Konica Minolta

Konica Minolta w dziale komputery

Drukarki / Skanery Aplikacje Internet Bezpieczeństwo IT

Konica Minolta w dziale informacje

Nagrody Wiadomości Ekologia Wydarzenia Promocje Finanse
Pierwsza w Europie sprzedaż urządzenia Konica Minolta AccurioJet KM-1

Pierwsza w Europie sprzedaż urządzenia Konica Minolta AccurioJet KM-1

2017-04-27 16:13:40

Firma Rehms Druck w Niemczech zdecydowała się zainwestować w technologię opartą na druku atramentowym UV i wybrała maszynę Konica Minolta AccurioJet KM-1 do druku B2. Czynnikami, które zadecydowały o takim właśnie wyborze była wyróżniająca się jakość urządzenia oraz wysoki wskaźnik zwrotu z inwestycji.

czytaj więcej
Konica Minolta  zaprezentowała inteligentną  platformę Workplace Hub

Konica Minolta zaprezentowała inteligentną platformę Workplace Hub

2017-03-31 10:02:30

Konica Minolta Inc. (Konica Minolta) zaprezentowała w Berlinie inteligentną platformę Workplace Hub, rozwiązanie oferujące szerokie spektrum usług, które pozwala użytkownikom efektywnie i w sposób zoptymalizowany wykonywać swoje zadania biznesowe. Nowy system służy do zarządzania całą strukturą IT oraz usługami, dostępnymi w danej organizacji.

czytaj więcej
Konica Minolta dla niepełnosprawnych,  czyli urządzenia bez barier

Konica Minolta dla niepełnosprawnych, czyli urządzenia bez barier

2016-12-01 17:49:00

Konica Minolta od dawna projektuje urządzenia wielofunkcyjne bizhub tak, aby były przede wszystkim łatwe w użyciu i dostępne dla wszystkich. Podczas opracowywania nowych systemów, zawsze brane są pod uwagę najważniejsze aspekty funkcjonalności, dostępności i obsługi.

czytaj więcej
Konica Minolta wprowadza nową serię  urządzeń bizhub C658 do druku kolorowego

Konica Minolta wprowadza nową serię urządzeń bizhub C658 do druku kolorowego

2016-09-22 14:48:08

Na rynku polskim pojawiła się nowa seria urządzeń Konica Minolta bizhub C658 do druku kolorowego. W jej skład wchodzą trzy wysokiej jakości urządzenia z segmentu A3: bizhub C458, C558 oraz C658. Wszystkie modele charakteryzuje wysoka wydajność i efektywność pracy. Idealnie sprawdzają się w biurach, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Są łatwe w obsłudze i oszczędne, dzięki czemu obieg dokumentów w organizacjach odbywa się w sposób płynny i bezpieczny.

czytaj więcej
Konica Minolta wprowadziła nową serię  urządzeń wielkoformatowych KIP 800

Konica Minolta wprowadziła nową serię urządzeń wielkoformatowych KIP 800

2016-01-27 07:22:00

Konica Minolta wprowadziła na rynek polski nową serię urządzeń szerokoformatowych KIP 800. Rozwiązania te uzupełniają portfolio firmy w zakresie drukarek kolorowych i monochromatycznych do druku produkcyjnego. Nowe modele zapewniają wydajne i ekonomiczne drukowanie wysokiej jakości kolorowych obrazów. Uzyskane wydruki są wodoodporne oraz zabezpieczone przed szkodliwym działaniem światła.

czytaj więcej
Konica Minolta bizhub C3110 - nowe urządzenie do druku w kolorze

Konica Minolta bizhub C3110 - nowe urządzenie do druku w kolorze

2014-09-16 13:50:00

Konica Minolta to bizhub C3110 nowe urządzenie wielofunkcyjne A4 do druku w kolorze przeznaczone dla biur. Doskonale nadaje się do małych zespołów i większych grup roboczych. Zapewnia doskonałą jakość druku, wysoką szybkość wynoszącą 31 str./min i wszechstronną obsługę nośników. Jest doskonałym uzupełnieniem systemów o wyższej wydajności.

czytaj więcej
(Nie)nasyceni kolorem - Konica Minolta o kolorze

(Nie)nasyceni kolorem - Konica Minolta o kolorze

2014-06-26 15:21:08

(Nie)nasyceni kolorem to cykl warsztatów Konica Minolta prezentujących potencjał cyfrowego druku kolorowego. Podczas trwających od 24 do 26 czerwca spotkań klienci i partnerzy biznesowi mogli poznać możliwości pierwszego cyfrowego systemu produkcyjnego wykorzystującego technologię tonerów High Chroma - bizhub PRESS C70hc.

czytaj więcej
Kolory jak nigdy dotąd - nowy bizhub PRESS C70hc

Kolory jak nigdy dotąd - nowy bizhub PRESS C70hc

2014-06-10 15:42:00

Najnowszy system produkcyjny Konica Minolta bizhub PRESS C70hc zapewnia perfekcyjne odwzorowanie kolorów i najwyższą jakość wydruków. Co więcej zastosowany w urządzeniu toner Konica Minolta HC (High Chroma) umożliwia reprodukcję przestrzeni barw RGB (sRGB) oraz kolorów Pantone.

czytaj więcej
Premiera bizhub PRESS C1060/C1070

Premiera bizhub PRESS C1060/C1070

2014-05-29 15:01:35

Konica Minolta rozszerza portfolio kolorowych systemów druku produkcyjnego. Najnowsze systemy bizhub PRESS C1060/C1070 zostały zaprojektowane z myślą o drukarniach komercyjnych i Centralnych Punktach Druku w firmach. Charakteryzuje je wysoki poziom elastyczności i produktywności. W zależności od potrzeb ich możliwości można dodatkowo rozwijać o modułowe opcje wykańczania. Premierowe produkty gwarantują też wysoką jakość odwzorowania kolorów i druku oraz elastyczność w zakresie doboru nośników. Różnorodność oraz jakość, którą oferują w tym zakresie, zdecydowanie wyróżnia je na tle konkurencyjnych rozwiązań tej samej klasy.

czytaj więcej
Konica Minolta

Zarządzanie i pozyskiwanie dokumentów - najnowsze trendy

2014-05-07 12:49:00

Wydajne zarządzanie informacją to kluczowy czynnik, który odpowiada za efektywne funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Liczba dokumentów i danych, które na co dzień przetwarzane są przez pracowników, stale rośnie. Determinuje to konieczność wprowadzenia sprawnych narzędzi umożliwiających automatyzację procesów związanych z archiwizacją, zarządzaniem i pozyskiwaniem dokumentów.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P