Sony

O firmie Sony

Sony jest jednym z czołowych producentów innowacyjnego sprzętu audio, wideo, telekomunikacyjnego i informatycznego przeznaczonego na rynek masowy i dla odbiorców profesjonalnych. Sony słynie ze swoich urządzeń audiowizualnych, takich jak telewizory LCD High Definition BRAVIA™, cyfrowe aparaty Cyber-shot™, kamery Handycam®, lustrzanki cyfrowe „α” (czyt. alfa) i odtwarzacze MP3 Walkman®, jak również z komputerów osobistych VAIO™ i profesjonalnego sprzętu studyjnego o wysokiej rozdzielczości (HD), w tym systemów XDCAM™ HD. Poprzez długoterminowe umowy z organizacjami piłkarskimi – firma jest oficjalnym sponsorem Ligi Mistrzów UEFA do roku 2012, oficjalnym partnerem FIFA do roku 2014 i globalnym sponsorem rozgrywek FIFA World Cup™ w latach 2010 i 2014 – Sony rozbudza emocje wśród milionów fanów futbolu z całego świata.

Telewizja internetowa ipla dostępna w telewizorach Sony oraz na PlayStation3

Telewizja internetowa ipla dostępna w telewizorach Sony oraz na PlayStation3

2011-01-31 09:25:00

Sony Poland i ipla informują o nawiązaniu współpracy, dzięki której widzowie mają dostęp do największej legalnej bazy materiałów VOD* na platformie BRAVIA Internet Video oraz PlayStation®3 dostępnej w urządzeniach Sony.

czytaj więcej
Sony

Sony rozszerza działalność serwisu "Video On Demand powered by Qriocity™"

2010-09-06 00:38:00

W listopadzie 2009 r. Sony Corporation (Sony) poinformowało o stworzeniu sieciowej platformy usługowej nazwanej Sony Online Services (SOLS), a obecnie noszącej nazwę Qriocity™. Qriocity to sieciowa platforma usługowa łącząca różne współpracujące z siecią urządzenia Sony i zapewniająca ich użytkownikom dostęp do rozrywki na wysokim poziomie. Za pośrednictwem platformy Qriocity Sony będzie dostarczać różnorodne treści i usługi cyfrowe „powered by Qriocity”: filmy, muzykę, gry, a w przyszłości również e-książki. Dzięki połączeniu tych usług ze swoimi urządzeniami przystosowanymi do współpracy z siecią Sony pragnie oferować swoim klientom nowe, pasjonujące formy rozrywki.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P