Sapir

Sapir w dziale informacje

Wiadomości
Rodzinne śniadania z produktami firmy Sapir

Rodzinne śniadania z produktami firmy Sapir

2011-10-11 10:10:00

Od poniedziałku do piątku żyjemy na wysokich obrotach. W ciągłym biegu, zajęci mnóstwem spraw, nie mamy czasu dla naszych najbliższych. A przecież nic tak nie sprzyja budowaniu i wzmacnianiu rodzinnych więzi, jak wspólne przygotowywanie i jedzenie posiłków przy jednym stole.

czytaj więcej
Sokowirówki marki Sapir

Sokowirówki marki Sapir

2011-10-03 17:43:00

Z pewnością każdy jest w stanie wskazać różnicę pomiędzy sokami kupionymi w sklepie, a tymi wyciśniętymi w domu. Prawie wszystkie „soki” ze sklepowych półek to tak naprawdę koncentraty rozcieńczone wodą, w skład których wchodzą dodatkowe barwniki, cukier i konserwanty. W domu za pomocą sokowirówki firmy Sapir, wyciśniemy ze świeżych warzyw i owoców prawdziwy, zdrowy sok bogaty wyłącznie w witaminy, które pomogą nam w walce przeciwko przeziębieniu i grypie. Witamina C zwiększa odporność, cynk wzmacnia organizm, a beta karoten łagodzi podrażnienia śluzówki.

czytaj więcej
Marka Sapir - Twój partner w domu

Marka Sapir - Twój partner w domu

2011-09-12 14:01:00

SAPIR to marka na rynku sprzętu domowego i kuchennego. W swojej ofercie SAPIR ma zarówno sprzęt elektroniczny, jak i szeroki wachlarz produktów niezmechanizowanych do przygotowywania i przechowywania żywności. Różnorodność proponowanych przez Sapir artykułów pozwala na kompleksowe urządzenie kuchni i łazienki, zgodnie z własnym gustem i w jednolitym stylu.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P