Sony

O firmie Sony

Sony jest jednym z czołowych producentów innowacyjnego sprzętu audio, wideo, telekomunikacyjnego i informatycznego przeznaczonego na rynek masowy i dla odbiorców profesjonalnych. Sony słynie ze swoich urządzeń audiowizualnych, takich jak telewizory LCD High Definition BRAVIA™, cyfrowe aparaty Cyber-shot™, kamery Handycam®, lustrzanki cyfrowe „α” (czyt. alfa) i odtwarzacze MP3 Walkman®, jak również z komputerów osobistych VAIO™ i profesjonalnego sprzętu studyjnego o wysokiej rozdzielczości (HD), w tym systemów XDCAM™ HD. Poprzez długoterminowe umowy z organizacjami piłkarskimi – firma jest oficjalnym sponsorem Ligi Mistrzów UEFA do roku 2012, oficjalnym partnerem FIFA do roku 2014 i globalnym sponsorem rozgrywek FIFA World Cup™ w latach 2010 i 2014 – Sony rozbudza emocje wśród milionów fanów futbolu z całego świata.

Samochodowy zestaw AV Sony XAV-602BT i moduł GPS XA-NV300

Samochodowy zestaw AV Sony XAV-602BT i moduł GPS XA-NV300

2013-08-16 14:18:00

Nowy samochodowy zestaw AV XAV-602BT Sony to wszechstronne urządzenie, które umożliwia bezpieczne słuchanie muzyki, posługiwanie się nawigacją i korzystanie z aplikacji na smartfony.

czytaj więcej
Sony prezentuje nowe samochodowe systemy multimedialne AV z nawigacją TomTom

Sony prezentuje nowe samochodowe systemy multimedialne AV z nawigacją TomTom

2010-09-06 00:05:00

Zwiększający się ruch drogowy sprawia, że przedostanie się z punktu A do punktu B rzadko bywa przyjemną przejażdżką. Ale teraz firma Sony połączyła swoją wiedzę i doświadczenie w produkcji sprzętu AV z kompetencją specjalistów z firmy TomTom - czołowego dostawcy rozwiązań do lokalizacji i nawigacji. Powstałe dzięki temu multimedialne systemy nawigacyjne AV Xplod™ ułatwią życie każdemu kierowcy. Nową gamę samochodowych systemów nawigacyjnych AV Sony tworzą modele XNV-L77BT, 770BT, L66BT i 660BT, które doskonale sprawdzają się w roli urządzeń „inforozrywkowych” w czasie długich podróży i w trakcie codziennych dojazdów do pracy.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P