Sony

O firmie Sony

Sony jest jednym z czołowych producentów innowacyjnego sprzętu audio, wideo, telekomunikacyjnego i informatycznego przeznaczonego na rynek masowy i dla odbiorców profesjonalnych. Sony słynie ze swoich urządzeń audiowizualnych, takich jak telewizory LCD High Definition BRAVIA™, cyfrowe aparaty Cyber-shot™, kamery Handycam®, lustrzanki cyfrowe „α” (czyt. alfa) i odtwarzacze MP3 Walkman®, jak również z komputerów osobistych VAIO™ i profesjonalnego sprzętu studyjnego o wysokiej rozdzielczości (HD), w tym systemów XDCAM™ HD. Poprzez długoterminowe umowy z organizacjami piłkarskimi – firma jest oficjalnym sponsorem Ligi Mistrzów UEFA do roku 2012, oficjalnym partnerem FIFA do roku 2014 i globalnym sponsorem rozgrywek FIFA World Cup™ w latach 2010 i 2014 – Sony rozbudza emocje wśród milionów fanów futbolu z całego świata.

Sony wprowadza nowy obiektyw 18-110 mm z elektryczną regulacją ogniskowej

Sony wprowadza nowy obiektyw 18-110 mm z elektryczną regulacją ogniskowej

2016-09-09 09:41:00

Firma Sony przygotowała nowe narzędzie dla filmowców: zaawansowany obiektyw z elektryczną regulacją ogniskowej przeznaczony do korpusów z matrycami Super 35mm / APS-C. Pokrywa on zakres ogniskowych 18-110 mm, czyli od szerokiego kąta do teleobiektywu (27-165 mm w przeliczeniu na format 35 mm, krotność zoomu: 6,1x. Maksymalna przysłona F4 jest stała w całym zakresie ogniskowych, dzięki czemu pozwala uzyskać piękne efekty małej głębi ostrości i dobierać stabilne, spójne ustawienia ekspozycji.

czytaj więcej
Sony wprowadza stałoogniskowy obiektyw FE 50 mm F1,4 ZA do pełnoklatkowych przetworników obrazu

Sony wprowadza stałoogniskowy obiektyw FE 50 mm F1,4 ZA do pełnoklatkowych przetworników obrazu

2016-07-11 16:50:17

Firma Sony ogłosiła wprowadzenie nowego obiektywu z mocowaniem typu E przeznaczonego do korpusów z pełnoklatkową matrycą obrazu: Planar T FE 50 mm F1,4 ZA (model SEL50F14Z). Wyróżnikami tego stałoogniskowego obiektywu 50 mm są maksymalny otwór przysłony F1,4 oraz imponujący kontrast i nieprzeciętna rozdzielczość — znaki rozpoznawcze marki ZEISS®. Nowe szkło utrzymuje doskonałe właściwości w całym kadrze, niezależnie od ustawienia przysłony, nawet przy maksymalnym otworze F1,4. W supernowoczesnej konstrukcji optycznej zastosowano precyzyjne soczewki AA (zaawansowaną asferyczną) i ED (niskodyspersyjną), których zadaniem jest kompensacja aberracji sferycznej i chromatycznej. Odblaski i tzw. duszki osłabia powłoka ZEISS® T. Dzięki niej obraz nabiera wyrazistości, z której słyną obiektywy ZEISS®. Minimalne zniekształcenia to z kolei zasługa konstrukcji Planar.

czytaj więcej
Nowe obiektywy Sony FE do korpusów z pełnoklatkową matrycą obrazu

Nowe obiektywy Sony FE do korpusów z pełnoklatkową matrycą obrazu

2016-03-30 07:38:00

Firma Sony poinformowała o wprowadzeniu dwóch nowych obiektywów. Oba modele — teleobiektyw zmiennoogniskowy FE 70-300 mm F4,5-5,6 G OSS i obiektyw stałoogniskowy 50 mm F1,8 — są przeznaczone do korpusów z pełnoklatkową matrycą obrazu i wyposażone w mocowanie typu E.

czytaj więcej
Sony wprowadza na rynek nową markę wymiennych obiektywów G Master

Sony wprowadza na rynek nową markę wymiennych obiektywów G Master

2016-02-04 11:12:29

Firma Sony przedstawiła G Master™ — swoją nową, flagową markę wymiennych obiektywów. Obejmuje ona trzy nowe obiektywy z mocowaniem typu E do matryc pełnoklatkowych: standardowy obiektyw typu zoom 24-70 mm ze stałą maksymalną przysłoną F2,8, obiektyw stałoogniskowy 85 mm F1,4 oraz teleobiektyw zmiennoogniskowy 70-200 ze stałą maksymalną przysłoną F2,8. Nowe obiektywy, zapewniające wysoką rozdzielczość i możliwość uzyskania pięknego efektu rozmycia tła, to połączenie innowacyjnych elementów układu optycznego firmy Sony, doskonałej konstrukcji i precyzyjnej kalibracji. Dzięki temu pozwalają one na tworzenie zdjęć i filmów tak wyrazistych i pełnych szczegółów, jak nigdy wcześniej.

czytaj więcej
Sony odświeża ofertę obiektywów α z mocowaniem typu Az  dwoma zaawansowanymi zoomami ZEISS

Sony odświeża ofertę obiektywów α z mocowaniem typu Az dwoma zaawansowanymi zoomami ZEISS

2015-04-23 16:10:00

Firma Sony systematycznie wzbogaca swoją ofertę obiektywów α. Obecnie pojawią się w niej dwie nowo udoskonalone wersje zmiennoogniskowych szkieł ZEISS Vario-Sonnar z mocowaniem typu A — zoom standardowy i zoom szerokokątny. Oba nowe modele wyróżniają się dużą jasnością i są przystosowane do współpracy z korpusami z pełnoklatkowymi matrycami obrazu. 

czytaj więcej
Nowe obiektywy Sony z mocowaniem E - jeszcze większe możliwości wyboru

Nowe obiektywy Sony z mocowaniem E - jeszcze większe możliwości wyboru

2015-03-04 08:33:00

Sony wprowadza na rynek cztery nowe obiektywy α z mocowaniem typu E przeznaczone do użytku na cenionych korpusach bezlusterkowych z pełnoklatkowymi matrycami obrazu. Dzięki nim doświadczeni fotografowie zyskają jeszcze większe możliwości twórcze.

czytaj więcej
Sony - obiektyw przeznaczony do współpracy z pełnoklatkowymi przetwornikami obrazu

Sony - obiektyw przeznaczony do współpracy z pełnoklatkowymi przetwornikami obrazu

2014-09-12 09:31:00

Firma Sony poinformowała o powiększeniu rodziny produktów α z mocowaniem typu E o nowe, ważne narzędzie twórcze dla fotografów i filmowców: pierwszy na świecie obiektyw do pełnoklatkowych matryc obrazu wyposażony w system elektrycznej regulacji zoomu. Obiektyw FE PZ 28-135 mm F4 G OSS (SELP28135G) wyróżnia się najwyższym standardem konstrukcji i wykonania. Pozwala filmowcom na stosowanie nowych środków wyrazu, zwłaszcza w połączeniu z pełnoklatkowym aparatem α7S, który oprócz zdjęć może rejestrować nieskazitelny, szczegółowy obraz filmowy 4K lub Full HD.

czytaj więcej
Sony A7S: fantastyczna czułość i nowe możliwości ekspresji wizualnej

Sony A7S: fantastyczna czułość i nowe możliwości ekspresji wizualnej

2014-04-07 09:56:00

Model α7S dołączy do wprowadzonych wcześniej korpusów α7 i α7R — najmniejszych na świecie pełnoklatkowych aparatów z wymiennymi obiektywami. Jest przeznaczony dla zaawansowanych fotografów i wideofilmowców. Wyróżnia się nadzwyczajną czułością, niskim poziomem szumu oraz fantastyczną jakością obrazu filmowego 4K (QFHD: 3840×2160). 

czytaj więcej
Sony - obiektywy z mocowaniem typu E do aparatów z pełnoklatkowymi przetwornikami obrazu

Sony - obiektywy z mocowaniem typu E do aparatów z pełnoklatkowymi przetwornikami obrazu

2013-10-16 09:47:00

Pełnoklatkowa matryca w aparacie fotograficznym gwarantuje czystość obrazu, bogactwo barw, żywe kontrasty i szeroki zakres głębi ostrości. Firma Sony wprowadza więc do oferty nowe obiektywy z mocowaniem typu E, pozwalające na pełne wykorzystanie możliwości niezwykłych, pełnoklatkowych aparatów α7 i α7R. Nową serię FE — obiektywów z mocowaniem typu E przeznaczonych do aparatów z pełnoklatkowym przetwornikiem obrazu — tworzą dwa uniwersalne, średniozakresowe obiektywy zmiennoogniskowe, dwa stałoogniskowe modele Sonnar T o dużej jasności oraz teleobiektyw zmiennoogniskowy typu G o wysokiej jakości. Łączy je znakomite odwzorowanie obrazu, niewielkie wymiary oraz zabezpieczenie przed wpływem wilgoci i kurzu. Choć nowe modele zostały stworzone w pierwszym rzędzie do aparatów Sony α7 i α7R, znakomicie współpracują także z wszystkimi aparatami i kamerami z mocowaniem typu E — między innymi z cieszącymi się popularnością i uznaniem modelami NEX-6 i NEX-7.

czytaj więcej
IFA 2013: Sony QX100 i QX10 (wideo)

IFA 2013: Sony QX100 i QX10 (wideo)

2013-09-04 05:39:00

Sony oficjalni jeszcze nie zaprezentowała nowych urządzeń z kategorii foto, ale w sieci można już znaleźć wideo oraz specyfikację techniczną QX100 i QX10. QX10 będzie kosztował ok. 250 USD i wyposażony w 18,2 -megapikselowy sensor Exmor R CMOS, zoom optyczny 10x i obiektyw Sony G. QX100 to koszt 500 USD i wyposażony w 20,2 MP, przetwornik Exmor R CMOS, czyli ten sam, który można znaleźć w aparacie Cyber-shot II RX100. Więcej na stronie.

czytaj więcej
< 1 2 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P