Zotac

Zotac w dziale RTV

Inne

Zotac w dziale informacje

Wydarzenia Wiadomości
ZOTAC StreamBox i RAIDbox - proste udostępnianie cyfrowego dźwięku, wideo i plików graficznych

ZOTAC StreamBox i RAIDbox - proste udostępnianie cyfrowego dźwięku, wideo i plików graficznych

2013-03-05 16:37:00

ZOTAC rozpoczyna udostępniania cyfrowych mediów, dzięki akcesoriom StreamBox i RAIDbox, które ułatwiają dzielenie się cyfrowym dźwiękiem, materiałami wideo i plikami graficznymi. ZOTAC StreamBox wypełnia lukę pomiędzy urządzeniami przenośnymi i telewizją, umożliwiając łatwe rozpowszechnianie dźwięku, wideo i plików graficznych ze smartfonów z systemem Android, tabletów i notebooków za pośrednictwem przemysłowego protokołu DLNA. Zdublowane możliwości wyświetlania są dostępne także dla wybranych urządzeń mobilnych z systemem Android poprzez Miracast.

czytaj więcej
Zotac - nowy ZBOX z grafiką Nvidia GeForce GT 520M

Zotac - nowy ZBOX z grafiką Nvidia GeForce GT 520M

2012-08-08 16:51:00

ZOTAC zaprezentował nowy mini-PC ZBOX z procesorem graficznym NVIDIA® GeForce GT 520M.  Nowy ZOTAC ZBOX z grafiką NVIDIA GeForce GT 520M oferuje najlepsze w swojej klasie możliwości i oszałamiającą jakość grafiki, co czyni go idealnym dla kina domowego PC. ZOTAC ZBOX z grafiką NVIDIA® GeForce® GT 520M jest dostępny jako podstawowy zestaw do montażu (barebone) lub gotowy do pracy z preinstalowaną pamięcią i dyskiem twardym. Systemy operacyjne takie jak Windows 7 (x86 i x64) oraz OpenELEC są w pełni kompatybilne z nowym ZOTAC ZBOX i grafiką NVIDIA GeForce GT 520M, co pozwala na przekształcenie systemu zarówno w komputer do codziennych zastosowań, jak i doskonały zestaw kina domowego PC zapewniający odtwarzanie materiałów wideo w wysokiej rozdzielczości.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P