Sony

O firmie Sony

Sony jest jednym z czołowych producentów innowacyjnego sprzętu audio, wideo, telekomunikacyjnego i informatycznego przeznaczonego na rynek masowy i dla odbiorców profesjonalnych. Sony słynie ze swoich urządzeń audiowizualnych, takich jak telewizory LCD High Definition BRAVIA™, cyfrowe aparaty Cyber-shot™, kamery Handycam®, lustrzanki cyfrowe „α” (czyt. alfa) i odtwarzacze MP3 Walkman®, jak również z komputerów osobistych VAIO™ i profesjonalnego sprzętu studyjnego o wysokiej rozdzielczości (HD), w tym systemów XDCAM™ HD. Poprzez długoterminowe umowy z organizacjami piłkarskimi – firma jest oficjalnym sponsorem Ligi Mistrzów UEFA do roku 2012, oficjalnym partnerem FIFA do roku 2014 i globalnym sponsorem rozgrywek FIFA World Cup™ w latach 2010 i 2014 – Sony rozbudza emocje wśród milionów fanów futbolu z całego świata.

Sony demonstruje na targach ISE 2018 rozwiązanie Sonic Surf VR

Sony demonstruje na targach ISE 2018 rozwiązanie Sonic Surf VR

2018-02-07 08:21:38

Firma Sony zademonstrowała na targach ISE 2018 rozwiązanie o nazwie Sonic Surf VR, na które składają się unikatowe technologie audio połączone z nowo opracowanymi, wielokanałowymi głośnikami oraz specjalnym oprogramowaniem. Rozwiązanie to umożliwia symulowanie trzasków oraz ruchu i separacji dźwięków w jednej przestrzeni przy użyciu intuicyjnej w użyciu aplikacji. Powstająca w rezultacie interaktywna przestrzeń daje złudzenie samorzutnego przemieszczania się dźwięku.

czytaj więcej
Wspólne tworzenie rozwiązań: Sony na targach ISE 2018

Wspólne tworzenie rozwiązań: Sony na targach ISE 2018

2018-02-06 12:19:00

Firma Sony powraca do Amsterdamu, by na rozpoczynających się targach ISE 2018 zademonstrować rozwiązania nowej generacji, które zgodnie z filozofią Beyond Definition intensyfikują współpracę i komunikację między klientami, studentami i współpracownikami. Wizyta na stoisku 1-N20 umożliwi poznanie najnowszych technologii audiowizualnych i informatycznych do symulacji, rozrywki, aktywnej nauki i zwiększania wydajności pracy. Ekspozycję Sony zorganizowano na wzór kampusu, dzięki czemu wszystkie rozwiązania demonstrowane są w realistycznej, a jednocześnie interaktywnej scenerii.

czytaj więcej
Sony rozszerza ofertę produktów audio o wysokiej rozdzielczości

Sony rozszerza ofertę produktów audio o wysokiej rozdzielczości

2017-10-25 10:37:18

Dział Pro Audio firmy Sony Electronics zaprezentował prototypy trzech nowych mikrofonów o wysokiej rozdzielczości. Nowe mikrofony Hi-Res są przeznaczone do profesjonalnych zastosowań studyjnych i nagraniowych, a ich pasmo przenoszenia dochodzi do 50 kHz.

czytaj więcej
Sony na IBC 2017 prezentuje nowe urządzenia IP Live zgodne ze standardem SMPTE ST 2110

Sony na IBC 2017 prezentuje nowe urządzenia IP Live zgodne ze standardem SMPTE ST 2110

2017-09-15 13:58:03

Firma Sony zwiększa swoje zaangażowanie w zapewnienie wzajemnej współpracy rozwiązań IP Live, deklarując wsparcie dwóch ważnych standardów branżowych: SMPTE ST 2110, dotyczącego przesyłania multimediów przez łącze IP, oraz AMWA NMOS, który reguluje kwestie wzajemnego wykrywania i rejestracji urządzeń. Pierwsze produkty zgodne z tymi standardami, będące częścią pełnego systemu do produkcji na żywo Sony IP Live, zostaną zaprezentowane na targach IBC 2017 i wprowadzone do sprzedaży w kwietniu 2018 r. Standard SMPTE ST 2110 jest obecnie w fazie finalnej wersji roboczej.

czytaj więcej
Projekcja laserowa 4K i system Vision Presenter  w salonie firmy Bentley w Amsterdamie

Projekcja laserowa 4K i system Vision Presenter w salonie firmy Bentley w Amsterdamie

2016-08-17 15:43:00

Firma Sony zadbała o zapewnienie intensywnych wrażeń klientom salonu samochodowego marki Bentley w Amsterdamie. Mogą oni skonfigurować swoje wymarzone auto w pierwszym „salonie bez samochodów” luksusowej marki — wyposażonym w projektor laserowy 4K oraz interaktywne rozwiązanie prezentacyjne Sony Vision Presenter.

czytaj więcej
System Sony do zarządzania materiałami wideo przez sieć

System Sony do zarządzania materiałami wideo przez sieć

2016-04-14 11:15:23

Firma Sony wprowadza nowy system do zarządzania materiałami wideo przez sieć. To uniwersalne, personalizowane rozwiązanie do zarządzania materiałami oraz ich przechowywania i analizowania jest przeznaczone dla podmiotów z rynku profesjonalnego. System tworzą sieciowe rejestratory wideo (NVR) z serii HAW-E i HAW-S oraz serwerowe oprogramowanie do zarządzania materiałami wideo z serii SOW-E i SOW-S. Jest on przeznaczony do rejestracji obrazu w szeregu zastosowań komercyjnych, takich jak monitoring miejski, transport, usługi finansowe czy edukacja.

czytaj więcej
Sony rozwija koncepcję „Beyond Definition” prezentując najnowsze rozwiązania AV  na targach ISE 2016

Sony rozwija koncepcję „Beyond Definition” prezentując najnowsze rozwiązania AV na targach ISE 2016

2016-02-10 12:52:35

Sony wraca na targi ISE, aby w ramach filozofii „Beyond Definition” pokazać sposób, w jaki jej najnowsza gama innowacyjnych rozwiązań AV inspiruje nowe zachowania w trakcie pracy i nauki, a także poprawia komunikację, współpracę oraz podejmowanie decyzji. W tym roku Sony przedstawia zachwycające nowe stoisko, w którego skład wchodzi rozwiązanie DOME służące do prezentacji i symulacji. Stoisko zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić odwiedzającym głębokie, zachwycające doświadczenia i umożliwić odkrycie rozwiązań dla firm, edukacji i sprzedaży detalicznej. Ponadto Sony zaprezentuje szereg ofert z zakresu projekcji AV i wyświetlaczy dla tych rynków:

czytaj więcej
Sony: nowe rozwiązanie audio do systemów ENG

Sony: nowe rozwiązanie audio do systemów ENG

2015-11-10 14:50:07

Firma Sony poinformowała o wprowadzeniu do oferty dwukanałowego odbiornika typu slot-in URX-S03D oraz doczepianego do paska nadajnika UTX-B03HR. Oba urządzenia wchodzą w skład serii UWP-D, przeznaczonej do współpracy z kamkorderami Sony XDCAM i HDCAM. Model URX-S03D jest pierwszym dwukanałowym odbiornikiem przenośnym typu slot-in w przeznaczonej do kamkorderów Sony serii UWP-D, w którym wykorzystano system True Diversity, zapewniający stabilną transmisję radiową i wysoką jakość dźwięku. Wprowadzona w 2014 roku seria Sony UWP-D znalazła wiele zastosowań, takich jak produkcja filmów dokumentalnych, wiadomości i reportaży. Jej zaletą jest stabilna transmisja bezprzewodowa, którą zapewniają nowoczesne technologie przetwarzania dźwięku opracowane przez firmę Sony.

czytaj więcej
Sony na IBC 2015

Sony na IBC 2015

2015-09-11 15:34:00

W dniu otwarcia targów IBC 2015 firma Sony przedstawia szereg nowych pomysłów, metod i rozwiązań, które pozwolą jej klientom i partnerom kształtować oraz zmieniać świat rozwiązań dla mediów. Odbywające się w centrum wystawienniczo-kongresowym RAI w Amsterdamie targi IBC to dla Sony okazja do zaprezentowania firmowej wizji „Beyond Definition” oraz jej fundamentalnej roli w zapewnianiu konsumentom nowych wrażeń i w tworzeniu różnorodnych możliwości biznesowych dla podmiotów z branży. Ogłoszone i pokazane na IBC nowości Sony koncentrują się wokół trzech dziedzin będących w ocenie firmy motorami rozwoju całej branży: obrazu, technologii IP i organizacji pracy. 

czytaj więcej
Trzy nowe urządzenia Sony do produkcji IP/4K na żywo: mikser XVS-8000, procesor BPU-4500 i serwer PWS-4500

Trzy nowe urządzenia Sony do produkcji IP/4K na żywo: mikser XVS-8000, procesor BPU-4500 i serwer PWS-4500

2015-09-07 15:11:00

Firma Sony ogłosiła trzy nowe elementy systemu do produkcji na żywo opartego na technologii IP (IP Live). System ten jest przeznaczony dla stacji telewizyjnych. Pozwala zmodernizować oraz zoptymalizować organizację pracy podczas transmisji na żywo. Zapewnia ponadto niezawodną obsługę formatów o dużej wartości, takich jak 4K i 8K, a także nowych technologii wykorzystywanych do tworzenia treści.

czytaj więcej
< 1 2 3 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P