Sennheiser

Sennheiser w dziale RTV

Słuchawki Dźwięk
Cyfrowy wzmacniacz słuchawkowy Sennheiser HDVD 800 (wideo)

Cyfrowy wzmacniacz słuchawkowy Sennheiser HDVD 800 (wideo)

2013-05-21 09:43:00

Sennheiser HDVD 800 to cyfrowy wzmacniacz słuchawkowy, który poprawia brzmienie cyfrowych utworów. Urządzenie wyposażone jest w wysokiej jakości cyfrowe Burr-Brown / przemiennik analogowy (DAC), który przetwarza dane cyfrowe audio, na sygnały analogowe o rozdzielczości 24 bitów i częstotliwości próbkowania do 192 kHz. HDVD 800 ma również asymetryczne gniazdo wejściowe. Cyfrowe źródła mogą być podłączone z tyłu urządzenia za pośrednictwem (AES / EBU) wejścia XLR, optyczne i koaksjalne (S / PDIF), wejście cyfrowe lub USB. Wszystkie wejścia cyfrowe akceptuje sygnały do 24 bitów przy 192 kHz . Zaprojektowane i wyprodukowane w Niemczech urządzenie idelanie współgra w połączeniu z każdymi słuchawki Sennheiser. Cena to około 2000 $. Zobacz wideo poniżej.

czytaj więcej
Nowe, bezprzewodowe słuchawki marki Sennheiser

Nowe, bezprzewodowe słuchawki marki Sennheiser

2012-02-28 15:28:00

Marka Sennheiser zapowiedziała w Barcelonie wprowadzenie na rynek dwóch nowych zestawów bezprzewodowych słuchawek - MM 550 i MM 450-X - wykorzystujące technologię kompresji pliku apt-X, do czterech razy szybciej niż wcześniejsze urządzenia. Obydwie słuchawki będą także wyposażone w NoiseGard 2.0, która podobno wyłapuje 90% szumu z otoczenia. W słuchawkach znajdziemy także mikrofon zewnętrzny push-to talk. Dodatkowo MM 550 będzie wyposażona w SRS WOW HD, który pomaga wzmocniać basy i tworzy tzw.efekt dźwięku przestrzennego.

czytaj więcej
Sennheiser: Słuchawki OMX 680 Sports

Sennheiser: Słuchawki OMX 680 Sports

2011-09-17 08:26:00

Trenuj i biegaj wygodnie - słuchawki z klipsem na ucho Sennheiser / adidas OMX 680 Sports stanowią doskonały wybór dla fanów fitness. Regulowane w pełnym zakresie klipsy mocujące podążają za kształtem ucha zapewniając bezpieczny oraz zindywidualizowany kontakt słuchawki z uchem. Wydajne przetworniki zapewniają mocy i pobudzający dźwięk stereo uwalaniający dodatkową energię podczas biegu lub ćwiczeń.

czytaj więcej
Sennheiser: Idealny dźwięk dla XBOX

Sennheiser: Idealny dźwięk dla XBOX

2011-09-14 08:38:00

Użytkownicy XBOX nie muszą już dłużej oglądać się do tyłu aby wiedzieć, co dzieje się w grze. Inżynierowie dźwięku z ramienia lidera światowej branży audio, Sennheiser, stworzyli idealne zestawy słuchawkowe mające na celu uświadomienie graczom co się dzieje w świecie gry - nawet zanim to zobaczą.

czytaj więcej
Sennheiser: nowe zestawy słuchawkowe, przeznaczone do telefonii internetowej

Sennheiser: nowe zestawy słuchawkowe, przeznaczone do telefonii internetowej

2011-09-13 12:03:00

Czy jesteś doświadczonym użytkownikiem czy nie, czy Twój komputer jest nowy czy stary, PC czy Mac, czy wyposażony jest w złącza analogowe czy cyfrowe - nieistotne. Wraz z premierą nowych zestawów słuchawkowych VoIP, Sennheiser po raz kolejny przesuwa technologię bliżej ludzi. Zestawy te nie wymagają żadnej instalacji oraz są w pełni kompatybilne ze Skype, Windows Live, Yahoo! i AIM. Ważące zaledwie pomiędzy 55 a 84 gramami, wszystkie cztery nowe zestawy są ekstremalnie wytrzymałe i trwałe, gotowe rzucić wyzwanie czasowi.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P