SmartGPS

SmartGPS w dziale RTV

Akcesoria GPS GPS

SmartGPS w dziale komputery

Tablety
Tablety dedykowane do nawigacji - SmartGPS

Tablety dedykowane do nawigacji - SmartGPS

2014-01-15 10:33:00

Producent nawigacji samochodowych oferowanych pod marką SmartGPS wprowadza na Polski rynek 2 rodzaje tabletów: SmartTab 3G oraz SmartTab 4G. Obydwa zawierają zainstalowany system nawigacyjny MapaMap ze szczegółową mapą Polski oraz oferują wszystkie niezbędne funkcje wymagane od nowoczesnego multimedialnego tabletu.

czytaj więcej
SmartGPS - 4 nowości dla fanów nawigacji GPS

SmartGPS - 4 nowości dla fanów nawigacji GPS

2013-11-08 05:52:00

SmartGPS SG720 to urządzenie łączące prostotę obsługi z precyzyjną nawigacją zakręt po zakręcie. Nowoczesny i jednocześnie elegancki wygląd pozwala świetne znaleźć się urządzeniu w kokpicie każdego samochodu. Dzięki precyzyjnym komunikatom głosowym możemy być pewni, że nie zgubimy drogi do miejsca docelowego. W zestawie znajduje się szczegółowa mapa samochodowa Polski (MapaMap TOP) z bogatą bazą obiektów POI rozbudowana o dane turystyczne takie jak ścieżki rowerowe i szlaki do pieszych wędrówek.

czytaj więcej
SmartGPS - Nowe akcesoria - na rower, skuter i na motor

SmartGPS - Nowe akcesoria - na rower, skuter i na motor

2011-08-18 08:38:00

SmartGPS, Polski producent nawigacji samochodowych właśnie rozszerzył swoją ofertę o nowe akcesoria. Do sprzedaży trafiły uniwersalne osłony przeciwsłoneczne oraz uchwyty rowerowe. Osłony oferowane są w 2 rozmiarach 4,3 oraz 5 cali. Dzięki prostemu i uniwersalnemu systemowi montażowemu pasują do większości urządzeń do nawigacji. Ich podstawową funkcją jest ochrona wyświetlacza nawigacji przez zbytnim nasłonecznieniem, które utrudnia czasami użytkownikom odczytanie wskazań mapy. Cena detaliczna pojedynczej osłony, którą sugeruje producent, jest na poziomie 49 złotych bez względu na jej rozmiar.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P