Sharp

Sharp w dziale GSM

Smartfony Aplikacje

Sharp w dziale informacje

Wiadomości Promocje Nagrody Wydarzenia Finanse Testy

O firmie Sharp

Oferta elektroniki użytkowej marki Sharp obejmuje telewizory LCD, zestawy audio oraz tzw. białe AGD (np. chłodziarko-zamrażarki i kuchenki mikrofalowe), a także oczyszczacze powietrza. Nowe rozwiązania, takie jak kuchenki Steamwave (kuchenki mikrofalowe z funkcją gotowania na parze 3 w 1), technologia Quattron w telewizorach LCD oraz technologia jonów Plasmacluster używana w urządzeniach AGD, podkreślają innowacyjny profil firmy. Jednym z filarów filozofii firmy Sharp jest poszanowanie środowiska, co odzwierciedla się w sposobie projektowania i wytwarzania wszystkich produktów. Przyjazne dla środowiska surowce, niskie zużycie energii i możliwości recyklingu to dla Sharp priorytety.

Wielkanoc tuż tuż. Czas na zakup lodówki, która pomieści wszystkie świąteczne zapasy  i przygotowane dania

Wielkanoc tuż tuż. Czas na zakup lodówki, która pomieści wszystkie świąteczne zapasy i przygotowane dania

2016-03-17 14:52:26

Święta Wielkanocne już za niewiele ponad 3 tygodnie. Wkrótce w wielu domach przygotowania do rodzinnych spotkań zaczną się na całego. Zwłaszcza w takim okresie część osób posiadających lodówki o niezbyt dużej pojemności zaczyna rozważać zakup chłodziarko-zamrażarki o większych gabarytach. Wielość świątecznych zapasów oraz dużą ilość przygotowanych potraw bez najmniejszego trudu pomieści 4-drzwiowa chłodziarko-zamrażarki. marki Sharp - model SJ-F1526E0I. Dzięki niej przechowywane produkty zakupione z myślą o Świętach bezpiecznie dotrwają do Wielkanocy, a przyrządzone dania nie będą musiały czekać do momentu podania wystawione na balkonie, parapetach lub w, niesprzyjającej zachowaniu świeżości, temperaturze pokojowej. 

czytaj więcej
Nowe modele chłodziarko-zamrażarek marki Sharp z dolnym zamrażalnikiem już w sprzedaży

Nowe modele chłodziarko-zamrażarek marki Sharp z dolnym zamrażalnikiem już w sprzedaży

2015-10-20 07:18:00

W październiku do oferty chłodziarko-zamrażarek marki Sharp trafiają nowe modele z dolnym zamrażalnikiem. Modele-SJ-B2357E0W/SJ-B2357E0I i SJ-B1357M0W/SJ-B1357M0I to urządzenia wolnostojące o dwóch wersjach obudowy - w kolorze inox i białym. Nowe lodówki Sharp zapewnią odpowiednie przechowywanie artykułów spożywczych. Stanowić też będą ozdobę kuchni, dodając im nowoczesności i elegancji.

czytaj więcej
Lodówka stworzona z myślą o miłośnikach przyjęć i grillowania

Lodówka stworzona z myślą o miłośnikach przyjęć i grillowania

2015-05-21 13:05:00

Nastał czas tak bardzo wyczekiwany przez wszystkich miłośników przyjęć w ogrodzie i grillowania. Na tego rodzaju imprezy możemy zaprosić więcej gości - nie ogranicza nas bowiem wielkość salonu, czy jadalni. W ogrodzie wszyscy zmieszczą się bez problemu. Jednak dla tak dużej liczby gości potrzebujemy większej ilości jedzenia, które trzeba gdzieś przechować. Musimy zapewnić więcej dobrze schłodzonych napojów, więcej lodu do drinków. To żaden problem, gdy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami czterodrzwiowej chłodziarko-zamrażarki Sharp. Model Super Premium SJ-FS820V to jeden z największych modeli na rynku w swoim segmencie. Jednocześnie jest to model oszczędny - posiada klasą energetyczną A++.

czytaj więcej
Kup lodówkę i odbierz telewizor - Sharp zaprasza do skorzystania z wyjątkowej promocji

Kup lodówkę i odbierz telewizor - Sharp zaprasza do skorzystania z wyjątkowej promocji

2014-02-17 13:07:00

15 lutego 2014 r. rozpoczęła się promocja chłodziarko-zamrażarek Sharp. Klienci, którzy zdecydują się na zakup czterodrzwiowej chłodziarko-zamrażarki z technologią Plasmacluster otrzymają 39- lub 32-calowy telewizor Sharp.

czytaj więcej
Szklana elegancja - design, ekologia i cicha praca

Szklana elegancja - design, ekologia i cicha praca

2013-07-22 15:06:00

Firma Sharp wprowadziła na rynek nowe, imponujące, czterodrzwiowe chłodziarko-zamrażarki Super Premium serii SJ-FS820V. Nowe chłodziarki nie tylko świetnie wyglądają, ale także wyróżniają się największą pojemnością w swoim segmencie oraz klasą energetyczną A++.

czytaj więcej
Czterodrzwiowe czy dwudrzwiowe? Nowe lodówki marki Sharp

Czterodrzwiowe czy dwudrzwiowe? Nowe lodówki marki Sharp

2012-10-29 15:10:00

Wprowadzając na rynek nowe lodówki, firma Sharp zadbała o to by wyróżniały się na rynku. Udało się to dzięki takim cechom, jak ultra-duże komory i innowacyjne rozmieszczenie wnętrza pozwalające na znaczne zwiększenie ich pojemności. Niesiona powodzeniem firma Sharp dodała 3 nowe modele do swojego asortymentu - SJ-FS810V, SJ-FP810V i SJ-FP760V. Dzięki inwestycjom w najnowsze technologie firma Sharp była w stanie zmaksymalizować pojemności lodówek, utrzymując optymalny proces chłodzenia. Model SJ-FS810V jest również dodatkowo wyposażony w automatyczny dozownik lodu a dzięki jego specjalnej konstrukcji, nie wpływa on negatywnie na pojemność komór urządzenia wyróżniając produkt Sharp na tle konkurencji.

czytaj więcej
Sharp na IFA 2012 - nowości produktowe

Sharp na IFA 2012 - nowości produktowe

2012-08-30 16:38:00

Najważniejszym elementem oferty firmy Sharp prezentowanej na targach IFA jest premiera 90-calowego telewizora AQUOS 3D LED. To największy na świecie telewizor 3D LED, oferujący ekran o ponad dwukrotnie większej powierzchni niż model 55-calowy. 90-calowy ekran Full HD z pełnym podświetleniem LED wykorzystuje technologię Sharp Quattron, która zapewnia więcej kolorów i najjaśniejsze obrazy 3D. Wbudowany modem Wi-Fi pozwala uzyskać dostęp do najbardziej popularnych serwisów, takich jak YouTube, Facebook i Twitter, które są dostępne poprzez interfejs użytkownika Sharp AQUOS NET+.

czytaj więcej
Chłodziarko-zamrażarki Sharp z systemem Hybrid Cooling

Chłodziarko-zamrażarki Sharp z systemem Hybrid Cooling

2012-06-28 14:23:00

Sekret utrzymywania świeżej i soczystej żywności polega na pośrednim chłodzeniu wilgotnym, schłodzonym powietrzem. Oprócz wentylatora wymuszającego obieg schłodzonego powietrza (tak jak w standardowych modelach), firma Sharp zastosowała oryginalny system paneli zapewniający wysoki poziom wilgoci w chłodziarce. Ta dodatkowa wilgoć w schłodzonym powietrzu pozwala zachować soczystość i smak przechowywanych potraw. Konwencjonalne modele lodówek do cyrkulacji schłodzonego powietrza we wnętrzu chłodziarki wykorzystują wyłącznie wentylator. Takie rozwiązanie sprawia, że w pobliżu wylotów zimnego powietrza jest zawsze zbyt zimno, a temperatura w innych fragmentach chłodziarki jest nierówna.

czytaj więcej
Nowe chłodziarko-zamrażarki Sharp w klasie energetycznej A+

Nowe chłodziarko-zamrażarki Sharp w klasie energetycznej A+

2012-04-26 14:00:00

Pod koniec kwietnia do sklepów w całej Polsce trafią nowe modele chłodziarko-zamrażarek Sharp typu No Frost. Będą to modele serii SJ-300V w kolorze beżowym i srebrnym. Nowe chłodziarko-zamrażarki firmy Sharp to połączenie efektownej stylistyki i najnowszych technologii. Łączą one szereg funkcjonalnych, praktycznych rozwiązań dla całej rodziny. Cechą, już niemal standardowo stosowaną w chłodziarko-zamrażarkach Sharp jest optymalne wykorzystanie powierzchni wewnątrz urządzeń.

czytaj więcej
Sharp Glass Collection - nowa seria chłodziarko-zamrażarek PREMIUM

Sharp Glass Collection - nowa seria chłodziarko-zamrażarek PREMIUM

2011-06-17 12:48:00

Firma Sharp wprowadza do sprzedaży nową serię chłodziarko-zamrażarek klasy PREMIUM. Linia nosi nazwę Sharp Glass Collection i stosownie do niej reprezentowana jest przez modele o szklanym wykończeniu drzwi.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P