Sony

O firmie Sony

Sony jest jednym z czołowych producentów innowacyjnego sprzętu audio, wideo, telekomunikacyjnego i informatycznego przeznaczonego na rynek masowy i dla odbiorców profesjonalnych. Sony słynie ze swoich urządzeń audiowizualnych, takich jak telewizory LCD High Definition BRAVIA™, cyfrowe aparaty Cyber-shot™, kamery Handycam®, lustrzanki cyfrowe „α” (czyt. alfa) i odtwarzacze MP3 Walkman®, jak również z komputerów osobistych VAIO™ i profesjonalnego sprzętu studyjnego o wysokiej rozdzielczości (HD), w tym systemów XDCAM™ HD. Poprzez długoterminowe umowy z organizacjami piłkarskimi – firma jest oficjalnym sponsorem Ligi Mistrzów UEFA do roku 2012, oficjalnym partnerem FIFA do roku 2014 i globalnym sponsorem rozgrywek FIFA World Cup™ w latach 2010 i 2014 – Sony rozbudza emocje wśród milionów fanów futbolu z całego świata.

Nowe ramki S-Frame Sony z łączem Wi-Fi

Nowe ramki S-Frame Sony z łączem Wi-Fi

2011-11-15 14:20:00

Przesyłanie najświeższych zdjęć do ramki cyfrowej nie jest już problemem: nowe modele WA700 i W700 — pierwsze ramki cyfrowe Sony S-Frame przystosowane do współpracy z domową siecią Wi-Fi — umożliwiają bowiem pobieranie zdjęć prosto z komputera, maila lub kont znajomych z Facebooka, bez kabli ani żonglowania kartami pamięci. Obie 7-calowe ramki pozwalają z łatwością oglądać i prezentować najnowsze zdjęcia. Doskonale nadają się na prezent dla kogoś ze znajomych lub z rodziny.

czytaj więcej
Doskonały prezent: łatwe w użyciu ramki cyfrowe Sony

Doskonały prezent: łatwe w użyciu ramki cyfrowe Sony

2011-07-27 11:54:00

Oferta produkowanych przez Sony cyfrowych ramek na zdjęcia S-Frame powiększy się o dziewięć nowych, stylowych modeli odznaczających się pomysłowością rozwiązań i doskonałym obrazem. Nowe ramki S-Frame, dostępne w wersjach z ekranami od 18 cm (7") do 26 cm (10,1"), łączą atrakcyjny wygląd z prostą obsługą.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P