Tracer

Tracer w dziale informacje

Promocje Wydarzenia
Słuchawki Tracer Crystal

Słuchawki Tracer Crystal

2014-06-04 16:11:31

Słuchawki Tracer Crystal cechuje bardzo dobra dynamika oraz selektywność dźwięku. Fani muzyki z pewnością docenią również wyjątkowe odwzorowanie naturalnego brzmienia. Szczelne poduszki głośników oraz 50 mm membrany znacznie obniżają poziom zakłóceń, które przeszkadzają w słuchaniu ulubionych utworów w środkach komunikacji miejskiej czy samolocie.

czytaj więcej
Słuchawki Tracer Beat są dostępne za 135.90 zł brutto

Słuchawki Tracer Beat są dostępne za 135.90 zł brutto

2013-11-15 07:25:00

Dzięki automatycznemu przełączaniu z trybu odtwarzania muzyki na tryb rozmowy, Tracer Beat pozwala na odbieranie nadchodzącego połączenia podczas słuchania ulubionych utworów. Technologia Multilink pozwala na połączenie się z dwoma urządzeniami w tym samym czasie. Słuchawki wykonane są z wysokiej jakości materiałów - miękkiej skóry oraz wytrzymałego plastiku i dostępne są w kolorze czarnym lub białym.

czytaj więcej
Akira i Shockwave BT - bezprzewodowe słuchawki Tracer

Akira i Shockwave BT - bezprzewodowe słuchawki Tracer

2012-12-18 15:47:00

Tracer Shockwave BT to słuchawki, które sprawdzą się zarówno przy pracy z komputerem, jak również umożliwią komfortowe słuchanie muzyki z naszego smartfona czy tabletu w drodze do pracy lub szkoły. Ponadto produkt Tracer jest także kompatybilny z konsolą Sony Playstation 3, co z całą pewnością docenią gracze preferujący komunikację głosową w grach typu multiplayer (np. Battlefield 3). Model ten pomimo kompaktowych gabarytów charakteryzuje się wysoką ergonomią. Zintegrowany moduł Bluetooth w połączeniu z akumulatorem litowo-polimerowym o pojemności 380mAh gwarantuje nawet do 9 godzin bezprzewodowej pracy. Dodatkowo wbudowany mikrofon o wysokiej czułości pozwoli na swobodne rozmowy głosowe przy użyciu każdego telefonu komórkowego oraz komputera wspierającego standard Bluetooth. Wygodną i intuicyjną obsługę zapewniają przyciski regulacji poziomu głośności oraz zmiany utworów umieszczone na obudowie słuchawek.

czytaj więcej
Tracer - bezprzewodowe słuchawki Tracer Sin

Tracer - bezprzewodowe słuchawki Tracer Sin

2012-04-16 14:17:00

Słuchawki Tracer Sin są wykonane z najwyższej jakości materiałów - miękkiej skóry i wytrzymałego plastiku. Bezprzewodowa łączność z komputerem w technologii 2.4 GHz, duży zasięg działania (do 10 metrów) i wbudowany pojemny akumulator (nawet do 10 godzin pracy) zapewniają swobodę i komfort użytkowania - koniec z plączącymi się kablami. Słuchawki są również wyposażone w odłączany mikrofon ze złączem mini-jack i regulator głośności. Tracer Sin to doskonały wybór dla wszystkich, którzy cenią wysoką jakość dźwięku i wygodę.

czytaj więcej
Tracer Teemo, Tracer Shen - słuchawki nie tylko dla graczy

Tracer Teemo, Tracer Shen - słuchawki nie tylko dla graczy

2012-03-26 12:16:00

Tracer, producent akcesoriów komputerowych i urządzeń peryferyjnych, prezentuje nowe modele słuchawek - Teemo oraz Shen. Oba modele wyróżniają się lekką i ergonomiczną konstrukcją, komfortem użytkowania oraz wysoką jakością odtwarzanego dźwięku.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P