Blackberry

Blackberry w dziale RTV

GPS

Blackberry w dziale komputery

Tablety Aplikacje Akcesoria Klawiatury / Myszy

Blackberry w dziale GSM

Aplikacje Smartfony Aktualizacje

Blackberry w dziale informacje

Wiadomości Promocje Finanse Wydarzenia
Nowa wersja aplikacji Cooklet na tablety BlackBerry PlayBook

Nowa wersja aplikacji Cooklet na tablety BlackBerry PlayBook

2012-11-26 10:51:00

Aplikacja Cooklet udostępnia narzędzia sprawiające, że gotowanie jest jeszcze bardziej przyjemnie - zawiera interaktywną książkę kucharską, która jest zasilana między innymi pomysłami ze zintegrowanych blogów i Twittera, różne sposoby wyboru przepisów (losowy wybór - QuickPick, wybór na podstawie obrazków - Inspirations, wyszukiwarka przepisów - Search), a także użyteczne narzędzia przydatne w gotowaniu (minutnik, przelicznik miar, lista zakupów).

czytaj więcej
BlackBerry PlayBook OS 2.1

BlackBerry PlayBook OS 2.1

2012-10-03 16:51:00

RIM udostępniło w dniu dzisiejszym oprogramowanie OS 2.1 dla tabletu BlackBerry PlayBook. Aktualizacja oferuje szereg nowych możliwości i funkcji bezpieczeństwa dla konsumentów, firm i deweloperów.

czytaj więcej
Aplikacja Pacemaker dla DJ-ów na BlackBerry PlayBook

Aplikacja Pacemaker dla DJ-ów na BlackBerry PlayBook

2012-06-20 13:52:39

Urządzenie Pacemaker, pierwszy na świecie przenośny system dla DJ-ów, miał swą huczną premierę wiosną 2008 roku. Okazało się, że każdy może być DJ-em, w każdym miejscu i o każdej porze. Teraz ta technologia została również umieszczona w mobilnej aplikacji dostępnej na tablety BlackBerry PlayBook, umożliwiając nowe wrażenia w technologii dotykowej.

czytaj więcej
Blackberry

Research In Motion udostęnia zestaw narzędzi dla deweloperów

2012-05-02 14:26:00

RIM zaprezentował platformę BlackBerry 10 na swojej dorocznej konferencji BlackBerry World™ oraz udostępnił początkowy zestaw narzędzi dla deweloperów tworzących aplikacje natywne oraz w języku HTML5. Bezpłatna wersja beta zestawu jest dostępna pod linkiem http://developer.blackberry.com.

czytaj więcej
BlackBerry Mobile Fusion

BlackBerry Mobile Fusion

2012-04-04 08:44:40

Research In Motion (RIM) wprowadziła do oferty BlackBerry Mobile Fusion — rozwiązanie nowej generacji do zarządzania urządzeniami mobilnymi (MDM) dla klientów biznesowych. BlackBerry Mobile Fusion stanowi rozwinięcie technologii, dzięki której BlackBerry Enterprise Server zyskał status standardu w sektorze rządowym i biznesowym. To ekonomiczne, bezpieczne, niezawodne i skalowalne rozwiązanie konsoliduje zarządzanie smartfonami i tabletami z systemami BlackBerry OS (łącznie z obsługą BlackBerry PlayBook i przyszłych urządzeń BlackBerry 10), Android i iOS. Wszystkimi tymi urządzeniami można łatwo zarządzać za pośrednictwem pojedynczej, ujednoliconej konsoli w przeglądarce internetowej.

czytaj więcej
Aplikacja Zinio dostępna w BlackBerry App World

Aplikacja Zinio dostępna w BlackBerry App World

2012-03-29 13:43:00

Aplikacja Zinio na tablety BlackBerry PlayBook jest już dostępna w BlackBerry App World. Zinio pozwala pobierać mobilne wersje popularnych gazet i magazynów z całego świata. W katalogu aplikacji dostępnych jest ponad 5,000 tytułów w 33 językach.

czytaj więcej
BlackBerry PlayBook OS 2.0 - video reklama

BlackBerry PlayBook OS 2.0 - video reklama

2012-02-21 17:27:00

RIM o aktualizacji pisze - "BlackBerry PlayBook OS 2.0 dostarczy użytkownikom nowych wrażeń i pozwoli korzystać z tabletu w nowy sposób zarówno w pracy jak i w czasie wolnym" - zobaczymy zatem jak RIM sobie to wyobraża. Poniżej prezentacja video reklam o ogłoszonej dziś aktualizacji BB.

czytaj więcej
BlackBerry PlayBook OS 2.0 już dostępny

BlackBerry PlayBook OS 2.0 już dostępny

2012-02-21 13:01:00

Research In Motion ogłosiło, że nowy BlackBerry PlayBook OS 2.0 zostanie dziś udostępniony do pobrania. BlackBerry PlayBook OS 2.0 dostarczy użytkownikom nowych wrażeń i pozwoli korzystać z tabletu w nowy sposób zarówno w pracy jak i w czasie wolnym.

czytaj więcej
Angry Birds - dostępne w BlackBerry App World

Angry Birds - dostępne w BlackBerry App World

2011-12-22 12:33:00

Najnowsze gry udostępnione w tym tygodniu dla tabletu BlackBerry PlayBook to popularne tytuły z serii Angry Birds firmy Rovio. Wszystkie trzy gry są już dostępne w BlackBerry® App World w cenie $4.99 za tytuł.

  • Angry Birds: Stawką jest przetrwanie Angry Birds! Czas na zemstę na świniach, które ukradły ptakom jajka. Wykorzystaj destrukcyjne umiejętności Angry Birds aby zniszczyć fortyfikacje świń!
  • Angry Birds Seasons: Świętuj z Angry Birds! Angry Birds Seasons jest specjalną edycją gry, która przeprowadza wściekłe ptaki przez kolejne święta w ciągu roku!
  • Angry Birds Rio: Ocal Angry Birds przed szmuglerami i małpami! Angry Birds zostały porwane i zabrane do Rio de Janeiro! Pomóż im uciec przed szmuglerami i ocalić przyjaciół!
czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P