Sony

O firmie Sony

Sony jest jednym z czołowych producentów innowacyjnego sprzętu audio, wideo, telekomunikacyjnego i informatycznego przeznaczonego na rynek masowy i dla odbiorców profesjonalnych. Sony słynie ze swoich urządzeń audiowizualnych, takich jak telewizory LCD High Definition BRAVIA™, cyfrowe aparaty Cyber-shot™, kamery Handycam®, lustrzanki cyfrowe „α” (czyt. alfa) i odtwarzacze MP3 Walkman®, jak również z komputerów osobistych VAIO™ i profesjonalnego sprzętu studyjnego o wysokiej rozdzielczości (HD), w tym systemów XDCAM™ HD. Poprzez długoterminowe umowy z organizacjami piłkarskimi – firma jest oficjalnym sponsorem Ligi Mistrzów UEFA do roku 2012, oficjalnym partnerem FIFA do roku 2014 i globalnym sponsorem rozgrywek FIFA World Cup™ w latach 2010 i 2014 – Sony rozbudza emocje wśród milionów fanów futbolu z całego świata.

13-calowy Digital Paper marki Sony (wideo)

13-calowy Digital Paper marki Sony (wideo)

2014-03-28 08:15:00

Wyświetlacze E-Ink nie wyparły jeszcze tradycyjnego papieru, ale kto wie moze wkrótce. Może pomoże w zmianie nastawienia konsumentów 13,3- calowe urządzenie marki Sony. Cena 1.100 USD. Digital Paper jest lekki, posada rozdzielczość 1200 x 1600, 16 - poziomów wyświetlania skali szarości,  dotykowe sterowanie i rysik. Bateria trzyma 3 tygodnie, Wi-Fi, USB, 4GB pamieci wewnętrznej i karty SD. Zobacz wideo poniżej.

 

czytaj więcej
Nowości Sony - Personal Content Station oraz Portable Wireless Server (wideo)

Nowości Sony - Personal Content Station oraz Portable Wireless Server (wideo)

2013-02-27 11:17:00

Sony zaprezentowało nowe sposoby bezprzewodowego udostępniania  treści osobistych - mowa o wprowadzeniu na rynek "Personal Station Content" (PSC) oraz "Server Portable Wireless" (SPW). Konsumenci szukają lepszego sposobu na łatwe przechowywanie, przeglądanie i udostępnianie zdjęć i filmów z całą pewnością zaintersują się PSC, czyli bezprzewodowym hubem home, który scentralizuję kontrolę nad danymi, nawet z kilku różnych urządzeń, bez konieczności przenoszenia ich do komputera.

czytaj więcej
PlayMemories - oglądanie zdjęć panoramicznych 3D na konsoli PlayStation3

PlayMemories - oglądanie zdjęć panoramicznych 3D na konsoli PlayStation3

2010-09-21 13:32:00

Oglądanie panoram 3D przy użyciu konsoli PlayStation®3 i telewizora 3D BRAVIA™ lub innego telewizora 3D już wkrótce nie będzie niczym niezwykłym. PlayMemories to nowa aplikacja na konsolę PS3™, służąca do porządkowania i wyświetlania fotografii panoramicznych 3D wykonanych coraz liczniejszą grupą aparatów Sony zgodnych z technologią 3D.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P