Sharp

Sharp w dziale GSM

Smartfony Aplikacje

Sharp w dziale informacje

Wiadomości Promocje Nagrody Wydarzenia Finanse Testy

O firmie Sharp

Oferta elektroniki użytkowej marki Sharp obejmuje telewizory LCD, zestawy audio oraz tzw. białe AGD (np. chłodziarko-zamrażarki i kuchenki mikrofalowe), a także oczyszczacze powietrza. Nowe rozwiązania, takie jak kuchenki Steamwave (kuchenki mikrofalowe z funkcją gotowania na parze 3 w 1), technologia Quattron w telewizorach LCD oraz technologia jonów Plasmacluster używana w urządzeniach AGD, podkreślają innowacyjny profil firmy. Jednym z filarów filozofii firmy Sharp jest poszanowanie środowiska, co odzwierciedla się w sposobie projektowania i wytwarzania wszystkich produktów. Przyjazne dla środowiska surowce, niskie zużycie energii i możliwości recyklingu to dla Sharp priorytety.

Sharp KC D50EUW - dom i biuro bez smogu

Sharp KC D50EUW - dom i biuro bez smogu

2017-10-27 11:56:54

Urządzenia serii Sharp KC-D odfiltrowują i neutralizują niebezpieczne substancje na czterech poziomach. Na etapie wstępnym zatrzymywane są większe zanieczyszczenia stałe, jak kurz i alergeny. W następnej fazie działania - dzięki filtrowi węgla aktywnego - zatrzymywane są z kolei nieprzyjemne zapachy oraz bakterie.

czytaj więcej
Nowa oferta urządzeń AGD marki Sharp

Nowa oferta urządzeń AGD marki Sharp

2017-09-06 14:51:00

Na targach IFA 2017 w Berlinie Sharp Home Appliances zaprezentował gamę innowacyjnych urządzeń AGD. To czym kierowali się projektanci marki był nacisk na indywidualność i twórcze wyrażanie siebie. Inspiracją dla liczącego 770 m2 stoiska Sharp stało się nowe motto firmy, „Be Original / Kreatywnie na co dzień”. Wśród zaprezentowanych nowości uwagę zwracają przede wszystkim inteligentne technologie oraz oferta oczyszczaczy powietrza i małych urządzeń gospodarstwa domowego, które wkrótce pojawią się na rynku.

czytaj więcej
Klimatyzator Sharp - ciesz się orzeźwiającym i czystym powietrzem przez cały rok

Klimatyzator Sharp - ciesz się orzeźwiającym i czystym powietrzem przez cały rok

2017-05-18 16:13:48

Wiosną niesie ukojenie alergikom, latem przyjemnie chłodzi, jesienią skutecznie podnosi poziom nawilżenia skóry, a zimą jest nie do przecenienia w walce ze smogiem. Całoroczny przenośny klimatyzator CV-P10FR marki Sharp - jedno urządzenie, a tak wiele zastosowań.

czytaj więcej
Jak pomóc alergikowi? Nieocenionym wsparciem mogą okazać się oczyszczacze powietrza z technologią Plasmacluster marki Sharp

Jak pomóc alergikowi? Nieocenionym wsparciem mogą okazać się oczyszczacze powietrza z technologią Plasmacluster marki Sharp

2016-04-06 12:30:54

Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że sezon pylenia roślin trwa niemal przez cały rok. Większość z nas dolegliwości alergiczne wiąże głównie z sezonem wiosennym i letnim - i jest w tym część prawdy, bowiem, właśnie wtedy pyli najwięcej gatunków uczulających roślin. Jednak wiele, zwłaszcza drzew, uczula także zimą. Oznacza to, że o komfort alergików dbać należy przez cały rok. Znakomitym rozwiązaniem, które sprawdzi się o każdej porze roku i pozwoli osobom uczulonym czuć się dobrze są oczyszczacze powietrza z technologią Plasmacluster marki Sharp.

czytaj więcej
Maluch w domu? Koniecznie zadbaj o czyste powietrze

Maluch w domu? Koniecznie zadbaj o czyste powietrze

2015-05-19 15:23:00

Gdy w naszym domu pojawia się małe dziecko, staramy się przychylić mu nieba. Kupujemy tony zabawek, ubranek, dbamy o zdrową dietę. Czy jednak pamiętamy o wszystkim? W dzisiejszych czasach, gdy powietrze, które nas otacza, pełne jest zanieczyszczeń, powinniśmy zadbać także o to, by niemowlę, które nie zdołało jeszcze wystarczająco się uodpornić, przebywało w jak najbardziej komfortowych warunkach. Właśnie takie pomaga zapewnić technologia Plasmacluster zastosowana w oczyszczaczach i nawilżaczach powietrza marki Sharp.

czytaj więcej
Dwa nowe klimatyzatory marki Sharp

Dwa nowe klimatyzatory marki Sharp

2013-04-18 18:44:00

Nowe urządzenia proponowane przez firmę Sharp posiadają szereg sprawdzonych i docenianych przez użytkowników cech. Są wśród nich m.in.: inteligentny system nadmuchu powietrza - kierowane jest ono pod innym kątem w trybie chłodzenia oraz pod innym w trybie grzania, przez co klimatyzatory efektywniej wykorzystują swój potencjał. Latem klimatyzator szybko ochładza pomieszczenie, przynosząc kojące uczucie orzeźwienia, zimą czujemy ciepło od stóp i nie odczuwamy bezpośredniego nawiewu gorącego powietrza wprost na siebie. Ciepłe powietrze płynie wolno ku górze, nie porywając ze sobą kurzu.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P