Sony

O firmie Sony

Sony jest jednym z czołowych producentów innowacyjnego sprzętu audio, wideo, telekomunikacyjnego i informatycznego przeznaczonego na rynek masowy i dla odbiorców profesjonalnych. Sony słynie ze swoich urządzeń audiowizualnych, takich jak telewizory LCD High Definition BRAVIA™, cyfrowe aparaty Cyber-shot™, kamery Handycam®, lustrzanki cyfrowe „α” (czyt. alfa) i odtwarzacze MP3 Walkman®, jak również z komputerów osobistych VAIO™ i profesjonalnego sprzętu studyjnego o wysokiej rozdzielczości (HD), w tym systemów XDCAM™ HD. Poprzez długoterminowe umowy z organizacjami piłkarskimi – firma jest oficjalnym sponsorem Ligi Mistrzów UEFA do roku 2012, oficjalnym partnerem FIFA do roku 2014 i globalnym sponsorem rozgrywek FIFA World Cup™ w latach 2010 i 2014 – Sony rozbudza emocje wśród milionów fanów futbolu z całego świata.

Nowa aplikacja Sony SNC toolbox mobile:  znaczne ułatwienie dla monterów kamer

Nowa aplikacja Sony SNC toolbox mobile: znaczne ułatwienie dla monterów kamer

2015-10-16 07:09:46

Firma Sony udostępniła nową aplikację SNC toolbox mobile, która upraszcza i usprawnia konfigurowanie kamer do wideomonitoringu. To innowacyjne narzędzie współpracuje z kamerami z podłączonym modułem Wi-Fi. Dzięki niemu monter może wygodnie regulować pole widzenia i ostrość, podglądając transmitowany na żywo obraz na ekranie smartfona lub tabletu. Aplikacja eliminuje użycie kabli oraz potrzebę wnoszenia na drabinę laptopa lub monitora. W rezultacie podstawową instalację może obecnie wykonać jedna osoba. Skraca to czas pracy monterów i zmniejsza koszt integracji systemu. 

czytaj więcej
Aplikacja Euronews dostępna w WP Store

Aplikacja Euronews dostępna w WP Store

2013-12-22 11:27:00

Jest już dostępna aplikacja Euronews, dla wszystkich tych którzy chcą być na bieżąco z informacjami ze Starego Kontynentu. Newsy dostępne w 11 językach, relacje na żywo, wideo i więcej. Zainteresowany? Sprawdź.

czytaj więcej
Aplikacja - zamień smartfon w skaner 3D (wideo)

Aplikacja - zamień smartfon w skaner 3D (wideo)

2013-12-10 18:26:00

Drukowanie 3D z całą pewnością przeżywa boom. Teraz dzięki aplikacji możesz zmienić fotkę w obraz 3D lub też zachować w pamięci i wydrukować później na urządzeniu przystosowanym do takich funkcjonalności. Zresztą nie będziemy się tutaj rozpisywać, więcej na stronie. Zobacz wideo poniżej.

czytaj więcej
Jest już oficjalna aplikacja PlayStation

Jest już oficjalna aplikacja PlayStation

2013-11-13 10:38:00

Jest już dostępna aplikacja PlayStation na iTunes App Store oraz w Google Play Store. Dla zaintersowanych przesyłamy linki.

czytaj więcej
Adobe Photoshop Touch na smartfony

Adobe Photoshop Touch na smartfony

2013-02-27 13:29:00

Photoshop Touch jest teraz dostępny w wersji specjalnie zaprojektowanej na smartfony i nawiązując do popularnej wersji na tablety. Apikacja Touch Photoshop na smartfony jest dostępna w Apple App Store i Google Play na rynku w USA za 4.99 dolarów. Więcej o aplikacji oraz link do pobrania na stronie.

czytaj więcej
Sony Xperia S - z Androidem 4.0 (wideo)

Sony Xperia S - z Androidem 4.0 (wideo)

2012-05-28 08:49:00

W sieci pojawiło się również wideo prezentujące aktualizację systemu Android, który ma pojawić się we flagowych smartfonach Sony Xperia S. Ze zrozumieniem i tłumaczeniem orientalnych języków u Nas w redakcji dość słabo, ale na poniżej dołączonym wideo można dostrzec zmiany, które niesie za sobą wprowadzenie ICS.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P