Tracer

Tracer w dziale informacje

Promocje Wydarzenia
Uchwyty Tracer - wygoda i bezpieczeństwo

Uchwyty Tracer - wygoda i bezpieczeństwo

2012-10-09 10:25:00

Uchwyty dzielą się na dwie kategorie - ścienne oraz biurkowe, umożliwiające wygodną instalację jednego lub dwóch monitorów komputerowych. W pierwszej grupie znajdziemy uniwersalne uchwyty, pozwalające na montaż na ścianie telewizorów plazmowych lub LCD, głośników i projektorów. Każdy z uchwytów wyróżnia się wysoką jakością wykonania i zawiera dokładną specyfikację, określającą maksymalną wagę montowanego urządzenia, a w przypadku telewizorów, przekątną ekranu. Dzięki temu użytkownik bez problemów dobierze odpowiedni do swoich potrzeb produkt.

czytaj więcej
Tracer Connect TRG-F01 - bezprzewodowy transmiter audio

Tracer Connect TRG-F01 - bezprzewodowy transmiter audio

2012-02-28 14:25:00

Zestaw Tracer Connect TRG-F01 składa się z miniaturowego nadajnika z interfejsem USB, podłączanego do komputera oraz niewiele większego odbiornika z wyjściem audio, z którego dźwięk przekazywany jest bezpośrednio do np. zestawu kina domowego. Transmiter działa w paśmie 2,4 GHz, a jego zasięg wynosi do 30 metrów. Odbiornik zasilany jest przez wbudowany akumulator, do ładowania którego możemy wykorzystać dołączony adapter sieciowy lub kabel USB podłączony do komputera.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P