Sony

O firmie Sony

Sony jest jednym z czołowych producentów innowacyjnego sprzętu audio, wideo, telekomunikacyjnego i informatycznego przeznaczonego na rynek masowy i dla odbiorców profesjonalnych. Sony słynie ze swoich urządzeń audiowizualnych, takich jak telewizory LCD High Definition BRAVIA™, cyfrowe aparaty Cyber-shot™, kamery Handycam®, lustrzanki cyfrowe „α” (czyt. alfa) i odtwarzacze MP3 Walkman®, jak również z komputerów osobistych VAIO™ i profesjonalnego sprzętu studyjnego o wysokiej rozdzielczości (HD), w tym systemów XDCAM™ HD. Poprzez długoterminowe umowy z organizacjami piłkarskimi – firma jest oficjalnym sponsorem Ligi Mistrzów UEFA do roku 2012, oficjalnym partnerem FIFA do roku 2014 i globalnym sponsorem rozgrywek FIFA World Cup™ w latach 2010 i 2014 – Sony rozbudza emocje wśród milionów fanów futbolu z całego świata.

Firma Sony uzupełnia ofertę profesjonalnych kart pamięci nową serią CFast

Firma Sony uzupełnia ofertę profesjonalnych kart pamięci nową serią CFast

2017-11-28 17:10:57

Firma Sony poinformowała o wprowadzeniu wysokowydajnych kart pamięci CFast, zaprojektowanych dla osób zawodowo zajmujących się fotografią i wideofilmowaniem. Karty CFast z nowej serii G stanowią odpowiedź na nieustannie rosnące możliwości zaawansowanych aparatów cyfrowych oraz kamer studyjnych 4K. Ich wyróżnikiem jest wyjątkowa szybkość przesyłania danych: do 510 MB/s przy zapisie i do 530 MB/s przy odczycie.

czytaj więcej
Sony wprowadza na rynek najszybsze na świecie karty pamięci SD z serii SF-G

Sony wprowadza na rynek najszybsze na świecie karty pamięci SD z serii SF-G

2017-02-22 10:21:00

Firma Sony, od lat produkująca nośniki zapisu do urządzeń profesjonalnych, wykorzystała swoje doświadczenie do powiększenia oferty zaawansowanych kart pamięci o bardzo szybkie modele, do maksimum zwiększające wydajność aparatu. Nowo wprowadzone, najszybsze na świecie karty pamięci SD z serii SF-G doskonale uzupełnią zaawansowaną lustrzankę cyfrową lub aparat bezlusterkowy. Po zainstalowaniu w urządzeniu zgodnym ze standardem UHS-II pozwalają zapisywać dane z prędkością do 299 MB/s, co w praktyce oznacza możliwość wykonania długiej serii zdjęć o wysokiej rozdzielczości.

czytaj więcej
Sony ogłasza drugą generację systemu Optical Disc Archive

Sony ogłasza drugą generację systemu Optical Disc Archive

2016-04-20 13:40:00

Firma Sony ogłasza wprowadzenie drugiej generacji systemu Optical Disc Archive. Pojawią się w niej nowe, pojemne nośniki optyczne będące owocem współpracy firm Sony i Panasonic.  Najnowszy nośnik, debiutujący na rynku w nowej, obniżonej cenie, podwaja dotychczasową pojemność kaset do 3,3 TB. Maksymalny okres jego przechowywania jest szacowany na 100 lat. W systemie Optical Disc Archive drugiej generacji znajdzie się również 8-kanałowy napęd optyczny¹, który w porównaniu z poprzednią generacją zapewnia dwukrotnie większą prędkość odczytu i zapisu. Zapewnia on obsługę materiału wideo 4K w czasie rzeczywistym i spełnia coraz większe zapotrzebowanie na przechowywanie danych.

czytaj więcej
Sony wprowadza nową serię USB Type-C

Sony wprowadza nową serię USB Type-C

2016-01-27 11:14:24

Seria nośników CA1 firmy Sony, wyposażona w łącze USB 3.1 1. generacji, umożliwia wykorzystanie najnowszego standardu USB Type-C™ oraz A. Produkty z tej serii łączą przesyłanie danych z prędkością do 130 MB/s (przy odczycie) z trwałością i eleganckim wyglądem, dzięki czemu pozwalają szybciej, sprawniej przenosić pliki. Idealnie nadają się do zapisywania w ruchu fotografii, muzyki, filmów i innych plików oraz przesyłania tych danych między współpracującymi urządzeniami, w tym telefonami komórkowymi i tabletami z systemem Android i iOS.

czytaj więcej
Nowy, odporny na wstrząsy i uderzenia dysk twardy Sony

Nowy, odporny na wstrząsy i uderzenia dysk twardy Sony

2015-10-28 09:17:00

Firma Sony wprowadza do oferty swoich dysków twardych nowy produkt klasy premium: odporny na wstrząsy i uderzenia model o pojemności 1 TB, który umożliwia bezpieczne zapisywanie i przenoszenie danych w trudnych warunkach pracy. Dzięki gumowej osłonie i wytrzymałej konstrukcji dysk HD-SP1 sprawdzi się przy nagrywaniu filmów w lesie tropikalnym, prowadzeniu badań wysoko w górach oraz w wielu innych sytuacjach.

czytaj więcej
Sony na IBC: Przenośne i wyjątkowo szybkie napędy RAID oraz karta SxS PRO+ o pojemności 256 GB

Sony na IBC: Przenośne i wyjątkowo szybkie napędy RAID oraz karta SxS PRO+ o pojemności 256 GB

2015-09-11 15:37:00

Rosnąca popularność produkcji wideo w standardzie 4K rodzi zapotrzebowanie na szybkie i pojemne rozwiązania do przenoszenia danych. W przeciwieństwie do obecnych macierzy dyskowych RAID nowe, szybkie napędy z serii PSZ-RA zapewniają uniwersalność i efektywność przy zapisie dużych ilości danych nie tylko w studiu, lecz także na planie zdjęciowym. Maksymalna prędkość zapisu w trybie RAID 0 wynosi 440 MB/s. Oznacza to, że kopiowanie pliku objętości 1 TB trwa około 50 minut.

czytaj więcej
Nowe, superminiaturowe napędy SSD firmy Sony

Nowe, superminiaturowe napędy SSD firmy Sony

2014-11-12 14:45:30

Firma Sony wprowadza dwa niezawodne i bardzo szybkie napędy zewnętrzne, które z racji kieszonkowych wymiarów bardzo przydadzą się w mobilnym biurze. Modele SL-BG2 i SL-BG1 mają odpowiednio 256 GB i 128 GB pojemności: dostatecznie dużo, by razem z ultrabookiem można było zabrać wszystkie ważne dokumenty.

czytaj więcej
Sony: nowy przenośny dysk twardy 2 TB

Sony: nowy przenośny dysk twardy 2 TB

2014-04-15 18:21:00

Firma Sony wprowadza do oferty przenośny, zasilany przez magistralę dysk twardy o pojemności 2 TB, przeznaczony do szybkiego wykonywania kopii zapasowych w terenie oraz do innych zastosowań profesjonalnych. Nowy, 2-terabajtowy model (PSZ-HA2T) wzbogaci ofertę przenośnych nośników danych Sony, którą tworzyły dotychczas dyski twarde 500 GB i 1 TB (PSZ-HA50 i PSZ-HA1T) oraz 256-gigabajtowy napęd SSD (PSZ-SA25).

czytaj więcej
Nowy, kieszonkowy dysk twardy Sony

Nowy, kieszonkowy dysk twardy Sony

2014-01-27 11:42:00

Lekki, kieszonkowy dysk twardy HD-SG5 doskonale nadaje się do bezpiecznego przenoszenia danych. 500 GB pojemności z powodzeniem wystarczy na zapis filmów, zdjęć, dokumentów i nagrań cyfrowych. Urządzenie jest zamknięte w smukłej, wykonanej z aluminium obudowie o grubości 8,7 mm, a jego luksusowy wygląd to zasługa odpornego na powstawanie rys lakieru i nacinanego diamentem logo.

czytaj więcej
Seria kart pamięci XQD S firmy Sony

Seria kart pamięci XQD S firmy Sony

2012-07-02 08:27:00

68 MB/s2 przy odczycie i zapisie: najszybsze jak dotąd1 karty pamięci, idealne do rejestracji szybkiej akcji w sporcie. Miłośnicy fotografii sportowej zyskają tego lata nowe, cenne narzędzie: karty pamięci Sony z najszybszej na rynku serii XQD S. Nowe karty pamięci są nie tylko szybkie, lecz także pojemne i niezawodne, co będzie miało pierwszorzędne znaczenie dla autorów fotoreportaży z imprez sportowych i innych zdarzeń cechujących się dużą dynamiką akcji. Rzeczywista szybkość ciągłego odczytu/zapisu kart XQD S wynosi 168MB/s i jest większa od maksymalnej szybkości łącza kart Compact Flash (167 MB/s).

czytaj więcej
< 1 2 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P