Tracer

Tracer w dziale informacje

Promocje Wydarzenia
Kamera sportowa Tracer Xtreme SJ 4000

Kamera sportowa Tracer Xtreme SJ 4000

2014-09-16 11:23:31

Pojawienie się na rynku kamer sportowych zrewolucjonizowało podejście do nagrywania amatorskich materiałów wideo. W sprzęcie rozkochali się zarówno fani ekstramlnych wrażeń jak i twórcy filmików z wyjazdów wakacyjnych. Niestety problemem jest wysoka cena tego typu urządzeń. Osoby, które nie chcą rezygnować z doskonałej jakości, a jednocześnie chciałyby uniknąć dużych wydatków na sprzęt będą mile zaskoczone możliwościami kamery Tracer Xtreme SJ 4000.

czytaj więcej
Tracer Xtreme Touch i Xtreme LE   - kompaktowe i wytrzymałe kamery sportowe

Tracer Xtreme Touch i Xtreme LE - kompaktowe i wytrzymałe kamery sportowe

2013-11-21 11:47:00

Tracer po debiucie kamery Xtreme Remote wzbogaca serię o dwa kolejne modele kamer sportowych Xtreme Touch oraz Xtreme LE.

czytaj więcej
Nowe sportowe kamery Xtreme od Tracer

Nowe sportowe kamery Xtreme od Tracer

2013-10-16 12:23:00

Tracer wprowadza do swojej oferty serię sportowych kamer Xtreme. Dzięki wytrzymałej, wodoodpornej obudowie i bogatemu zestawowi akcesoriów montażowych, kamery z serii Xtreme sprawdzą się w najtrudniejszych warunkach terenowych i pozwolą zarejestrować nawet najbardziej szalone eskapady.

czytaj więcej
Tracer SportCam - kamera nie tylko dla wyczynowców

Tracer SportCam - kamera nie tylko dla wyczynowców

2013-05-24 13:58:00

Sercem Tracer SportCam jest sensor optyczny o rozdzielczości 1,3 megapiksela umożliwiający rejestrowanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 1280x720 punktów. Ponadto kamera wyposażona jest w bardzo czuły mikrofon oraz czytnik kart SD (maksymalna pojemność 64 GB). Źródłem zasilania dla SportCam są dwie baterie typu AA, które zapewniają do dwóch godzin ciągłej pracy. Całość zamknięta jest w wodoszczelnej i wzmocnionej obudowie. Ponadto wraz z kamerą otrzymujemy pełne okablowanie (mini USB i S-Video), dzięki któremu możemy bezproblemowo odtwarzać nagrane filmy na dowolnym urządzeniu zewnętrznym lub przegrać je bezpośrednio na dysk komputera.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P