Sony

O firmie Sony

Sony jest jednym z czołowych producentów innowacyjnego sprzętu audio, wideo, telekomunikacyjnego i informatycznego przeznaczonego na rynek masowy i dla odbiorców profesjonalnych. Sony słynie ze swoich urządzeń audiowizualnych, takich jak telewizory LCD High Definition BRAVIA™, cyfrowe aparaty Cyber-shot™, kamery Handycam®, lustrzanki cyfrowe „α” (czyt. alfa) i odtwarzacze MP3 Walkman®, jak również z komputerów osobistych VAIO™ i profesjonalnego sprzętu studyjnego o wysokiej rozdzielczości (HD), w tym systemów XDCAM™ HD. Poprzez długoterminowe umowy z organizacjami piłkarskimi – firma jest oficjalnym sponsorem Ligi Mistrzów UEFA do roku 2012, oficjalnym partnerem FIFA do roku 2014 i globalnym sponsorem rozgrywek FIFA World Cup™ w latach 2010 i 2014 – Sony rozbudza emocje wśród milionów fanów futbolu z całego świata.

Ecoodpowiedzialni - razem z Sony pobij rekord zbiórki elektrośmieci

Ecoodpowiedzialni - razem z Sony pobij rekord zbiórki elektrośmieci

2011-10-21 09:34:00

Już piąty raz w Warszawie odbędzie się bezpłatna zbiórka elektrośmieci i baterii pod hasłem „ecoodpowiedzialni”, organizowana przez Sony, C.H. Arkadia i Europejską Platformę Recyklingu.

czytaj więcej
Sony - Zbiórka elektrośmieci

Sony - Zbiórka elektrośmieci

2011-03-18 13:03:00

Już czwarty raz w Warszawie odbędzie się bezpłatna zbiórka elektrośmieci i baterii pod hasłem „ecoodpowiedzialni” współorganizowana przez firmę Sony, C.H. Arkadia i Europejską Platformę Recyklingu. Ecoodpowiedzialni - dołącz do nas kolejny raz.

czytaj więcej
Masz już tylko 4 dni: zgłoś swój ekopomysł do Sony

Masz już tylko 4 dni: zgłoś swój ekopomysł do Sony

2010-12-09 11:04:00

Już tylko cztery dni pozostały na zgłaszanie pomysłów w ramach prowadzonego przez Sony i WWF projektu, który ma pomóc w zachowaniu zasobów naszej planety. Zgłoszone pomysły będą oceniane przez czołowych specjalistów z dziedziny techniki, a autor pomysłu wybranego do realizacji zostanie zaproszony do współpracy z Sony przy jego wdrażaniu. Pomysły można zgłaszać tylko do północy 13 grudnia.

czytaj więcej
Rusza jesienna edycja zbiórki elektrośmieci

Rusza jesienna edycja zbiórki elektrośmieci

2010-10-06 21:10:00

Firma Sony wraz z C.H. Arkadia oraz organizacją odzysku ERP organizują w Warszawie bezpłatną akcję zbiórki elektrośmieci. Podczas wiosennej edycji akcji ecoodpowiedzialni udało się zebrać 5 ton niepotrzebnego już sprzętu.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P