Sony

O firmie Sony

Sony jest jednym z czołowych producentów innowacyjnego sprzętu audio, wideo, telekomunikacyjnego i informatycznego przeznaczonego na rynek masowy i dla odbiorców profesjonalnych. Sony słynie ze swoich urządzeń audiowizualnych, takich jak telewizory LCD High Definition BRAVIA™, cyfrowe aparaty Cyber-shot™, kamery Handycam®, lustrzanki cyfrowe „α” (czyt. alfa) i odtwarzacze MP3 Walkman®, jak również z komputerów osobistych VAIO™ i profesjonalnego sprzętu studyjnego o wysokiej rozdzielczości (HD), w tym systemów XDCAM™ HD. Poprzez długoterminowe umowy z organizacjami piłkarskimi – firma jest oficjalnym sponsorem Ligi Mistrzów UEFA do roku 2012, oficjalnym partnerem FIFA do roku 2014 i globalnym sponsorem rozgrywek FIFA World Cup™ w latach 2010 i 2014 – Sony rozbudza emocje wśród milionów fanów futbolu z całego świata.

Nowe słuchawki PlayStation

Nowe słuchawki PlayStation

2014-09-09 09:44:00

PlayStation zaprezentowało nowe słuchawki. Poniżej krótka specyfikacja techniczna, więcej o słuchawkach odsyłamy na stronę.

czytaj więcej
Słuchawki Sony z funkcją NFC

Słuchawki Sony z funkcją NFC

2013-11-14 12:38:00

Impakt wprowadził do sprzedaży bezprzewodowe słuchawki Sony. Model MDR-10RBT działa w oparciu o technologię Bluetooth 3.0. Dzięki funkcji NFC urządzenia można łączyć błyskawicznie jednym dotknięciem.

czytaj więcej
Słuchawki douszne Sony XBA-C10: doskonały dźwięk i komfort użytkowania

Słuchawki douszne Sony XBA-C10: doskonały dźwięk i komfort użytkowania

2013-03-18 09:50:00

Sony zaprezentowało lekkie i wygodne w noszeniu słuchawki douszne XBA-C10 do codziennego użytku. Atutem nowego modelu jest bogate, finezyjne brzmienie, o klasę lepsze niż z typowych słuchawek dołączanych do odtwarzaczy przenośnych.

czytaj więcej
Nowe zestawy słuchawkowe i mikrofony Sony przeznaczone dla użytkowników komputerów

Nowe zestawy słuchawkowe i mikrofony Sony przeznaczone dla użytkowników komputerów

2011-03-21 14:07:00

Wygoda i świetny dźwięk podczas gier czy rozmów przez VoIP. Kiedy oddajesz się grze internetowej, gawędzisz z przyjaciółmi zza oceanu lub odpoczywasz przy muzyce, nowa oferta stylowych zestawów słuchawkowych Sony zapewni Ci pierwszorzędny dźwięk i wygodę.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P