — początkowo tylko w Ameryce Północnej i Europie — dwóch urządzeń opartych na platformie Google TV: sieciowego odtwarzacza multimedialnego NSZ-GS7 i odtwarzacza Blu-ray Disc NSZ-GP9. Użytkownicy mogą podłączać te urządzenia do telewizora przewodem HDMI, aby następnie z łatwością oglądać audycje telewizyjne*, korzystać z aplikacji i przeglądać zasoby Internetu. Nowy pilot jest wyposażony w panel dotykowy, pełną klawiaturę z podświetleniem, mikrofon do wyszukiwania głosowego** oraz odpowiedni dla gier, 3-kierunkowy czujnik ruchu, który zapewnia łatwą i intuicyjną obsługę. W

czytaj więcej
CES 2012: Sony - nowe odtwarzacze Blu-ray Disc i zestawy kina domowego

CES 2012: Sony - nowe odtwarzacze Blu-ray Disc i zestawy kina domowego

2012-01-10 03:53:00

W nowych odtwarzaczach Blu-ray Disc Sony wszystko zaczyna się od ostrzejszego, wyraźniejszego obrazu - bez względu na to, czy jego źródłem jest płyta Blu-ray, płyta DVD, czy przesyłany strumieniowo z Internetu program. Nawet filmy z YouTube dzięki optymalizacji jakością zbliżają się do standardu HD. Miłośnicy najbardziej zaawansowanych rozwiązań z pewnością zwrócą uwagę na nowy odtwarzacz Blu-ray Disc BDP-S790, który umożliwia interpolację obrazu do standardu kinowego 4K. Format ten, będący następcą High Definition, przeszło 4 razy przewyższa rozdzielczością obecny standard Full HD.

czytaj więcej
Sony powiększa ofertę innowacyjnych produktów Blu-ray na rok 2011

Sony powiększa ofertę innowacyjnych produktów Blu-ray na rok 2011

2011-04-11 17:23:00

Dla poszukujących znakomitej domowej rozrywki przez duże „R” firma Sony przygotowała trzy nowe, 2.1 kanałowe zestawy kina domowego z odtwarzaczem Blu-ray: BDV-EF200, BDV-L600 i BDV-L800. Dzięki technologii BRAVIA Internet Video, nowe zestawy umożliwiają odtwarzanie filmów prosto z Internetu. Technologia S-Force PRO pozwala na reprodukcję wirtualnego dźwięku przestrzennego 3D i usuwa z widoku brzydkie przewody, a technologia IP Noise Reduction zapewnia niezwykłą ostrość obrazu przy oglądaniu materiałów z Internetu.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P