Sony

O firmie Sony

Sony jest jednym z czołowych producentów innowacyjnego sprzętu audio, wideo, telekomunikacyjnego i informatycznego przeznaczonego na rynek masowy i dla odbiorców profesjonalnych. Sony słynie ze swoich urządzeń audiowizualnych, takich jak telewizory LCD High Definition BRAVIA™, cyfrowe aparaty Cyber-shot™, kamery Handycam®, lustrzanki cyfrowe „α” (czyt. alfa) i odtwarzacze MP3 Walkman®, jak również z komputerów osobistych VAIO™ i profesjonalnego sprzętu studyjnego o wysokiej rozdzielczości (HD), w tym systemów XDCAM™ HD. Poprzez długoterminowe umowy z organizacjami piłkarskimi – firma jest oficjalnym sponsorem Ligi Mistrzów UEFA do roku 2012, oficjalnym partnerem FIFA do roku 2014 i globalnym sponsorem rozgrywek FIFA World Cup™ w latach 2010 i 2014 – Sony rozbudza emocje wśród milionów fanów futbolu z całego świata.

Sony: innowacyjne głośniki do smartfonów

Sony: innowacyjne głośniki do smartfonów

2012-01-18 10:44:00

Firma Sony stworzyła oryginalne, stylowo wyglądające urządzenie, które pozwala wypełnić pokój muzyką ze smartfonu, telefonu iPhone lub iPoda. Opracowana przez Sony technologia emisji dźwięku we wszystkich kierunkach (360° Circle Sound) umożliwiła połączenie w jednym niedużym urządzeniu fantastycznego wyglądu z doskonałym dźwiękiem. W odróżnieniu od standardowych konstrukcji, głośniki oparte na technologii 360° Circle Sound gwarantują doskonale zrównoważone brzmienie w całym pomieszczeniu. W efekcie głośnik można ustawić w dowolnie wybranym miejscu — w domu lub w ogrodzie — i za każdym razem uzyskać świetny dźwięk.

czytaj więcej
Sony - luksusowe doki z głośnikami

Sony - luksusowe doki z głośnikami

2012-01-12 07:13:00

Sony wprowadza do oferty pięć nowych urządzeń z certyfikatem Made for iPod / iPhone / iPad: luksusowe doki z głośnikami z serii X. Łączą one audiofilską reprodukcję dźwięku z pięknym, eleganckim wyglądem. Nowa seria X powstała z myślą o stylu życia ery cyfrowej i pozwala na słuchanie muzyki zgodnie z upodobaniami użytkownika. Wszystkie modele są wyposażone w dok do iPoda, telefonu iPhone i iPada, który oprócz słuchania muzyki z posiadanego urządzenia umożliwia też jego ładowanie. Dźwięk z iPoda, telefonu iPhone i iPada — a także smartfonu, tabletu i komputera — można również przesyłać strumieniowo, przez domową sieć.

czytaj więcej
Sony: trzy nowe modele doków z głośnikami

Sony: trzy nowe modele doków z głośnikami

2011-05-26 12:21:00

Trzy nowe modele doków z głośnikami firmy Sony zapewniają pełny, wysokiej jakości dźwięk przy słuchaniu muzyki i odtwarzaniu filmów z iPoda lub telefonu iPhone. Modele RDP-X60iP, RDP-M15iP i RDP-M5iP doskonale prezentują się w każdym wnętrzu, a ich piękne, minimalistyczne sylwetki tworzą harmonijną całość z iPodem lub telefonem iPhone. Są niezwykle łatwe w użyciu i współpracują z szeroką gamą iPodów i telefonów iPhone (w tym telefonami iPhone 4 i iPodami touch 4. generacji). Aby odtwarzać nagrania z biblioteki iTunes, ładując równocześnie akumulator w odtwarzaczu lub telefonie, wystarczy po prostu umieścić urządzenie w doku.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P