Sony

O firmie Sony

Sony jest jednym z czołowych producentów innowacyjnego sprzętu audio, wideo, telekomunikacyjnego i informatycznego przeznaczonego na rynek masowy i dla odbiorców profesjonalnych. Sony słynie ze swoich urządzeń audiowizualnych, takich jak telewizory LCD High Definition BRAVIA™, cyfrowe aparaty Cyber-shot™, kamery Handycam®, lustrzanki cyfrowe „α” (czyt. alfa) i odtwarzacze MP3 Walkman®, jak również z komputerów osobistych VAIO™ i profesjonalnego sprzętu studyjnego o wysokiej rozdzielczości (HD), w tym systemów XDCAM™ HD. Poprzez długoterminowe umowy z organizacjami piłkarskimi – firma jest oficjalnym sponsorem Ligi Mistrzów UEFA do roku 2012, oficjalnym partnerem FIFA do roku 2014 i globalnym sponsorem rozgrywek FIFA World Cup™ w latach 2010 i 2014 – Sony rozbudza emocje wśród milionów fanów futbolu z całego świata.

Sony wprowadza Media Backbone NavigatorX: skalowalny system do zarządzania materiałami

Sony wprowadza Media Backbone NavigatorX: skalowalny system do zarządzania materiałami

2016-09-09 12:11:02

Firma Sony ogłosiła nową, udoskonaloną wersję swojego bardzo cenionego rozwiązania Media Navigator. System Media Backbone NavigatorX zawiera nowe funkcje, które ułatwiają, przyspieszają oraz usprawniają zarządzanie materiałami i organizacją pracy. System jest oparty na wprowadzonym w zeszłym roku rozwiązaniu Media Navigator. Uwzględniając opinie i życzenia klientów, dostosowano go do pracy w wielu nowoczesnych środowiskach. Daje on  możliwość zarządzania materiałami w różnych formatach i możliwość korzystania z szeregu narzędzi do produkcji, archiwizacji i organizacji pracy. 

czytaj więcej
Sky HDR: nowa aplikacja Sony w serwisie PlayMemories Camera Apps

Sky HDR: nowa aplikacja Sony w serwisie PlayMemories Camera Apps

2015-12-18 14:39:19

Firma Sony zamieściła w serwisie PlayMemories Camera Apps prawdziwą perełkę dla miłośników fotografii krajobrazowej: nową aplikację Sky HDR. Umożliwia ona niezależne ustawianie naświetlenia nieba i ziemi, a w rezultacie uzyskanie niezwykle szerokiej rozpiętości tonalnej na jednym zdjęciu. Nadmorskie zachody słońca i ukwiecone łąki pod błękitnym niebem można teraz utrwalać, nie obawiając się prześwietlenia jednej połowy obrazu lub niedoświetlenia drugiej.

czytaj więcej
Aplikacja CANAL+ SPORT Online wzbogacona o transmisje kolejnych rozgrywek piłkarskich

Aplikacja CANAL+ SPORT Online wzbogacona o transmisje kolejnych rozgrywek piłkarskich

2015-05-11 12:21:00

Do tej pory, dzięki aplikacji CANAL+ SPORT Online, dostępnej dla abonentów nc+ posiadających w swoich pakietach CANAL+ SPORT można było śledzić rozgrywki T-Mobile Ekstraklasy. Na początku maja, dołączyła do niej najbogatsza i według wielu, najlepsza liga świata - Barclays Premier League. Dodatkowo, korzystając z aplikacji, będzie można obejrzeć mecze półfinałowe oraz finał Ligi Mistrzów UEFA. Od początku maja, abonenci nc+ mogą oglądać w internecie wszystkie te ligi legalnie i w jakości HD.  

czytaj więcej
Dowiedz się wszystkiego o swoim samochodzie - aplikacja Izzy Drive

Dowiedz się wszystkiego o swoim samochodzie - aplikacja Izzy Drive

2014-04-18 08:54:00

Tak kompleksowej aplikacji dla użytkowników zainteresowanych parametrami własnych pojazdów jeszcze nie było. Aplikacja komunikuje się z komputerem samochodu poprzez Bluetooth za pośrednictwem modułu OBD2, który trzeba wpiąć w gniazdo diagnostyczne. Izzy Drive nie tylko pokazuje rzeczywistą prędkość, którą zegary na desce rozdzielczej często przekłamują, ale także obroty, oraz chwilowe i średnie spalanie. Aplikacja pokazuje również parametry, które nie są eksponowane na desce rozdzielczej samochodu np. obciążenie silnika czy położenie przepustnicy.

czytaj więcej
HBO Go będzie dostępne na... PS3 i PS4

HBO Go będzie dostępne na... PS3 i PS4

2014-01-17 10:13:00

HBO Go będzie dostępne na konsole PS3 i wielce prawdopodobne, że również na PS4. Wiadomo również, że Sony ma zamiar udostepniać inne aplikacje na swoje konsole, które będa darmowe.

czytaj więcej
KLM Dream Catcher w podróży

KLM Dream Catcher w podróży

2013-12-11 10:23:00

Linie lotnicze KLM uruchomiły nowe, inspirujące narzędzie, pomocne w planowaniu podróży - „KLM Dream Catcher”. Jest ono dostępne na stronie klmdreamcatcher.com i przetwarza tysiące rekomendacji dotyczących danego miejsca, zamieszczanych przez mieszkańców i turystów na 12 największych platformach społecznościowych takich jak: Trip Advisor, Google, Wikipedia, Facebook czy YouTube. KLM jest pierwszą linią lotniczą na świecie, która skonsolidowała tak wiele serwisów turystycznych w jednym miejscu i udostępniła tego rodzaju rozwiązanie, łącząc dane z własną wyszukiwarką biletów.

czytaj więcej
FILMBOX LIVE wkrótce na PlayStation 3

FILMBOX LIVE wkrótce na PlayStation 3

2013-03-12 10:57:00

W ramach współpracy multimedialna oferta na PlayStation 3 zostanie wzbogacona o usługę FILMBOX LIVE. Użytkownicy systemu otrzymają dostęp do ogromnej biblioteki VoD, oferującej m.in. ponad 800 polskich i zagranicznych filmów, programy dokumentalne i lifestylowe, a także nagrania pojedynków gwiazd sportów walki. Platforma umożliwi także oglądanie 7 kanałów TV: Filmbox, Filmbox Extra, Kino Polska, Kino Polska Muzyka, Fightbox HD, Docubox HD, Fashionbox HD. 

czytaj więcej
Aplikacja YouTube na PS Vita pod koniec czerwca

Aplikacja YouTube na PS Vita pod koniec czerwca

2012-06-01 07:39:02

Sony poinformowało, że aplikacja YouTube dostępna będzie na urządzenia PS Vita pod koniec miesiąca - czyż to nie jest dobra wiadomość na Dzień Dziecka? PS Vita będzie zatem wyposażona w standardowe funkcje YouTube, takie jak komentarze i dodawanie ulubionych. Od końca kwietnia na urządzenia dostępne są już komunikatory Skype, Facebook i inne aplikacje, tak więc wydaje się że te uaktualnienia powinny być bardzo użyteczne dla wszystkich użytkownków PS Vita.

czytaj więcej
Kanał euronews dostępny w urządzeniach Sony

Kanał euronews dostępny w urządzeniach Sony

2012-04-04 16:40:00

Euronews, popularny w Europie kanał z wiadomościami z całego świata, jest obecnie dostępny w telewizorach BRAVIA, odtwarzaczach Blu-ray Disc, zestawach kina domowego i sieciowych odtwarzaczach multimedialnych Sony, dzięki platformie Sony Entertainment Network. Korzystać można z pięciu wersji językowych euronews: angielskiej, francuskiej, włoskiej, hiszpańskiej i niemieckiej.

czytaj więcej
PlayMemories Studio: edytuj i oglądaj zdjęcia i filmy na PlayStation3

PlayMemories Studio: edytuj i oglądaj zdjęcia i filmy na PlayStation3

2012-04-03 10:28:00

Łatwe w użyciu oprogramowanie do edycji, prezentacji i oglądania zdjęć i filmów PlayMemories Studio to nowa aplikacja przeznaczona dla systemu PlayStation®3, pozwalająca na wygodne korzystanie z kolekcji zdjęć cyfrowych i materiałów filmowych HD. Dzięki niej wyświetlanie, edycja i prezentowanie niepowtarzalnych zdjęć i filmów cyfrowych oraz zarządzanie nimi jest możliwe bez wstawania z kanapy.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P