Sharp

Sharp w dziale GSM

Smartfony Aplikacje

Sharp w dziale informacje

Wiadomości Promocje Nagrody Wydarzenia Finanse Testy

O firmie Sharp

Oferta elektroniki użytkowej marki Sharp obejmuje telewizory LCD, zestawy audio oraz tzw. białe AGD (np. chłodziarko-zamrażarki i kuchenki mikrofalowe), a także oczyszczacze powietrza. Nowe rozwiązania, takie jak kuchenki Steamwave (kuchenki mikrofalowe z funkcją gotowania na parze 3 w 1), technologia Quattron w telewizorach LCD oraz technologia jonów Plasmacluster używana w urządzeniach AGD, podkreślają innowacyjny profil firmy. Jednym z filarów filozofii firmy Sharp jest poszanowanie środowiska, co odzwierciedla się w sposobie projektowania i wytwarzania wszystkich produktów. Przyjazne dla środowiska surowce, niskie zużycie energii i możliwości recyklingu to dla Sharp priorytety.

Sharp powiększa linię MX mono

Sharp powiększa linię MX mono

2018-02-06 10:24:27

Sharp Electronics CEE wprowadził dziś do oferty dziesięć nowych modeli wielofunkcyjnych urządzeń czarno-białych stanowiących uzupełnienie odświeżonej serii MX A3. Seria MX obejmuje teraz dwadzieścia cztery urządzenia o prędkościach od 26 do 60 stron na minutę, a ostatnio dodane modele zapewniają wydajne i proste w użyciu funkcje, w tym możliwość druku wysokonakładowego i wydajnego kopiowania w trybie mono.

czytaj więcej
Nowe urządzenie wielofunkcyjne Sharp

Nowe urządzenie wielofunkcyjne Sharp

2017-10-13 07:11:37

Firma Sharp Electronics CEE zaprezentowała dzisiaj nowe urządzenie wielofunkcyjne uzupełniające ofertę kolorowych urządzeń A3. Model MX-2630N powstał z myślą o elastycznym trybie pracy, oferując łatwe w obsłudze funkcje, które charakteryzują wszystkie urządzenia kolorowe A3 należące do tej serii. Tym samym firma Sharp umożliwia małym i średnim przedsiębiorstwom (MŚP) oraz mniejszym grupom roboczym dostęp do udoskonalonych rozwiązań i prędkości drukowania od 26 do 75 stron na minutę.

czytaj więcej
Nowe urządzenie wielofunkcyjne Sharp

Nowe urządzenie wielofunkcyjne Sharp

2017-09-14 14:31:21

Sharp Electronics CEE poinformował dzisiaj o wprowadzeniu dwóch nowych modeli do oferty wysokonakładowych systemów wielofunkcyjnych. Urządzenia MX-6580N i MX7580N to unikatowe połączenie dużej szybkości, funkcjonalności oraz możliwości wykańczania dokumentów.

czytaj więcej
Nowe wysokonakładowe urządzenie wielofunkcyjne Sharp

Nowe wysokonakładowe urządzenie wielofunkcyjne Sharp

2017-05-31 20:37:41

Sharp uzupełnia dzisiaj swoją ofertę systemów drukujących o wysokonakładowy, łatwy w obsłudze model MX-M905, drukujący z prędkością 90 stron na minutę. To nowe, szybkie urządzenie monochromatyczne stworzono z myślą o sprawnym przetwarzaniu wysokonakładowych wydruków w miejscach, w których niezawodność i łatwość obsługi odgrywają kluczową rolę.

czytaj więcej
Nowa seria urządzeń wielofunkcyjnych Sharp wyrózniona

Nowa seria urządzeń wielofunkcyjnych Sharp wyrózniona

2017-01-20 11:00:24

Nowe urządzenia wielofunkcyjne Sharp z serii Advanced i Essentials zdobyły ocenę „Highly Recommended” (wysoce polecane) od Buyers Laboratory LLC (BLI) - wiodącej na świecie niezależnej organizacji testującej produkty i rozwiązania przetwarzające dokumenty. Ocena „Highly Recommended” to najwyższe wyróżnienie, jakie produkt może otrzymać od BLI.

czytaj więcej
Sharp wprowadza na rynek ofertę  zarządzania usługami wydruku dla sektora MŚP

Sharp wprowadza na rynek ofertę zarządzania usługami wydruku dla sektora MŚP

2016-10-30 09:59:47

Firma Sharp Electronics CEE wprowadziła na rynek nową ofertę z zakresu zarządzania usługami wydruku (Managed Print Services - MPS), która pomoże małym i średnim przedsiębiorstwom kontrolować i zoptymalizować środowisko druku. We współpracy z klientami, Sharp opracował spersonalizowany pakiet usług, obejmujący odpowiednie urządzenia, oprogramowanie, usługi przechowywania dokumentów w chmurze, konsultacje w zakresie bezpieczeństwa dokumentów oraz bieżące zarządzanie. Komponenty i poziomy usług, oferowane w ramach elastycznego kontraktu, będą mogły być zmienione w dowolnym momencie.

czytaj więcej
Sharp wprowadza na rynek systemy do druku produkcyjnego obsługujące  Fiery®

Sharp wprowadza na rynek systemy do druku produkcyjnego obsługujące Fiery®

2016-08-16 14:33:58

Sharp Electronics CEE wprowadza dziś na rynek pierwsze systemy do czarno-białego druku produkcyjnego umożliwiające obsługę oprogramowania Fiery® Command WorkStation. Nowe urządzenia dają osobom zarządzającym wydrukiem pełną kontrolę nad przepływem zadań dzięki łatwemu w użyciu interfejsowi użytkownika. Modele MX-M1205 i MX-M1055 o dużej prędkości wyposażono w narzędzie One-Touch Fiery® Gateway Key, łączące użytkowników bezpośrednio z Command WorkStation, bez konieczności używania dodatkowego sprzętu.

czytaj więcej
Sharp uzupełnia ofertę kolorowych urządzeń A3 o cztery szybkie modele

Sharp uzupełnia ofertę kolorowych urządzeń A3 o cztery szybkie modele

2016-08-12 06:29:01

Sharp Electronics CEE wprowadził dzisiaj cztery nowe szybkie urządzenia wielofunkcyjne, uzupełniając w ten sposób najnowszą linię kolorowych urządzeń A3. Seria MX obejmuje obecnie trzynaście urządzeń o prędkości od 30 do 60 stron na minutę, a nowe modele, podobnie jak cała seria, oferują te same funkcje zarządzania obiegiem zdań i zapewniają łatwość obsługi. Ponadto są w stanie szybko i niezawodnie przetwarzać większe nakłady wydruków, kopii i dokumentów do skanowania.

czytaj więcej
Sharp poszerza ofertę urządzeń wielofunkcyjnych A3 o modele z podajnikiem dokumentów dwustronnych (RSPF)

Sharp poszerza ofertę urządzeń wielofunkcyjnych A3 o modele z podajnikiem dokumentów dwustronnych (RSPF)

2016-04-20 11:47:00

Sharp Electronics CEE uzupełnił ofertę kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych A3 o trzy nowe modele wyposażone w podajnik dokumentów dwustronnych (RSPF). Urządzenia MX-3060N, MX-3560N i MX-4060N już w standardowej konfiguracji oferują takie rozwiązania jak drukowanie w trybie pull, łatwą konwersję skanowanych dokumentów do formatu umożliwiającego wyszukiwanie słów kluczowych oraz czujnik ruchu umożliwiający szybszy start - teraz wszystko to w połączeniu z podajnikiem dokumentów dwustronnych.

czytaj więcej
Sharp wprowadza na rynek skalowalne urządzenia wielofunkcyjne stworzone dla rozwijających się firm

Sharp wprowadza na rynek skalowalne urządzenia wielofunkcyjne stworzone dla rozwijających się firm

2016-03-15 12:08:43

Sharp Electronics CEE ogłosił wprowadzenie na rynek trzech nowych kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych A3 z serii MX Essential. Dzisiejsza inauguracja stanowi dopełnienie aktualizacji oferty maszyn A3. Stworzone z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach, urzędach administracji publicznej oraz placówkach edukacyjnych modele MX-4050N, MX-3550N i MX-3050N są niedrogimi urządzeniami drukującymi, kopiującymi i skanującymi z licznymi możliwościami rozbudowy w miarę rozwoju potrzeb prowadzonej działalności.

czytaj więcej
< 1 2 3 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P