M-Audio

M-Audio w dziale RTV

Kolumny / Głośniki Inne
HCS-9920 SE - nowy zestaw głośnikowy w linii Classic

HCS-9920 SE - nowy zestaw głośnikowy w linii Classic

2011-09-14 08:45:00

Firma M-audio odświeża swoją ofertę w linii Classic wprowadzając nowy system kina domowego HCS-9920 SE. W skład systemu HCS-9920 SE wchodzą kolumny frontowe, głośnik centralny i para głośników surround. W kolumnach frontowych zastosowano po dwa głośniki niskośredniotowe z papierowymi membrany o średnicy 15 cm oraz jednocalowe miękkie kopułki. W głośnikach: centralnym i surround pracują głośniki z membranami o średnicy 8cm i takie same jak w głośnikach frontowych miękkie kopułki.

czytaj więcej
HRS-85 MKII i SUB-850 MKII - nowy zestaw kolumn głośnikowych

HRS-85 MKII i SUB-850 MKII - nowy zestaw kolumn głośnikowych

2011-09-13 09:56:00

M-audio wprowadza na rynek nowy system kina domowego linii „Reference”. W skład systemu wchodzą dwie kolumny frontowe, głośnik centralny oraz dwa płytkie przez co łatwe w powieszeniu na ścianie głośniki surround, dodatkowo dostępny jest aktywny subwoofer SUB850. Najnowszy system charakteryzuje się stonowanym i eleganckim wyglądem, bardzo wysokim dopuszczanym maksymalnym obciążeniem oraz żywym i dynamicznym brzmieniem.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P