Konica Minolta

Konica Minolta w dziale komputery

Drukarki / Skanery Aplikacje Internet Bezpieczeństwo IT

Konica Minolta w dziale informacje

Nagrody Wiadomości Ekologia Wydarzenia Promocje Finanse
Konica Minolta

SmartArchive - sprytny sposób na elektroniczną archiwizację

2012-08-20 13:44:00

SmartArchive to najnowszy system elektronicznego archiwizowania dokumentów opracowany przez firmę Konica Minolta. Aplikacja pozwala na efektywne i wygodne przetwarzanie dokumentów z postaci papierowej na elektroniczną, a następnie ich gromadzenie, przechowywanie i wyszukiwanie. Nowe rozwiązanie serii „Smart” jest dedykowane przedsiębiorstwom, w których przejrzysty system katalogowania dokumentów oraz szybkie wyszukiwanie informacji są kluczowe dla ich prawidłowego funkcjonowania.

czytaj więcej
Konica Minolta rozpoczyna współpracę z Google - PageScope Mobile na Androida

Konica Minolta rozpoczyna współpracę z Google - PageScope Mobile na Androida

2012-06-14 14:09:00

Aplikacja Konica Minolta PageScope Mobile - jest już dostępna dla urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Android. Zainstalowanie jej na smartfonie lub tablecie umożliwia użytkownikom:

czytaj więcej
Konica Minolta - aplikacja PageScope Mobile na Androida

Konica Minolta - aplikacja PageScope Mobile na Androida

2012-05-16 12:25:00

PageScope Mobile, stworzony przez Konica Minolta, ma dwie podstawowe funkcje: umożliwia drukowanie z urządzeń mobilnych, a także pozwala na pobieranie zeskanowanych dokumentów z urządzeń wielofunkcyjnych Konica Minolta. Aplikację można zastosować na każdym urządzeniu mobilnym (smartfonie, tablecie) z wbudowaną obsługą sieci WiFi. Od października 2011 r. dostępna jest na rynku wersja aplikacji dla urządzeń mobilnych marki Apple. Obecnie, dzięki rozpoczętej współpracy z Google Play, Konica Minolta umożliwia podłączenie „w chmurze” wielofunkcyjnych urządzeń drukujących do smartfonów i tabletów pracujących w oparciu system operacyjny Android.

czytaj więcej
Konica Minolta

Drukuj na pokój z bEST Payment

2012-04-26 13:57:05

Hotelowi goście nie muszą się już martwić gdzie wydrukować potrzebne im dokumenty. Zamiast gorączkowo szukać punktu poligraficznego będą mogli to zrobić na miejscu. Konica Minolta oferuje hotelom aplikację bEST Payment. Pozwala ona ich gościom na łatwe drukowanie dokumentów, a administracji na automatyczne doliczanie opłat za usługę do rachunku za pokój.

czytaj więcej
Konica Minolta

SmartScan przepisze tekst za pracownika

2011-11-17 08:20:00

Konica Minolta wprowadziła na rynek aplikację SmartScan, która pozwala na szybkie przetwarzanie dokumentów papierowych na pliki elektroniczne oraz ich archiwizowanie. Przepisywanie i archiwizowanie olbrzymich ilości dokumentów jest powodem do zmartwień dla szefów wszystkich instytucji, do których każdego dnia napływają duże ilości informacji zapisanych na papierze. Co zrobić, żeby nie tracić na to cennego czasu pracowników? Rozwiązaniem jest aplikacja SmartScan, która w prosty i w pełni zautomatyzowany sposób zamienia dokumenty papierowe na formaty edytowalne.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P