Sony

O firmie Sony

Sony jest jednym z czołowych producentów innowacyjnego sprzętu audio, wideo, telekomunikacyjnego i informatycznego przeznaczonego na rynek masowy i dla odbiorców profesjonalnych. Sony słynie ze swoich urządzeń audiowizualnych, takich jak telewizory LCD High Definition BRAVIA™, cyfrowe aparaty Cyber-shot™, kamery Handycam®, lustrzanki cyfrowe „α” (czyt. alfa) i odtwarzacze MP3 Walkman®, jak również z komputerów osobistych VAIO™ i profesjonalnego sprzętu studyjnego o wysokiej rozdzielczości (HD), w tym systemów XDCAM™ HD. Poprzez długoterminowe umowy z organizacjami piłkarskimi – firma jest oficjalnym sponsorem Ligi Mistrzów UEFA do roku 2012, oficjalnym partnerem FIFA do roku 2014 i globalnym sponsorem rozgrywek FIFA World Cup™ w latach 2010 i 2014 – Sony rozbudza emocje wśród milionów fanów futbolu z całego świata.

Sony prezentuje na targach CES 2016 swoje najnowsze produkty

Sony prezentuje na targach CES 2016 swoje najnowsze produkty

2016-01-06 12:26:00

W środę 6 stycznia w Las Vegas rozpoczynają się międzynarodowe targi Consumer Electronics Show (CES) 2016. Dla Sony Corporation będzie to okazja do zaprezentowania nowej linii produktów, które pojawią się na rynku w 2016 roku.

czytaj więcej
Sony proponuje pełny, kinowy dźwięk we własnych czterech ścianach

Sony proponuje pełny, kinowy dźwięk we własnych czterech ścianach

2015-03-16 11:03:35

Firma Sony przygotowała kilka propozycji dla miłośników kina i melomanów, którzy z nadejściem wiosny chcą obudzić do życia domową rozrywkę. Nowe głośniki w formie listwy i podstawy pod telewizor z zestawem głośników łączą atrakcyjny, stylowy wygląd z dużą mocą wielokanałowego dźwięku.

czytaj więcej
Sony na targach CES 2014 pod hasłem 'Play'

Sony na targach CES 2014 pod hasłem 'Play'

2014-01-07 10:05:00

Na tegorocznych targach CES Sony prezentuje najnowsze technologie z segmentu elektroniki użytkowej. Każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie — telewizory o najwyższej rozdzielczości 4K, aparaty dla fotografów na każdym poziomie zaawansowania, smartfony, które zmieniają oblicze łączności mobilnej oraz nowe produkty SmartWear dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Swoją ekspozycję Sony zatytułowało krótko i intrygująco: „Play”.

czytaj więcej
Nowe okulary projekcyjne Sony HMZ-T3W

Nowe okulary projekcyjne Sony HMZ-T3W

2013-09-03 09:48:00

Firma Sony wprowadza do oferty nowe okulary projekcyjne dla kinomanów i fanów gier video. Model HMZ-T3W pozwoli połączyć oglądanie nadzwyczajnego obrazu HD na ogromnym, wirtualnym ekranie ze swobodą, jaką daje łączność bez kabli.

czytaj więcej
Systemy kina domowego Sony

Systemy kina domowego Sony

2013-01-21 09:14:00

Tegoroczne modele zwracają uwagę doskonałą jakością dźwięku, łatwością podłączania innych domowych urządzeń oraz znakomitą współpracą z różnymi serwisami internetowymi. Śmiało można polecić je każdemu, kto szuka funkcjonalnego zestawu kina domowego albo niedużego i stylowego zestawu głośnikowego w formie listwy - zwłaszcza że ich wygląd nawiązuje do subtelnego, jedynego w swoim rodzaju wzornictwa „Sense of Quartz”, będącego znakiem rozpoznawczym tegorocznej serii telewizorów BRAVIA.

czytaj więcej
CES 2012: Sony - nowe odtwarzacze Blu-ray Disc i zestawy kina domowego

CES 2012: Sony - nowe odtwarzacze Blu-ray Disc i zestawy kina domowego

2012-01-10 03:53:00

W nowych odtwarzaczach Blu-ray Disc Sony wszystko zaczyna się od ostrzejszego, wyraźniejszego obrazu - bez względu na to, czy jego źródłem jest płyta Blu-ray, płyta DVD, czy przesyłany strumieniowo z Internetu program. Nawet filmy z YouTube dzięki optymalizacji jakością zbliżają się do standardu HD. Miłośnicy najbardziej zaawansowanych rozwiązań z pewnością zwrócą uwagę na nowy odtwarzacz Blu-ray Disc BDP-S790, który umożliwia interpolację obrazu do standardu kinowego 4K. Format ten, będący następcą High Definition, przeszło 4 razy przewyższa rozdzielczością obecny standard Full HD.

czytaj więcej
Sony powiększa ofertę innowacyjnych produktów Blu-ray na rok 2011

Sony powiększa ofertę innowacyjnych produktów Blu-ray na rok 2011

2011-04-11 17:23:00

Dla poszukujących znakomitej domowej rozrywki przez duże „R” firma Sony przygotowała trzy nowe, 2.1 kanałowe zestawy kina domowego z odtwarzaczem Blu-ray: BDV-EF200, BDV-L600 i BDV-L800. Dzięki technologii BRAVIA Internet Video, nowe zestawy umożliwiają odtwarzanie filmów prosto z Internetu. Technologia S-Force PRO pozwala na reprodukcję wirtualnego dźwięku przestrzennego 3D i usuwa z widoku brzydkie przewody, a technologia IP Noise Reduction zapewnia niezwykłą ostrość obrazu przy oglądaniu materiałów z Internetu.

czytaj więcej
Sony - Nowe kina domowe z odtwarzaczami Blu-ray Disc

Sony - Nowe kina domowe z odtwarzaczami Blu-ray Disc

2011-01-11 14:50:00

Możliwości strumieniowego przesyłania muzyki i filmów z Internetu i innych źródeł powodują, że odtwarzacz Blu-ray Disc szybko staje się centralnym elementem w domowym zestawie rozrywkowym. W roku 2011 możliwości wykorzystania Internetu jeszcze się powiększą. Technologia BRAVIA Internet Video zapewnia dostęp do coraz większej liczby kanałów i serwisów, dzięki czemu coraz łatwiej jest znaleźć interesujący film.

czytaj więcej
Odtwarzacz Sony SMP-N100 : BRAVIA Internet Video

Odtwarzacz Sony SMP-N100 : BRAVIA Internet Video

2010-09-29 08:27:00

Sony Europa ogłosiło wprowadzenie nowego odtwarzacza sieciowego, modelu SMP-N100. Urządzenie jest połączeniem klienta streamingu, modułu Wi-Fi i BRAVIA Internet Video. Urządzenie oferuje odtwarzanie materiałów wideo w jakości Full HD 1080p poprzez złącze HDMI oraz wsparcie dla systemów DTS 2.0+Digital Out i Dolby Digital Plus.

czytaj więcej
Amplitunery Sony - słynna jakość rodziny ES

Amplitunery Sony - słynna jakość rodziny ES

2010-09-06 00:48:00

Rodzina produktów ES firmy Sony od wielu lat cieszy się znakomitą opinią, którą zawdzięcza świetnej jakości dźwięku oraz dopracowanej w każdym szczególe konstrukcji i stylistyce. Nowe, wysokiej klasy amplitunery Sony STR-DA5600ES i STR DA3600ES znakomicie wpisują się w tę tradycję. Wprowadzone w nich nowe technologie gwarantują jeszcze lepszy dźwięk w domowym kinie, a długa lista zaawansowanych rozwiązań obejmuje kompatybilność z formatem 3D czy łączność DLNA*, która umożliwia przesyłanie przez sieć obrazu, dźwięku i radia internetowego. 

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P